29.10.2020 | Svátek má Silvie


Diskuse k článku

MIGRACE: Islám vyhlásil válku Západu

Nemyslete si, prosím, že toto je překotná emocionální reakce na některý z posledních teroristických útoků. Ty jsou už víceméně na denním pořádku a budou dále přibývat, na to můžete vzít jed.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Adamski 8.8.2016 21:37

Je to smutné!

Nikdy jsem ani nepomyslel, že je tady tolik lidí podporující islamizaci Evropy. Abych byl konkrétní: Zelený, Netzer, Václavíková, Rudolf a další. Proboha, co se těmto lidem stalo, že jsou tak odporní?

J. Urban 8.8.2016 21:41

Re: Je to smutné!

Oni jsou ty "elity". Nejspíš produkty nějakých humanitních rádobyškol či plzeňských práv. Jsou poměrně neschopní se prosadit v normální společnosti, nenávidí ji, tak se rozhodli jí škodit - roze§íraným "dobrem", financovaným z "neziskovek" (hezké jméno pro spolky parazitů). Zapomněl jste třeba na frátera Halíka (ale ten sem na NP aspoň nepřispívá).

M. Adamski 8.8.2016 21:49

Re: Je to smutné!

Ale samozřejmě, že je jich víc - želbohu. Já se ovšem k těm výše jmenovaným obyčejně nevyjadřuji, ač jsou mi nanejvýš odporní svými postoji. Ale jejich servilita k islamistům je již do nebe volající, proto jsem na ně vyjádřil svůj názor.

R. Morava 8.8.2016 22:02

Re: Je to smutné!

Bohužel se sem naučili chodit. Většinou ani nemá smysl na ně reagovat. Nevím jestli jde o nějaké placené provokatéry nebo výkvět našich filozofických univerzit, nebo píšou z Kliniky, ale naštěstí nejsou obrazem většinového názoru. Naštěstí ještě nejsme národem sebevrahů a ovcí pod tlakem neomarxistických medií. Ovšem takové Švédy nebo Němce lituji. Tam už by Vás podobní típci udali. Mně zatím pouze zakázali diskusi na iDnes.cz. Tam už cenzura frčí jak za krále klacka!!!

J. Urban 8.8.2016 21:27

Němci (hlavně!) a všichni Evropané: berte

korán a súry vážně! Už jednou jste se krutě spletli, když jste nebrali vážně knihu Mein Kampf od jednoho pomateného tapecíra! Jinak je otázka, jak se bude uctívačům pedofila v Evropě líbit, až ji dočista vyžerou. Ale toho se žádný starousedlík nejspíš nedožije, leda v otroctví :-(

V. Novák 8.8.2016 20:58

Islám nic nevyhlásil - vyhlásili "bojovníci za svobodu

a demokracii" z IS, Al-Káidy a dalších Západem podporovaných protiasadovských spolků.

Mimochodem - křesťané nejsou modloslužebníci ve smyslu Muhammadova doporučení.

P. Vaňura 8.8.2016 19:16

Kultur existuje mnoho, civilizace je ale pouze jedna,

totiž evropská (c) Mustafa Kemal Ataturk

J. Kanioková 8.8.2016 17:43

Islám v Evropě = liška v kurníku

Z dokumentu - Strategie pro islámskou kulturní akci mimo islámský svět z roku 2000 - 2.10) Demografické složení západních zemí definuje jejich obecné vlastnosti a specifika. Jejich obyvatelstvo se mění a restrukturalizuje se do multi-etnické a multikulturní společnosti. Tím, západní země nebudou nadále zůstávat harmonickými a monolitickými společnostmi definující se na základě konkrétní historické, hospodářské, sociální a kulturní linie. Změní se samy o sobě do multi-etnických, multi-kulturních a multi-náboženských společnosti. I když je to nová událost pro Evropu, což vysvětluje její znepokojení nad fenoménem přistěhovalectví na úrovni evropských institucí a svých jednotlivých zemí, JE TO také JEDINEČNÁ událost pro islám a islámský svět- http://jdem.cz/ca2nd9

ŠVÉDSKO SA OTRÁVILO OBČIANSKOU SPOLOČNOSŤOU – ČASŤ I - http://medzicas.sk/svedsko-sa-otravilo-obcianskou-spolocnostou-cast-i/

Islámský terorismus každý měsíc zabíjí 1099 lidí. Je čas na stavby "památníků obětem Islámu"? - http://jdem.cz/ca2ng2

Francie zruší top bleší trh v Evropě, který přiláká 2,5 milionu návštěvníků, kvůli obav z teroristického džihádu - http://jdem.cz/ca2n99

J. Fridrich 8.8.2016 16:26

Musí z Evropy prostě odejít - bud' po dobrém, nebo

Musí z Evropy prostě odejít - bud' po dobrém, nebo po zlém - a musí to být rychle a bez pardonu, jinak Evropa v naší podobě končí...

Islamizace v Evropě začínala také pomalu, nenápadně po II. svět. válce v zemích zničených válkou pozváním tehdy těch hodných z " Jihu " -Arabů vyznávajících islám. Jejich děti a vnuci nás nyní v Evropě vraždí a velké Evropské země jsou zamořeny těmito nenávistnými okupanty. Euro-Atlantická, křest'anská civilizace ( je "tvořivá" ) je zcela neslučitelná s Arabskou-muslimskou NECIVILIZACÍ.. To ale není nic nového, naši předci to věděli po celá staletí - nynější vůdci EU to neví a otevřeli protiprávně dveře naší krásné Evropy těm nepřátelským, barbarským hordám z Asie a Afriky.. Jediné funkční řešení je očistit Evropu od tohoto cizorodého, nepřátelského a barbarského islámu - tedy všech jeho vyznavačů - tak, aby byli jen " doma " - tedy hlavně na Středním Východě, Asii a Africe. Toto je jediné řešení pro Západ - tedy i nás - a je s podivem, že na rozdíl od našich předků to současní pomatení vůdci Evropy neví..

B. Hamal 8.8.2016 15:40

Jak zastavit ISIS? Ukončit moderní křižáctví

Ve většině západních zemích hledají způsob, jak zdokonalit bezpečnostní opatření, která by zabránila útokům ISIS. Je třeba zvážit jiný přístup, píše americký autor Sam Amer. Více z jeho textu:

V posledních letech jsme ve velkém zabíjeli muslimy v Iráku, Sýrii, Afghánistánu, Somálsku, Libyi a řadě dalších muslimských zemí. Jsou to lidské bytosti s rodinami s podobnými pocity jako ti, které ISIS zabil v Paříži nebo Bruselu. ISIS má dva hlavní cíle: 1. Zbavit se cizinců a jejich vlivu na Středním východě. Po léta koloniální mocnosti, zejména Británie a Francie a nyní Spojené státy, terorizují, zabíjejí, rozdělují a olupují lidi na Středním východě téměř nepřestavitelným způsobem. Západ pokračuje v napadání muslimů i dnes, což lze nazvat moderním křižáctvím. 2. tvořit na Středním východě islámský kalifát. Zbavit se kralovských rodin a diktátorů, kteří nyní Střední východ ovládají a umožnit lidem, aby si vládli sami.

Celý Střední východ byl utvářen podle Sykes-Pikotovy dohody po první světové válce. Tato dohoda rozdělila Střední východ na snadno manipulovatelné menší státy podle zásady rozděluj a panuj. Cílem bylo udržet britskou a francouzskou hegemonii nad regionem, bez ohledu na přání obyvatelstva. I když ISIS úplně zničíme, lidé Středního východu si stále budou přát rozhodovat o svém osudu sami. Tito lidé spolu žili po staletí v míru a harmonii. Kdyby dostali šanci, žili by tak i nadále. Proto náš přístup k eliminaci ISIS by měl zahrnovat omezení našich vojenských a teroristických aktivit proti nim. Shazování bomb po velkých segmentech Středního východu zabíjí mnoho nevinných lidí a vytváří další entuziasty ISIS usilujících o spravedlnost, proti Západu. Není pravdou, že Střední východ exportuje terorismus na Západ, ve skutečnost Západ terorismus importuje, uzavírá Amer.

Pramen: http://www.opednews.com/articles/To-stop-ISIS-end-the-moder-by-Sam-Amer-Caliphate_Crusades_Isis_Isis-Recruitment-160803-449.html

R. Morava 8.8.2016 21:52

Re: Jak zastavit ISIS? Ukončit moderní křižáctví

Je to sice neomarxistický úhel pohledu, takže i když trochu pravdy, tak víc než z poloviny pitomost, protože ani Sadámův Irák ani Lybie nebyly státy k pohledání a na Kuvajt zaútočil Sadám a SA žádali o pomoc USA. Zdůraznil bych i že USA byly napadeny útokem na mrakodrapy a teprve pak napadly USA Afghánistán (spiklenecké teorie mne v tom nezajímají, sebevražedný útok provedli Arabové přesně takovým způsobem, jako vždy). Stejně tak Arabské jaro nebylo jen věcí CIA (ti se možná do toho namontovali..) ale určitě občanů, kteří chtěli změnu...

Přesto bych souhlasil s tím: Nechte Blízký Východ ať si udělá sám pořádek. Tak jak my jim to ukazujeme a nutíme to tam nepůjde. A i kdyby šlo, oni si to mají právo řešit sami.

K. Zelený 8.8.2016 14:31

Stačí pročíst internet,

napsala Lukešová, pak zjistíte, že "Drtivá většina muslimáků se nikdy nenaučí jazyk hostitelské země a žije pouze ze sociálních dávek, tvořivé práce nejsou schopni."

Tak sem si přečet internet: http://www.muslimdoctors.org/meet-the-team/

Po mém soudu opravdu stačí pročíst internet, třeba přečíst příspěvky některých osob, a je jasné, že tvořivé práce nejsou schopni. Ale třeba zrovna Lukešová nám sem hodí své CV a z toho co v životě vytvořila a kolik jazyků zná padnu na krovky !

S. Netzer 8.8.2016 14:38

Re: Stačí pročíst internet,

:-)))

J. Schwarz 8.8.2016 15:02

Re: Stačí pročíst internet,

Lukešová se necpe k vám do bytu a nežádá, abyste ji živil. Takže znalost jejího CV je ve vztahu k Vám zcela irelevantní.

K. Zelený 8.8.2016 15:13

Re: Stačí pročíst internet,

Na vaší hlavu se hodí upozornění na některých lahvičkách s kapkami: "Před použitím zatřepat !"

J. Václavíková 8.8.2016 15:06

Re: Stačí pročíst internet,

Je úsměvné, jak se právě takovéto ,,bedny" pohoršují nad úrovní ,,muslimáků" :-)))

P. Rudolf 8.8.2016 16:19

Re: Stačí pročíst internet,

Ale to jsou přece ti praví - nic nevím, nikde jsem nebyl, ničemu nerozumím, jinak, než svou rodnou řečí se nedomluvím, vystrašený jsem jako pudl při setkání s dogou. Pomóóóc, zachraňte mě!

P. Švejnoch 8.8.2016 16:24

Re: Stačí pročíst internet,

Koukám, v tomto vlákně se nám shromažďuje intelektuální výkvět diskutérů NP.

Paní Václavíková, madame Netzer, pan Rudolf... Ještě tu chybí paní Baldová-Sohorová a pár dalších mimořádných jedinců, a přes intelektuály nebude ani vidět okolní krajinu... :-D

P. Rudolf 8.8.2016 16:40

Re: Stačí pročíst internet,

To, že jste to rozpoznal, vám přes všechny intelektuální nedostatky ponechává naději na lepší příští. Vyděržať pijoněr!

H. Lukešová 8.8.2016 16:46

Re: Stačí pročíst internet,

No pochlubte se, kolik toho znáte vy, kolik znáte jazyků a jakou školu jste vystudoval. To je pro vás, levicové sluníčkáře typické, pýcha, arogance a servilnost k islámu.

P. Rudolf 8.8.2016 16:52

Re: Stačí pročíst internet,

Tak to je postřeh, kterému mé úchopové instrumentárium ještě nedorostlo. A pochybuji, že kdy doroste.

P. Švejnoch 8.8.2016 17:25

Re: Stačí pročíst internet,

Tak, tak - jsem rád, že nerozporujete, že patříte do stejné intelektuální kategorie, jako paní Baldová-Sohorová.

Rád bych Vám taky řekl něco povzbudivého, ale to jaksi z definice té Vaši skupiny není v tomto punktu dost dobře možné, drahý pane Rudolfe. :-)

P. Vaňura 8.8.2016 16:30

O existenci vzdělaných kvalifikovanch muslimů

nikdo nepochybuje. ALE kolik promile takových je mezi ilegáky, kteří se valí do Evropy????

K. Zelený 8.8.2016 17:35

Re: O existenci vzdělaných kvalifikovanch muslimů

Opravdu nikdo ? Ani Lukešová ? Proč pak píše tohle: "Drtivá většina muslimáků se nikdy nenaučí jazyk hostitelské země a žije pouze ze sociálních dávek, tvořivé práce nejsou schopni." ?

O tom kolik vzdělaných kvalifikovaných muslimů je mezi uprchlíky vím stejně málo jako vy a kdokoliv z vašeho člunu.

P. Vaňura 8.8.2016 19:14

S tím, jak se ilegální migranti zapojují na trhu práce

už ZKUŠENOSTI JSOU a dávají za pravdu paní Lukešové. Mimochodem, vysoce kvalifikovaní muslimové se nemusí dostávat do Evropy jako ilegálové!

J. Urban 8.8.2016 21:34

Re: O existenci vzdělaných kvalifikovanch muslimů

B1bečku. Z 1,2 mio. imigrantů jich v Německu pracuje 54, slovy padesát čtyři. Co to tady vůbec hlásáš za idiotské a demagogické lži? Kolik je nositelů Nobelových cen (vyjma těch za "mír" - ten "mír" by měl být nejmíň v trojích uvozovkách!) mezi těmi uctívači pedofila? Uveď mi třeba jen jednoho jediného nositele za fyziku! A kolik jich bylo, je a ještě bude třeba mezi Židy? Znáš vůbec jména jako je Newton, Einstein, Heyrovský?

J. Fialová 8.8.2016 12:41

Možná je tento pán

větší odborník než čtenáři NP: "V Damašku narozený univerzitní profesor-politolog se specializací na islám a Blízký východ Bassam Tibi žije na Západě více než 54 let. V současnosti je profesorem na univerzitě v Göttingenu a je mimo jiné autorem řady publikací o současném islámu. Vyznáním je muslim ze sunnitské syrské rodiny."

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Elitni-profesor-ktereho-prestali-zvat-do-nemeckych-medii-V-Nemecku-je-chaos-Nelze-integrovat-uprchliky-oni-maji-Nemce-za-slabochy-Jsou-hlucni-a-chteji-byty-a-auta-448180

J. Kanioková 8.8.2016 14:26

Re: Možná je tento pán

Dobrý článek, výborné jeho hodnocení současné situace, bez růžových brýlí..

No, a právě proto dopadl jako Thilo Sarrazin a jistě i spousta dalších, kteří stojí pevně na zemi a nevznášejí se v oblacích..

To je průšvih Evropy, že se nenaslouchá těm, kteří preferují reálné myšlení, jednání na základě Zdravého Selského Rozumu.. Že neužívají dvojí metr..

S. Netzer 8.8.2016 14:37

Re: Možná je tento pán

:-))))

Vidím, že jste se situací v Göttingen velmi dobře obeznámená.

J. Schwarz 8.8.2016 15:04

Re: Možná je tento pán

Vám, liebe Frau, by k lepšímu přehledu nepomohl ani dar jasnovidectví.