8.10.2022 | Svátek má Věra


MIGRACE: Islám vyhlásil válku Západu

8.8.2016

Nemyslete si, prosím, že toto je překotná emocionální reakce na některý z posledních teroristických útoků. Ty jsou už víceméně na denním pořádku a budou dále přibývat, na to můžete vzít jed. Nevím, kolik jich ještě bude zapotřebí, abychom si konečně uvědomili a vyvodili z toho i patřičné důsledky, že programem islámu je ovládnutí světa a likdvidace všeho neislámského, zejména naší evropské (neřku-li už křesťanské) civilizace.

Zakladatel islámu Mohamed se tímto cílem nikterak netajil, když svým následovníkům nařídil: „...zabíjejte modloslužebníky, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy!“ (Súra 9,5) A Mohamed to nejen hlásal, on to i prakticky prováděl. Svět se podle jeho učení dělí na dvě části: na tu, kde islám už vládne (Dům islámu), a na tu, která teprve musí být ovládnuta (Dům války). Ve válce s islámem tedy Evropa nežije teprve v posledních dnech, ani měsících či letech, ale od samého zrodu islámu, čili už hezkých pár staletí. Z Iberského poloostrova se sice podařilo Maury v patnáctém století vytlačit a u Vídně byla turecká expanze v r. 1683 taky odražena, ale to nikterak neznamená, že by si islámští dobyvatelé chuť na Evropu nechali definitivně zajít. Právě naopak: kde jednou stanula noha muslimova, patří země podle koránu jemu: „Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití.“ (Súra 2,191). Kde proti islámu stojí příliš velká převaha, aby se prosadil silou, tváří se vždy mírumilovně. Kdykoli však získá převahu islám, nikdy se s protivníky nemazlí.

Že teď vystrkuje růžky i v Evropě, je jen logické: její ovládnutí nikdy nepřestalo být jeho cílem a kvůli neschopnosti Evropy bránit své území proti proudu imigrantů a propastnému rozdílu v porodnosti podíl muslimů v jejím obyvatelstvu neustále narůstá. Jenom v Německu, Francii a Velké Británii je jich dohromady už přes 10 milionů. A pokud se dosavadní demografické trendy nezmění, bude Evropa ještě v tomto století převážně islámská, i kdyby sem nepustila jediného dalšího imigranta, dobytá prostě „dělohami muslimských žen“. Vy starší se třeba utěšujte, že se toho už nedožijete – vaše děti a vnuky to však nemine. Tuhle válku nám prohrávají rodičovské páry, které odmítají mít více než jedno nebo dvě děti, protože vlastní pohodlí a kariéra jsou jim důležitější než potomci a jejich budoucnost. Civilizace, která se upsala materialistickému heslu „užívej si, dokud můžeš, o následky se nestarej“, si sama kope hrob.

Skalní smiřovači mají vždycky pohotově argument, že drtivá většina muslimů je přece mírumilovná a že není fér házet je do jednoho pytle s muslimskými teroristy. Problém je v tom, že mírumilovní muslimové jsou špatní muslimové, že jsou to odpadlíci, kteří si podle koránu zaslouží za své odpadlictví smrt. Proto se také často stávají terčem teroru, neboť smířlivost vůči nevěřícím je neodpustitelná a svádění od víry je podle shora citované súry horší než zabití. Takový svedený muslim si jednoho dne uvědomí, že se svou mírumilovností stál na špatné straně, a přidá se k té správné, ke straně radikálů. A aby odčinil svou předchozí smířlivost, bude nyní svou poslušnost Alláhovi a jeho Prorokovi prokazovat tím horlivěji coby zapřisáhlý džihádista.

Zdá se vám, že tady maluji čerta na zeď? Přečtěte si ukázku z magazínu Dabiq. Tady vykládá bojovný islám své karty na stůl docela nepokrytě. Jakkoliv to evropskému uchu může znít až příliš fantasticky a neuvěřitelně, berte ho vážně, protože to vážně opravdu myslí. A jeho akce v evropských městech to potvrzují. To nejhorší, co můžeme dělat, je bagatelizovat jeho útoky jako ojedinělé výstřelky vyšinutých jedinců. Je to válka, i když jiná než všechny, které jsme doposud znali. A jestli se Západ hodně rychle neprobudí ze svých humanisticko-multikulturních iluzí, jsou jeho dny sečteny.