10.12.2022 | Svátek má Julie


Diskuse k článku

MIGRACE: Islám? Śaría? Jak vám bude chutnat?

Korán představuje nepatrnou část náboženské doktriny – pouze 14 % z celkového počtu slov. Texty věnující se sunně (súry a hadísy) tvoří 86 % z celkové psané doktríny islámu. Islám tvoří ze 14 % slova Alláha a z 86 % slova Mohameda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Pujman 1.8.2016 23:26

víte, co mne zaujalo?

Všechno bych podepsal, se vším souhlasím, kromě autorova přístupu k Rusku a jeho údajné agresivní politice. Stručně a ve zkratce řečeno autor popsal Rusko jako stát, který vraždí a dělá to ve zlém úmyslu. Kdežto Amerika dělá totéž, ale v dobrém úmyslu, který není pochopen... No, já nevím, ale tomu vražděnému je to úplně jedno, kdo mu to dělá z jakých pohnutek...

R. Morava 1.8.2016 20:58

Doporučuji ten odkaz na paní z Calais

Je to příšerné hlavně jak říká jak na demonstraci v Calais proti migrantům skoro nikdo nepřišel. Na demonstraci 28.října. proti Islámu přišlo pár tisíc a v hypermarketu kde jsem parkoval bylo plno. Lidi styďte se! Ono v té Francii to taky začínalo nevinně pár tisíci gastarbeiterů!

A keci některých sebevrahů že u nás žádní migranti nejsou by měli patřit do psyciatrických diagnóz s nařízenou ochrannou léčbou. Z dlouhodobého hlediska nebezpečí pro nás je i kdyby dnes byli jen v Německu. Navíc nám je EU vnucuje.

L. David 1.8.2016 19:47

Dobrý článek autore, až na dva omyly:

1) Skutečné křesťanství a dějinné činy katolické náboženské organizace (prý církve) - to je jako nebe a dudy. To, co odedávna až do dnešních dnů předvádí Vatikán a celý ten mocenský katolický spolek, to nemá se skutečným křesťanstvím nic společného!

2) I když bychom snad rádi 11. září připsali na účet muslimů, tu řízenou demolici tří mrakodrapů připravil a odpálil určitě někdo jiný než primitivní muslimové. Přijde doba, kdy některá z desítek (či spíše stovek) osob, které tento hrůzný čin měly na svědomí, promluví. Nejspíš až na smrtelné posteli, kdy bude někoho natolik tížit svědomí, že vyjeví před svědky celou pravdu o tak úděsném zločinném spiknutí.

J. Kanioková 1.8.2016 19:38

Přesně..

V. Karda 1.8.2016 17:06

Re: ulice Londýna?

Šejno nesmysly tady opět plácáte vy.Za týden jste mohl v Londýně projít tak akorát několik ulic.

F. Houžňák 1.8.2016 14:03

A mezitím velká Evropská Únie oznámila,

že hodlá podstatně rozšířit definici "rodiny" pro legální přistěhovalectví příslušníků asylantů. Teď se budou za příbuzné s nárokem uznávat celé rodinné klany a i "příbuzenství", která se vytvořila "cestou při útěku". Vzhledem k tomu, že v Arábii, Afghanistánu, Pákistánu a Africe jsou příbuzné celé vesnice, máme se na co těšit. Hlavně že my se v Čechách hádáme, jak velcí mizerové jsou Rusové. Bližší v novinách: http://goo.gl/ok28fY

R. Langer 1.8.2016 12:45

Re: Takže za to všechno může Putin

Nejenom on, špatně čtete.

M. Mýval 1.8.2016 10:13

pravicového intelektuála?

Co je na pravdoláskařské TOP 09 pravicového?

L. Popovský 1.8.2016 10:13

Re: tROUBA - Šmatlák

Děkuji vám za podporu, pane Nováčku. Mrzí mě však to komolení příjmení, to bychom si tady dělat neměli. Je mi z toho smutno. Zamyslete se nad tím prosím Vás. Děkuji.

M. Mýval 1.8.2016 10:10

Re: Křesťanství vzniklo v roce 0001 našeho kalendáře?

Ano a soudruh Lenin již v kolébce pochopil prohnilost carského režimu a nutnost světové revoluce

R. Tesařík 1.8.2016 9:37

Re: ulice Londýna?

Byl jste v celém Londýně?

B. Novacek 1.8.2016 9:25

Re: tROUBA - Šmatlák

...on to tak, matlak,(to S s hackem se mu jen vloudilo), nemysli,...jen omylem zabrousil nekam, kde mu cteni cehokoli prislo nepravdepodobne...a jinak, pane Popovsky: mate recht! Ted dokonce spustil, (S-Matla), stavidla sve vymluvnosti a je to pocuc!...nejen cestinarsky! :) Juknete dale...

L. Popovský 1.8.2016 9:13

Re: tROUBA

Nespletl jste si vlákno, pane Šmatláku?

Pokud ne, tak jsem zmaten. Přečetl jsem si znovu svůj příspěvek a vaši reakci a nechápu. Pokud bylo vaším cílem mě zmást, tak se vám to povedlo. :-)

P. Smatlak 1.8.2016 8:59

Re: tROUBA

TO BYLO PSÁNO JEN OBRAZNĚ a NĚCO S NASÁZKOU A MTO že někde nesměli míti stromeček aby neurazili muslimi a takových případů je mnoho to nevíš?Asi ti to myšlení také dá dosti práce a uniká ti realita a skutečnosti nebo snad chceš říci,že to co se denodeně dozvídáme o muslimech a to i v muslimských státech není pravda?.Zapoměl jsi,že žijeme v době kdy se všechno ví a vidí takže se to nedá popřít jen jinak interpretovat.

F. Houžňák 1.8.2016 8:56

Takže za to všechno může Putin

a zlověstný Rus. To jsem si mohl myslet.

P. Smatlak 1.8.2016 8:52

Islám ????-HITLER

Po přečtení tohoto článku a nepochybuji o jeho pravdivosti je jediné řešení. A TO BUĎTO VĚTŠINU VYSTĚHOVAT COŽ JE ASI NEREÁLNÉ NEBO ROZDAT LIDEM ZBRANĚ A TY POMATENCE CO VYZNÁVAJÍ a propagují ISLÁM A VŠECHNY NÁS TÍM OMEZUJÍ POSTŘÍLET.Zdá se vám to kruté mě ne oni se chovají ještě arogantněji a nejsou ve své rodném zemi a až jich bude ještě více tak to o čem se tady znmiňuji udělají oni s námi.To už jsme všichni tak debilní,že jim to co oni dělají dovolíme.Takto zanikli všechny vyspělé civilizace a to naivitou a v tomto případě i blbostí nebo snad není Evropa a Amerika tak duševně a morálně vyspělá aby nedovedla čelit této hrozbě a hrozba to je už dnes ale lidé hlavně mladí mají přece hudbu,zábavu a kdovíco ještě tak co by se starali a přemýšleli a to hlavně o jejich budoucnost a budoucnosti jejich dětí ale pokud se budou takto netečně chovat tak to o čem píši jim s příchodem muslimů a islámu skončí a potom už bude jak se lidově říká pozdě bycha hobiti.

M. Šejna 1.8.2016 8:29

ulice Londýna?

V Londýně jsem byl v posledních 2 letech dvakrát na dobu zhruba jednoho týdne, ale ani jednou jsem tam nezažil, že by se provoz ulic Londýna zastavil kvůli modlidbám muslimů.

Takže, neplácejte, autore, nesmysly.

L. Popovský 1.8.2016 8:23

1) EU není bezradná, to její politici nemají koule a jsou příposr....

2) Vaše řešení je jediná možná alternativa ke střílení.

3) Přemýšlení je nejtěžší práce na světě, a proto ji málokdo dělá. Tady na NP je však situace násobně lepší, takže nemám obavy.

4) Slova mají velkou moc, ale je čas přikročit k činům.

B. Novacek 1.8.2016 8:04

Ok, pane Cernocky...

...ale (!), ac deklarujete v uvodu vaseho preobsahleho, dlouheho, nudneho a vsem ctenarum NP davno znameho elaboratu,(presneji: fakta v nem obsazena jsou davno znama), ze: "Vím, že nikdo nečte rád na internetu dlouhé elaboráty. Zkusím tedy informaci poskytnout ve zhuštěné podobě." ?...proc pachate pravy opak? Je to dlouhy jak Lovosice... Pani z Calais se objevila tady na NP poprve snad vloni na jare, a to nemluvim o spouste jinych, pravdomluvnych webu, napric ceskym netem...o tech webech se informujte, prosim, zde:

http://outsidermedia.cz/seznam-ceskych-dezinformacnich-webu-siri-prokremelskou-propagandu-jsou-rasisticke-a-protiromske/

V ucte pred Vasimi schopnostmi deejayskymi, nikoli vsak zurnalistickymi

b.n.

J. Sova 1.8.2016 7:50

Křesťanství vzniklo v roce 0001 našeho kalendáře?

D. Polanský 1.8.2016 7:21

A politici tvrdí, že o žádnou válku stále nejde

Calais je předmostí, to ovládli. Taktický úkol byl splněn, lze začít plnit strategický úkol. A politici mlčí. Jedině Zeman se jasně vyjádřil. Děsí mě, že bychom měli za prezidenta nějakého pravicového intelektuála.

S. Ševeček 1.8.2016 6:58

Jak Nám bude chutnat?

No, když nás budou zabíjet halal, asi jo ...