9.7.2020 | Svátek má Drahoslava


MIGRACE: Islám a nárůst terorismu

3.1.2017

3 monkeys

Každého našeho i zahraničního politika, který souvislost migrační vlny s nárůstem terorismu nechápe (anebo spíše chápat nechce), lze označit za hlupáka. Samozřejmě, téměř každý politik je ochotný zapřít nos mezi očima, jen aby obhájil svůj politický názor. Jako ty tři legendární opičky: NEVIDÍM, NESLYŠÍM a NEMLUVÍM (o tom, co se mi do krámu nehodí).

S narůstající vlnou „souvěrců“ do Evropy totiž roste sebevědomí radikálů. Navíc si uvědomují, že mají velkou šanci ukrýt se v takzvaných no-go zónách, kde snadno najdou pomoc sympatizantů. Nejenom, že se teroristé a třeba i neorganizovaní radikálové snadno vmísí mezi válečné utečence, ale nový impulz k teroristickému činu dostanou i mladíci, kteří už v zemi žijí řadu let. Tady platí přímá úměra. Čím více je muslimů v zemi, tím větší je pravděpodobnost, že k teroristickému činu dojde. Potvrzují to statistiky ze všech „refugees friendly“ zemích v západní Evropě.

Sluníčkáři hlásají svoji víru. Všem uprchlíkům je třeba pomáhat, chápat je, omlouvat a snažit se je začlenit do společnosti... Pitomost. Rozumné je pomáhat pouze prokazatelným válečným běžencům, a to ještě jen do té doby, než je možné poslat je zpátky do některé muslimské země. V tomto punktu lze se Zemanem souhlasit.

Je nezbytné pochopit principy islámu, což je náboženství zjevně nepřátelské a agresivní. Často mám dojem, že liberálové, kteří o islámu v televizi rozumují, nemají ani tu základní znalost jeho postulátů. Musím to zopakovat: „Povinností dobrého muslima je šířit víru slovem, ohněm i mečem a o svých skuečných záměrech káfirům (nevěřícím) lhát.“ O moc víc nemusí běžný občan o islámu vědět...

Evropa se dokázala islámské invazi v minulých stoletích ubránit. (I když se mohamedáni dostali až k Vídni.) Nepoučila se ovšem. Politici se domnívají, že se islám změnil. Nesmysl. Ten je stále stejný, neměnný, ukotvený ve středověku a jeho problémem je, že neprošel žádnou reformací, jak k ní došlo v katolické církvi. Islám má jakoukoliv reformu přímo zakázánou.

Pokud má Evropa rozum, tak bude (po vzoru islámských zemí) nepřátelské náboženství zatlačovat. Tedy žádné mešity, žádné náboženské symboly. Chtete přijet do Evropy na návštěvu? Proč ne, ale respektujte naše zvyklosti v oblékání a chování. Budeme k vám stejně tolerantní, jako jste vy k nám, když k vám přijedeme na dovolenou. V Saúdské Arábii nesmíme budovat křesťanské kostely, u nás nebudete budovat žádné mešity ani modlitebny. Vás urážejí naše odhalené ženy bez pokrývky hlavy? Nás urážejí vaše muslimské šátky.

Naši liberálové se pyšní tím, že jsou tolerantnější a ušlechtilejší něž politici v totalitních, arabských režimech. Jsme lepší než oni, říkají. Podobnou ctižádost já opravdu nemám. Jsem ochoten pomáhat správným způsobem a na správném místě tomu, kdo si to zaslouží. Ovšem podporovat kriminálníky a parazity, kteří se do Evropy hrnou, dnes především z Afriky, pokládám za nesmysl. A to nesmysl velmi nebezpečný.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.