26.11.2020 | Svátek má Artur


Diskuse k článku

MIGRACE: Evropa před zkázou

Rok 2015 znamenal pro Evropu vznik ohromného problému, který se zjevně bude v roce letošním ještě nekontrolovaně rozrůstat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 12.1.2016 23:56

Re: Asi tak.

No jak - demokracie - zejména ta s rovným a všeobecným volebním právem - má své limity. Když se voličové dají koupit za tři pětky odpuštěného poplatku, o jiné názory volených se už nezajímají - stejně je volební kampaň přehlídka lží a polopravd v lesklém přebalu ...

J. Jurax 12.1.2016 23:50

Re: Další český blábol pana Polaneckého

To neřeklo Německo, ale nějaký německý mimoň byť i vysoce postavený.

Ekonomický růst se nenastartuje instalací nepřátelských parazitů do vlastního kožichu.

J. Jurax 12.1.2016 23:47

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Voni znalče Krystlíkův, realita Vám na Vaše euronařízení - zejména tzv. Dublin - zvysoka séře.

Když tohle nevíte, tak se tu raději neztrapňujte.

J. Jurax 12.1.2016 23:45

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Hm, a kam budou poslání pryč?

To radši vyprávějte pohádku o Červené karkulce - nepoškozená babička vyskakující z rozpáraného břicha vlka, který ji předtím sežral, je mnohem pravděpodobnější děj než že se realizují Vámi zde uvedené scénáře.

P. Klouda 12.1.2016 20:53

Re: Asi tak.

Moc Vás neznám, pane Schwarzi, tkž nevím, jak dalece to myslíte vážně, resp. případně neironicky či ironicky. Ale ať už tak, nebo onak, zareaguji pokud možno seriozně: je mi fuk, jestli by ono hacknutí bylo "díky" nějakému relativizujícímu porovnání "nepatrným" prohreškem, přestupkem, atd, atd... Ano: kriminální počin. 8)

J. Schwarz 12.1.2016 20:49

Re: Asi tak.

Kriminální počin? V ČR, zemi, kde se oslavuje zakladatel Vikileaks Assange a umožňuje se mu účast pomocí telekonference jako nějaké celebritě? V takové zemi by hackerství mělo znamenat kandidaturu na řád od prezidenta republiky!

J. David 12.1.2016 19:22

Re: Včera v Událostech nějaký pantáta

Asi nějaký transvestita, ale naši sluníčkáři jsou nějak mentálně postižení. Víte, když mi takový blb bude tvrdit, jak mi třeba imigrant tchoř obohatí můj kurník nosnic, či imigrující moli v mé almaře huberťáky, to je opravdu na Darwinovu cenu. Lejt vodu do kyseliny, to je také opravdu obohacující zážitek. Jenom se ptám, kde se sluníčkářtí dementi berou? Co je pohání, prachy, nebo éterická filantropie? Kurňa, to jsou tak dementní, nebo neznají pohádku o "Neposlušných kůzlátkách" nebo o "Jezinkách"? A Donutil namluví Sněhurku, kterak se má pářit s Černochem, aby oplégři na slunci neměli pihy. Lahůdka multikulti, že Donutilovi není stydno, pro prachy zaprodat i Sněhurku ideologii multikulti. Pecunia non olet. Dámy, sufražetky a feministky, je mi divno, že se neozýváte, ale asi hrma vaše v chtíči řičí, když vidíte ty muskulaturní hřebce, kdy váš starej dřepí ve správní komisi EU, prachy mu tečou, a řeší multikulti imigraci. Tomu se říká monetárně/sexuální dualismus. Nekamenujte mne, je to můj názor, pouze komentuji svůj náhled. Slovy a osvětou ničeho u engemétů nedocílíme. Musulman zná pouze svist velbloudího karabáče, nebo kuratelu. Charitu považuje za slabost poskytovatele. Začněme střílet do těch engemétů na vstupu, potápějme jejich bárky a obsah nechme rybám. Bude po problému. Riziko snad nese invazista, nikolivěk oběť invaze. Nemá se oběť účinně bránit agresorovi? Nu, jako ti moli do almary. Hubit a střílet, jinak nepřežijem v rámci našich konvencí. Asi jsem na stará kolena xenofobní, musulmany tu ale rozhodně nechci, je to škodná v revíru, i kdyby se Dienstbier verbálně defekoval.

J. Vintr 12.1.2016 18:50

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Jestli jste si neráčil všimnout, tak na tyhle vetřelce dohody z Dublinu neplatí ...

J. David 12.1.2016 18:37

A tady se bude střílet...

Císař pán je vůl,... korunovanej. Toníku, buď "multikulti", bež se omluvit...

J. Vintr 12.1.2016 18:18

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Nejde o to, kolik jich přijmeme. Podstatný je celkový počet těch vetřelců v Evropě. Když začnou dělat bordel kdekoliv, dřív nebo později to poznáme i my.

T. Krystlík 12.1.2016 17:48

Re: Další český blábol pana Polaneckého

A jéje, zase jeden neznalý čecháček! Podle nařízení EU 604/2013 z 26. června 2013 (Dublin III), každý uchazeč o azyl nebo o ochranu před válkou, který se vydává za někoho jiného, musí do basy a být neprodleně vyhoštěn. Ledaže byste předpokládal, že lidé z balkánských států vládnou syrským dialektem (variantou) arabštiny!

Když to nevíte, pane Urbane, tak se do takové diskuse nezapojujte!

J. Vintr 12.1.2016 17:34

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Ten ekonomický růst by mohl nastat jedině v tom případě, že německým občanům stát všechno sebere a rozdá to vetřelcům. Tím donutí občany mnohem více pracovat.

T. Krystlík 12.1.2016 16:43

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Do Německa i do ČR přišli v devadesátých létech Bosňáci = samí mohamedáni, také uprchlíci před občanskou válkou. Po jejím skončení odešli zpátky.

Bylo jich asi 15 000. Dnes je v Česku řev, kdy země by měla přijmout necelé čtyři tisícovky běženců!

L. Severa 12.1.2016 16:37

Včera v Událostech nějaký pantáta

který zastává v EU funkci přes migraci tvrdil, že 40% migrantů jsou ženy !!!

J. Kombercová 12.1.2016 16:30

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Navíc, Německo samo řeklo, že potřebuje přistěhovalce pro udržení vlastního ekonomického růstu.

J. Kombercová 12.1.2016 16:28

Re: Šílenci z Berlína a Brusele

V Rusku je mezi 2O až 30 miliony muslimů. Nevyberete si.

J. Urban 12.1.2016 16:22

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Vráceni??? Jste mag Or?? Všichni (samo že bez dokladů!) se zaregistrovali jako Syřani, s balkánskými papíry by jeli domů na to šup, by se s nimi ani v DE nikdo nebavil.

J. Urban 12.1.2016 16:20

Šílenci z Berlína a Brusele

Evropu raději zničí, než aby byla jiná, než v jejich úchylných představách. Lidi, nedovolme jim to. Jinak v Evropě vzniknou dvě zóny - muslimská a ruská. Pak ovšem jednoznačně raději budu žít v té ruské, ta ať bude sebehorší, bude pořád lepší, než sebelepší muslimská.

J. Fridrich 12.1.2016 15:36

Re: Další český blábol pana Polaneckého

A co na vás říká Chocholoušek, pane Krystlík ?

P. Vaňura 12.1.2016 15:13

Ve válce JE situace černobílá a my už de fakto jsme

ve válce. Nepřítel ale, díky ZRÁDCŮM, obsazuje EU bez odporu. Migranty buďto chcete, nebo ne. Oni se ale kvůli Vám nepředělají! Není tu žádné "ano ale" (toto sousloví je kategorie v psychologii).

P. Vaňura 12.1.2016 15:08

Jak je chcete vrátit, když jim nedokázali zabránit

ani v příchodu. Leda bychom se vrátili k staré české praxi (1726) řezání uší aneb třikrát a dost. Chycen potřetí, popravit (To se poznalo tak, že při každém chycení uřízli ilegálnímu migrantovi ucho, kdo vlezl do země potřetí, žádné ucho neměl). Pomoc ilegálům byla TRESTNÁ!

P. Vaňura 12.1.2016 15:03

Jen jedno jméno, Ross Hedvíček...

On pán ví, o koho se jedná.

J. Vintr 12.1.2016 14:14

Re: Další český blábol pana Polaneckého

Takhle to optimisticky líčí politici a média. Realita je ovšem taková, že drtivá většina z těch, co sem přišli, už tady zůstane (a přijde ještě spousta dalších). A spolu s těmi desítkami milionů muslimů, kteří sem nalezli předtím, si začnou Evropu přizpůsobovat svým potřebám. Otázkou je jen, jestli to půjde postupně, relativně pokojnou cestou, nebo násilím ...

T. Krystlík 12.1.2016 13:39

Další český blábol pana Polaneckého

Podle statistik je mezi běženci do Německa více než polovina lidí z Balkánu, kteří budou automaticky vraceni - to máme alespoň půl milionu. Uprchlíků ze Sýrie před válkou je max. 20 % - ti budou strpěni do doby, než válka skončí. Pak odletí domů stejně, jak se to stalo s Bosňany a Kosovany na přelomu století. Zbytek dnešních migrantů do 100 % si zažádá o azyl a asi 5 % z nich jej dostane - ostatní budoou posláni pryč.

L. Křivan 12.1.2016 13:21

Re: Snad byste si

Doprostřed středozemního moře. Dál ať si plavou sami.

V. Kain 12.1.2016 12:15

Re: Snad byste si

Kam tu proradnou muslimskou pakáž deportovat,když země z kterých pocházejí je zpátky kvůli přemnožení nechtějí?

V. Huebschmann 12.1.2016 10:56

Historie

Mám už tě cerno-bile hysterie DOST

Jsem proste prazska kavarna havloid islamofil, protoze jsem volila Karla Schwarzenberg,vazim si Vaclava Havla uz od dob divadla na Zabradli a nevyzyvam zrovna zrovna k domobrane a nesrsim nesnasenlivosti vuci EU ci migrantum, Ale citim obavu o budoucnost Evropy a nesouhlasim s otevrenou naruci Nemecka, s kvotami a velkoryse podpore migrantum - vse zadarmo aniz vykonavaji jakoukoli praci... NA CLOVEKA # MEHO TYPU NENI ZARAZENI... Jsem ve skatulce NEPRITEL REPUBLIKY a prezidenta ( pripoustim, s panem Zemanem nesouhlasím v nicem)

P. Klouda 12.1.2016 10:23

Re: Asi tak.

Člověk je skoro až vděčný za ono hacknutí... Jak smutné, že za kriminální počin.

P. Klouda 12.1.2016 10:21

Re: Snad byste si

Právě jsem se chystal reagovat obdobně... 8)

Š. Hašek 12.1.2016 10:16

Re: Prostě bude nutné zavést koncentrační tábory

Buď, a nebo je z "časových důvodů" rovnou transportovat zpět. To nemá armáda transportní lodě/letadla?

Včera bylo pozdě!

A všichni víme, kteří politici/politici ve výslužbě byli v myšlení napřed!

Připomínám, že všechno začalo podporou "revolucí" na severu Afriky a obhajobou zájmů USA. Všude evropští lidskoprávníci a Obamův voják. Také se již pozapomíná.