26.10.2020 | Svátek má Erik


MIGRACE: Co teď, Evropo?

28.6.2017

Evropa je totiž v pasti a začíná si to konečně uvědomovat. Politikům („pravicovým“) začíná pomalu docházet, že tolerancí nekontrolované imigrace ohrozili vlastní občany. Důsledky jsou jasné. Ilegálním přistěhovalcům udělovali ukvapeně občanství i volební právo... a oni teď volí proti nim! Volí ty, kteří jim liberálně umožňují budovat nové mešity, prosazovat právo šaría a hlavně inkasovat štědré sociální příspěvky. Tedy klasický, proislámský populismus. Dali jsme vám práva a peníze, tak nás za to pěkně volte – ať se dostaneme k lizu.

Že na to pomalu zajde naše vlastní země? Koho by to zajímalo. Teď je teď a my chceme do vlády a ke korytům. To je teď typické hlavně ve Velké Británii. Že ano, pane Corbyne? Tahle labouristická, marxistická zrůdička je dost obratná. Ví, kde má verbovat nové voliče. Hlavně mezi mladými, nezkušenými lidmi a mezi přistěhovalci s volebním právem. Skvělý populista – jeho popularita stoupá do nebes... a Theresa May neví, kam vlastně patří a o co vlastně usiluje. Pryč s ní.

Existuje ještě vůbec nějaký způsob, jak Evropu zachránit před barbarskou invazí? Ale jistěže ano. Chce to ale odvahu a důslednost. Ta ovšem liberálním politikům na levici i na pravici chybí. Oni si totiž všimli, že zcela nekompatibilních barbarů si už do země pustili příliš. A ti jsou agresivní a nebezpeční. Odebrat jim jejich výsady, práva a peníze? Nehrozila by nakonec občanská válka (vždyť oni už opravdu občany jsou) anebo přinejmenším městská guerilla?

Jiná cesta ale neexistuje... Je nutné sebrat odvahu a imigrantům, kteří se nehodlají přizpůsobit pořádku hostitelské země, ale i těm potenciálním v budoucnosti, pobyt v Evropě prostě totálně znechutit. Jak? Veřejně prohlásit, že vyznavači hostilního, islámského náboženství nemají v Evropě co pohledávat. Zavřeme vaše mešity, ve kterých se hlásá salafismus, zakážeme zahalování, ve školách nebudeme podávat žádné „halal food“ a každou agresivitu okamžitě potrestáme vyhoštěním vás i vaší rodiny. Nikomu, kdo se neprokáže platnými dokumenty, vstup do Evropy neumožníme a vrátime jej okamžitě do země, odkud přišel. Nelíbí se vám to, tak odejděte. Uzavřeme dohody s Libyí a Marokem o navracení ilegálů. (Tak výhodnou pro oba státy, aby ji nemohly odmítnout.) Stručně – vyšleme signál do Afriky a muslimských zemí, že žádný ekonomický migrant nebude mít šanci proniknout do Evropy.

Afričtí povaleči mají zatím (díky Merkelové) stále pocit, že je Evropa - a Německo specificky - přivítá s otevřenou náručí. Spousta hlupáků v západní Evropě stále ještě nepochopila, že jsou na „road to hell“. Tyto osly ovšem liberální televize stále ještě zvou na obrazovky, aby tam trousili, podle svého mínění, dobro a toleranci. Arabové a Afričané pozorně poslouchají a rozhodují se, podle signálů, které z Evropy zachytí, jestli má smysl vydat se na riskantní cestu.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.