9.12.2021 | Svátek má Vratislav


Diskuse k článku

MIGRACE: Bod zlomu?

Ten nejpřímější příběh o obtěžování rozjuchaných dívek arabskými mladíky je vcelku jasný a dobře uchopitelný. Na Silvestra rozjaření mladící, kteří neznají míru společenské tolerance a přípustnosti, si prostě začali dovolovat více, než je společensky a pravděpodobně i trestně přípustné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Egerer 13.1.2016 7:26

Re: Vsaďte se, že to obtěžování nebylo

Myslím si totéž. Tím účelem je, podle mého názoru, ověřit reakce společnosti a úřadů na synchronně provedené akce na vícero místech najednou.

O. Zuckerová 13.1.2016 0:16

To je sice pravda,

ale muslimská matka, jak známo, nemá synům prakticky co poroučet. Proto to s nimi vypadá tak, jak to vypadá, a mateřské nabádání k poděkování by se asi setkalo s drsnou reakcí. V jejich výchově totálně chybí prvek ženské citové autority.

M. Krátký 13.1.2016 3:22

Re: To je sice pravda,

připojuji moji zkušenost s až nulovou výchovou matek v tomto směru a nejedná se o muslimskou zemi. Takže : bydlel jsem skoro 7 roků služebně v Sofii na běžném sídlišti v paneláku obklopen jen místním obyvatelstvem, a konkrétní akce byla tato : parné léto, dveře i okna na balkon otevřená a tak jsem slyšel jak bulharská matka opakovaně a bezvýsledně volá ze svého balkonu na svého synka cca 8-9 let starého aby už konečně šel domů, nic nepomáhalo až začala ječet aby šel domů - synek nakonec zvolal "s tebou se nebavím, zavolej mi tátu". otec, hrdý na správný postoj synka zavol aby šel domů - synek okamžitě odvětil "za chvíli přijdu" a skutečně přišel - konec příběhu

F. Lesniak 13.1.2016 0:13

No vidíte a dokonce se najde i takový blbec,

jako Lukáš Jelínek, který tvrdí, že útoky byly zinscenované.