Pondělí 8. června 2026, svátek má Medard
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JT

J. Tejkl

12. 9. 2011 8:23
nebo že by Turecko?

nebo snad mluvíte o ukradení části Kypru Tureckem? Pokud ano, plně Vaše rozhořčení a volání po nápravě sdílím...(-: 

0 0
možnosti
TV

T. Valek

11. 9. 2011 21:51
1559

1,559 verified architectural and engineering professionals and 13,012 other supporters

have signed the petition demanding of Congress

a truly independent investigation.

The petition is open to everyone.

[]

0 0
možnosti
TV

T. Valek

11. 9. 2011 19:12
Architekti, Inzenyri, metalurgove

http://www.ae911truth.org/

Architects & Engineers for 9/11 Truth

“Architects & Engineers: Solving the Mystery of WTC 7”

0 0
možnosti
TV

T. Valek

11. 9. 2011 18:47
New York Times

New York Times:

The Five Dancing Israelis Arrested On 9-11

The New York Times reported Thursday that a group of five men had set up video cameras aimed at the Twin Towers prior to the attack on Tuesday, and were seen congratulating one another afterwards. (1)

0 0
možnosti
TV

T. Valek

11. 9. 2011 19:07
Re: New York Times

Proc rozpusteny kov,  zpoza trosek vytekal mesice?

Why was their molten metal flowing under the wreckage of the WTC for

months? No jet fuel can melt metal, and nothing explainable could melt

that much metal and keep it hot enough to remain molten for a month.

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

11. 9. 2011 8:32
Bacha, je 11.září... Dzp.

0 0
možnosti
MS

M. Stuchlik

11. 9. 2011 11:56
Re: Bacha, je 11.září... Dzp.

bacha, blb

0 0
možnosti
JV

J. Vintr

10. 9. 2011 23:32
Směšné? Hloupé?

Ano, je (teoreticky) možné, že se skupina zfanatizovaných muslimů naučí v rychlokurzu řídit velké dopravní letadlo, je možné, že se jim podaří unést letadlo a zmocnit se jeho řízení, je možné, že se jim podaří doletět s tímto letadlem k určenému cíli a strefit se s ním do mrakodrapu a dokonce je (zase čistě teoreticky) možné, že se jim podaří tento mrakodrap poškodit natolik, že se ZŘÍTÍ, ale je naprosto vyloučené, aby SE ROZPADL NA KUSY UŽ VE VZDUCHU (jak to vidíme na desítkách videozáznamů)... A navíc, že by se tato nemožná věc podařila hned dvakrát po sobě ... A to, že se celkem nepatrně poškozená budova, ve které hoří porůznu pár malých izolovaných požárů, po několika hodinách z ničeho nic zřítí způsobem, který do nejmenších detailů vypadá jako perfektně provedená ŘÍZENÁ DEMOLICE (kterou rozhodně ani náhodou nejde připravit a provést za pár hodin), je už samo o sobě důkazem ...

0 0
možnosti
KK

K. Křivan

10. 9. 2011 23:41
Re: Směšné? Hloupé?

Když to velké dopraví letadlo převezmete za letu, pak to není žádný problém s ním trefit mrakodrap.  Vůbec nemusíte vědět nač jsou ty spouty budíků. Stačí vám pedály a rohy.  Vše ostatní našteloval  před startem a po startu.

0 0
možnosti
JK

J. Klepal

10. 9. 2011 23:00
k terorismu

O nebezpečí islamského terorismu není třeba pochybovat, autor jej popsal zeširoka a s chutí, možná měl pro úplnost přiblížit jeho genezi. Opomněl pouze uvést, že nezbytný letecký výcvik teroristů, kteří zničili WTC, nebyl proveden neznámo kde Al-Kajdou, jak by se někdo méně znalý mohl z textu domnívat, ale přímo v leteckých školách na území USA. Rovněž by se mohl zmínit o tom, že terorismus není nic nového pod sluncem, doprovází zřejmě lidstvo od nepaměti, často se vyskytuje přímo v USA samotných aniž má spojitost s islamismem, patřil k běžné praxi například v Ulsteru či Baskicku a dokonce v poslední době i v Norsku. Kupodivu teror Mašínovy skupiny (jak svou odbojovou činnost charakterizoval Josef Mašín svými vlastními slovy)  vychvaluje, čímž se společně s Topolánkem a Vondrou, kteří terorismus dokonce odměňují, dopouští trestného činu schvalování trestného činu, jak se lze dozvědět z trestního zákoníku.

0 0
možnosti
KK

K. Křivan

10. 9. 2011 23:19
Pane Klepale

I já se dopouštím trestného činu schvalování trestného činu, i já totiž schvaluji atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha.   Udáte mne ?

0 0
možnosti
JT

J. Tejkl

10. 9. 2011 19:57
demonstrace na podporu Izraele

ještě jednou vkládám odkaz na chystanou demonstraci...

Na náměstí F. Kafky se 13.září koná demonstrace na podporu Izraele.  

http://prahajih.kaes.cz/jih/region/Izrael.html

0 0
možnosti
MJ

M. Jaroš

11. 9. 2011 7:07
Re: demonstrace na podporu Izraele

...Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let...

...Kdo veřejně schvaluje trestný čin nebo kdo veřejně vychvaluje pro trestný čin jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok....

0 0
možnosti
PF

P. Fiala

10. 9. 2011 19:08
Mezinárodně osvobozenecké hnutí před r.1989

Před rokem 1989 stály proti sobě uskupení USA a SSSR (kapitalismus a komunismus). Boj válečný byl velmi nesmiřitelný a to již od Korejské války, přes Indočínu - Vietnam, a přes války ve střední Americe, či Africe. Všichni příznivci jedné či druhé strany se také čile účastnili.

V roce 2001 již stály  proti sobě nově jen USA a Arabové (kapitalismus, křesťané a ??????, Islám). Tak si to přáli soudruzi komunisté z KSSS a celé mezinárodní soudružstvo již od r.1986, kdy bylo dáno že padne železná opona v Evropě, a začali pracovat na tom, že postaví proti sobě bohatý Sever (USA a EU) a Jih (Araby). Zdá se, že se jim to daří.

Proč komentátoři uvádějí v hodnoceních toto: ""Útok provedlo 19 Arabů pod vedením Egypťana Muhammeda Atty, 15 teroristů bylo ze Saudské Arábie, 2 ze Spojených arabských emirátů a 1 z Libanonu."" Nebyli to jen pohrobci osvobozeneckých hnutí vyškolení sovětskými soudruhy z uvedených států? Proč navíc označení Arabové?

Dnes v r. 2011 jsou nesmiřitelné spory USA a Rusko (kapitalismus a komunismus), zdá se zapomenuty.

Na závěr dodávám, že osvobozovat se od okupantů (v jakékoli formě) na svém státním území je mezinárodní platné právo.

0 0
možnosti
MK

M. Koutný

10. 9. 2011 15:55
lhář a demagog Obama

Ve svém projevu k 11. září Obama mj. řekl: "Truchlili lidé všech barev pleti, národů a vyznání... modlili se kostelech, synagogách i MEŠITÁCH..."

Pokud si dobře pamatuji, v mešitách se především jásalo...

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

10. 9. 2011 17:20
Re: lhář a demagog Obama

ano, jásalo se...Zejména palestinští Arabové zpívali, tančili, radovali se...Na to Obama zapomněl...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz