Diskuse
MEMENTO: 11. září 2001
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J. Tejkl
nebo že by Turecko?
nebo snad mluvíte o ukradení části Kypru Tureckem? Pokud ano, plně Vaše rozhořčení a volání po nápravě sdílím...(-:
T. Valek
Architekti, Inzenyri, metalurgove
Architects & Engineers for 9/11 Truth
“Architects & Engineers: Solving the Mystery of WTC 7”
T. Valek
New York Times
New York Times:
The Five Dancing Israelis Arrested On 9-11
The New York Times reported Thursday that a group of five men had set up video cameras aimed at the Twin Towers prior to the attack on Tuesday, and were seen congratulating one another afterwards. (1)
T. Valek
Re: New York Times
Proc rozpusteny kov, zpoza trosek vytekal mesice?
Why was their molten metal flowing under the wreckage of the WTC for
months? No jet fuel can melt metal, and nothing explainable could melt
that much metal and keep it hot enough to remain molten for a month.
J. Vintr
Směšné? Hloupé?
Ano, je (teoreticky) možné, že se skupina zfanatizovaných muslimů naučí v rychlokurzu řídit velké dopravní letadlo, je možné, že se jim podaří unést letadlo a zmocnit se jeho řízení, je možné, že se jim podaří doletět s tímto letadlem k určenému cíli a strefit se s ním do mrakodrapu a dokonce je (zase čistě teoreticky) možné, že se jim podaří tento mrakodrap poškodit natolik, že se ZŘÍTÍ, ale je naprosto vyloučené, aby SE ROZPADL NA KUSY UŽ VE VZDUCHU (jak to vidíme na desítkách videozáznamů)... A navíc, že by se tato nemožná věc podařila hned dvakrát po sobě ... A to, že se celkem nepatrně poškozená budova, ve které hoří porůznu pár malých izolovaných požárů, po několika hodinách z ničeho nic zřítí způsobem, který do nejmenších detailů vypadá jako perfektně provedená ŘÍZENÁ DEMOLICE (kterou rozhodně ani náhodou nejde připravit a provést za pár hodin), je už samo o sobě důkazem ...
K. Křivan
Re: Směšné? Hloupé?
Když to velké dopraví letadlo převezmete za letu, pak to není žádný problém s ním trefit mrakodrap. Vůbec nemusíte vědět nač jsou ty spouty budíků. Stačí vám pedály a rohy. Vše ostatní našteloval před startem a po startu.
J. Klepal
k terorismu
O nebezpečí islamského terorismu není třeba pochybovat, autor jej popsal zeširoka a s chutí, možná měl pro úplnost přiblížit jeho genezi. Opomněl pouze uvést, že nezbytný letecký výcvik teroristů, kteří zničili WTC, nebyl proveden neznámo kde Al-Kajdou, jak by se někdo méně znalý mohl z textu domnívat, ale přímo v leteckých školách na území USA. Rovněž by se mohl zmínit o tom, že terorismus není nic nového pod sluncem, doprovází zřejmě lidstvo od nepaměti, často se vyskytuje přímo v USA samotných aniž má spojitost s islamismem, patřil k běžné praxi například v Ulsteru či Baskicku a dokonce v poslední době i v Norsku. Kupodivu teror Mašínovy skupiny (jak svou odbojovou činnost charakterizoval Josef Mašín svými vlastními slovy) vychvaluje, čímž se společně s Topolánkem a Vondrou, kteří terorismus dokonce odměňují, dopouští trestného činu schvalování trestného činu, jak se lze dozvědět z trestního zákoníku.
K. Křivan
Pane Klepale
I já se dopouštím trestného činu schvalování trestného činu, i já totiž schvaluji atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Udáte mne ?
J. Tejkl
demonstrace na podporu Izraele
ještě jednou vkládám odkaz na chystanou demonstraci...
Na náměstí F. Kafky se 13.září koná demonstrace na podporu Izraele.
M. Jaroš
Re: demonstrace na podporu Izraele
...Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let...
...Kdo veřejně schvaluje trestný čin nebo kdo veřejně vychvaluje pro trestný čin jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok....
P. Fiala
Mezinárodně osvobozenecké hnutí před r.1989
Před rokem 1989 stály proti sobě uskupení USA a SSSR (kapitalismus a komunismus). Boj válečný byl velmi nesmiřitelný a to již od Korejské války, přes Indočínu - Vietnam, a přes války ve střední Americe, či Africe. Všichni příznivci jedné či druhé strany se také čile účastnili.
V roce 2001 již stály proti sobě nově jen USA a Arabové (kapitalismus, křesťané a ??????, Islám). Tak si to přáli soudruzi komunisté z KSSS a celé mezinárodní soudružstvo již od r.1986, kdy bylo dáno že padne železná opona v Evropě, a začali pracovat na tom, že postaví proti sobě bohatý Sever (USA a EU) a Jih (Araby). Zdá se, že se jim to daří.
Proč komentátoři uvádějí v hodnoceních toto: ""Útok provedlo 19 Arabů pod vedením Egypťana Muhammeda Atty, 15 teroristů bylo ze Saudské Arábie, 2 ze Spojených arabských emirátů a 1 z Libanonu."" Nebyli to jen pohrobci osvobozeneckých hnutí vyškolení sovětskými soudruhy z uvedených států? Proč navíc označení Arabové?
Dnes v r. 2011 jsou nesmiřitelné spory USA a Rusko (kapitalismus a komunismus), zdá se zapomenuty.
Na závěr dodávám, že osvobozovat se od okupantů (v jakékoli formě) na svém státním území je mezinárodní platné právo.
M. Koutný
lhář a demagog Obama
Ve svém projevu k 11. září Obama mj. řekl: "Truchlili lidé všech barev pleti, národů a vyznání... modlili se kostelech, synagogách i MEŠITÁCH..."
Pokud si dobře pamatuji, v mešitách se především jásalo...
H. Lukešová
Re: lhář a demagog Obama
ano, jásalo se...Zejména palestinští Arabové zpívali, tančili, radovali se...Na to Obama zapomněl...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz