6.4.2020 | Svátek má VendulaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Neuvěřitelné chování redaktorky BBCŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 102, poslední: 4.7.2018 23:52, přehled diskusí

Kéž by takhle reagoval i Babiš:
Autor: A. Novák Datum: 4.7.2018 23:52

Při otázkách na čapí hnízdo...:o)

.............:
Autor: J. Kanioková Datum: 4.7.2018 21:22

"Paní redaktorka Emily Maitlis je typickou představitelkou dnešních „pokrokových absoloventů“ britských univerzit s mesiášským pojetím přístupu k problémům spojených s migrací"

Ano, šílená kráča ! A typická západní "liberálka"

To je děsný:
Autor: M. Mikulec Datum: 4.7.2018 19:45

Jsem pyšná na pana Pétera Szijjártó. Dobře hájí svou vlast. Co by sakra měli ilegálové pohledávat na jižní hranici mezi dvěma mírovými státy? Za čím táhnou? Kdo je pozval? Hlavně- proč by to měli odskákat Maďaři?

Ta neuvěřitelná redaktorka se ptá nebo konstatuje- "Vy nemáte problém s migrací". Ovšem kdyby se Orbán a jeho země od začátku nestarali, tak by problémy měli!

Vypadá to, že se hranice v EU zase začnou kontrolovat, a slavný vynález Schengen zůstane pěkně doma v Lucembursku.

pěkný:
Autor: J. Anděl Datum: 4.7.2018 19:29

No, moderátorka nebyla nijak zvlášť skandální, v dnešní době normální standard - a důvod, proč se nedívám na televizi :-).

Ale ten chlapík byl překvapivě na takový typ interview dobrej.

Schizofrenie: Moderátor sám sobě hostem:
Autor: F. Navr8til Datum: 4.7.2018 18:28

Je to stejné megalomanství jako u redaktorů České televize. Jsou totiž přesvědčeni, že diváci jsou zvědaví na jejich názory a ne na názory hosta. Proto se snaží v rozhovoru především demonstrovat své myšlení a své politické preference. Dalo by se říci, že ideální interview pro takto postiženého moderátora je monolog!

Re: Schizofrenie: Moderátor sám sobě hostem:
Autor: M. Mikulec Datum: 4.7.2018 19:39

Levičáci musí stále někoho vychovávat a poučovat. Vedle nich nelze v klidu a spokojeně žít. Je v nich ta permanentní revoluce zažraná, nebo co.

Fanatismus a podkládání zločinných úmyslů:
Autor: J. Hanzlík Datum: 4.7.2018 16:35

za reportérský stůl nepatří. Tento typ lidí se v médiích velice rozšířil. Není to zdaleka jen BBC, např. v CNN personálně naprosto dominují. Není to asertivita, je to jisté štědře podporované ideologické dryáčnictví, které sice využívá princip demokracie, ale ve chvíli, kdy je „zpovídaný“ v rozporu se zadaným úkolem globálního multikulturalismu pomocí masové migrace, tak nastoupí tato „technika“, která nestoudně pohrdá demokratickým mechanismem voleb.

Redaktorka je zcela pohlcena ve svých frázích, s kterých přímo teče lavina lidských práv, ale pouze jedním směrem. Není vůbec schopna podávat konstruktivní otázky, byť by byly nepříjemné. Je to demonstrace ideologické způsobilosti, která činí vzdělání i konvenci naprosto zbytečnými.

Re: Fanatismus a podkládání zločinných úmyslů:
Autor: Z. Lapil Datum: 4.7.2018 16:39

Dobrá poznámka: ta ženská se v některých fázích vůbec neptala, ona se hádala.

Re: Fanatismus a podkládání zločinných úmyslů:
Autor: V. Církva Datum: 4.7.2018 16:49

Ano moderátorka působí fanaticky a řekl bych jí že mi připomíná výstupy které jsme tu měli v 50tých letech a občas je vidíme v ukázká z KLDR. Moderátor může názor zpovídaného okomentovat, nebo použít otevřenou otázku. Ale toto předvedla mentorování a fanatické předkládání vlastního názoru.

Věřím tomu:
Autor: R. Langer Datum: 4.7.2018 15:04

že pan Drahoš by si s touhle "reportérkou" skvěle notoval...

Určitě by se shodli ma mnoha prospěšných bodech pro celou EU. ;-)

:
Autor: P. Papež Datum: 4.7.2018 15:58

Mám radost, že jste genius, který vi, jak by si pan Drahos s ní notoval. Také je to ukazkou hlouposti lidi, kdyz si na FB precetli vymyslene lzi na Drahose a stále je opakuji.

Re: :
Autor: V. Církva Datum: 4.7.2018 16:56

Na FB jsou určitě lži a očerňování pana Drahoše. Nicméně nesmyslnou Výzvu vědců podepsal. A z TV debat bych rovněž předpokládal, že by paní tedaktorce neoponoval. Ale to jsou jen dohady. V každém případě můj nefacebookový názor je, že pan Drahoš není špatný člověk, ale politice moc nerozumí, se svými politickými názory nejde mimo dnešní mainstream,, je s nimi málo originální, a nezdá se že by za ně tvrdě bojoval.

Re: :
Autor: M. Mikulec Datum: 4.7.2018 19:47

Pane Papeži, nepodceňujte lidi, národ sledoval předvolební debaty a udělal si obrázek. Proto volba dopadla takhle. :-)

:
Autor: P. Papež Datum: 4.7.2018 20:35

Právě proto, že nepodceňuji lidi, jsem to napsal. Bohužel lidi podceňují Drahoše, protože vystupoval slušně bez podpasovek.

Re: Věřím tomu:
Autor: J. Anděl Datum: 4.7.2018 19:30

Tak možná by pro ní nebyl moc zajímavej se svými názory a rozhovor by se nekonal.

paní Malá:
Autor: P. Pavlíček Datum: 4.7.2018 14:56

Ta moderátorka je skvělá. Nedá se obalamutit přívalem klišé a dlouhatánskejma řečma, na to jsou politici často velký machři..., kdyby se jim do řeči neskákalo, tak by blábolili a blábolili a blábolili.

Doufám, že paní Malá, co ji ta moderátorka štve, není stejná paní Malá, co ji novináři štvou, protože podváděla s diplomkou, a proto si ji vzal do party další podvodník Bureš, co neumí pořádně česky, ach jo.

pp.

Re: paní Malá:
Autor: V. Církva Datum: 4.7.2018 16:40

Asi jste nepochopil co je úkolem moderátora. Zjistit skuečnost, třeba názory zpovídaného určitě ne názory moderátorky. Ta jen může říct že si MYSLÍ, že Evropa či EU jsou disertivita, lidská práva .. oponovat ji pak můžeme, jestli si to opravdu myslí občane nebo jen politické a mediální elity, nebo i občané s Evropskými kořeny. Pokud ano zbývá i otázka jestli se to “lidskoprávní agendou” neposunulo špatným směrem a že se došlo k nesmyslům.

Jinak jak ministr, tak moderátorka reagovali skvěle, a pružně takže v tom byli profíci. Jen Maďarský ministr respektuje vůli lidí a paní moderátorke nemoderuje ale mentoruje ve smyslu svých politických představ. Dle ní i Vás správných, podle mne i ministra mylných.

Re: paní Malá:
Autor: P. Han Datum: 4.7.2018 22:22

Ano, je skvělá. Jen nechápu, na co tam měla toho ministra. Mohla to být náramná one woman show pro parťáky z její kavárny.

:
Autor: V. Školník Datum: 4.7.2018 14:22

S prominutím všem co si myslí že tento přístup redaktorů je divný. Naopak, jestli tento přístup zpovídaný ustojí tak teprve poté je kvalifikován pro tu kterou politickou funkci. Pak lze říci že ten člověk má na to, tu kterou funkci vykonávat. Takový co s takovým redaktorem v rozhovoru selže je jen loutka která je pouhým nositelem cizích myšlenek, které ani nedokáže s přímým oponentem důvěryhodně obhájit. Proto je třeba takovýchto redaktorů a redaktorek, aby nám pomohli oddělit lidi a politiky,kterým lze a kterým nelze věřit to za čím si stojí.

Re: :
Autor: V. Církva Datum: 4.7.2018 16:42

Tak není to jednoduché. Ale souhlasím, že schopný politik musí být přesvědčen o tom co dělá, ale musí to i umět obhájit.

Britská redaktorka má i u nás své velmi pilné žáky či spíše :
Autor: P. Harabaska Datum: 4.7.2018 13:43

žačky. Příkladem může být ona čokoládově hnědá TV redaktorka s ryze českým jménem nebo jiná, která přešla do TV Seznam, kde každého zpovídaného svým postupem nepochybně zdrtí. Škoda, že teleportování ještě není skutečností. Jak často bych se rád objevil na místě interview a udělil jim fyzický trest.

Re: Britská redaktorka má i u nás své velmi pilné žáky či spíše :
Autor: P. Han Datum: 4.7.2018 22:25

No ale jsou to aspoň pěkný holky. Pánbůh by byl nespravedlivý, kdyby jim ke kráse nadělil ještě inteligenci, jak by k tomu přišly ty ostatní?

...:
Autor: J. Malá 215 Datum: 4.7.2018 13:09

Smekám před panem ministrem. Asi bych ty milce dala dvakrát přes hubu a odešla.

Nic nového:
Autor: F. Navr8til Datum: 4.7.2018 12:47

V ČT je takové chování normou. Pokud je ovšem host ze skupiny, která neodpovídá politickému profilu stanovenému Českou televizí. Což je málokdy. Pokud je host stejné politické krevní skupiny jako moderátor, což je obvyklé, je to souznění duší umocněné přitakáváním.

Biased Bulshit Company:
Autor: T. Hraj Datum: 4.7.2018 12:37

BBC dnes pracuje na zcela jiné reputaci než měla v minulosti. Dnes již legendární (10,5 mililonu shlédnutí) je například rozhovor stupidně agrisivní Cathy Newman s kanadským profesorem Jordanem Petersonem na Channel 4. Doporučuji zejména úsek 22:10 - 23:10.

https://www.youtube.com/watch?v=aMcjxSThD54

BBC:
Autor: M. Malovec Datum: 4.7.2018 12:04

se již dostala na úroveň ČT.

Re: BBC:
Autor: T. Hraj Datum: 4.7.2018 12:39

Tak to musela ČT ještě hodně klesnout od té doby, co jsem ji přestal sledovat kvůli její zaujatosti.

Re: BBC:
Autor: R. Langer Datum: 4.7.2018 15:05

Bohužel klesá stále, i když se to už zdá nemožné.

Panu ministrovi:
Autor: J. Farda Datum: 4.7.2018 12:01

potlesk za klidnou a věcnou reakci! Doteď jsem litoval, že Británie z Unie odchází, ale jestli je ta osoba představitelkou obecného veřejného mínění, a s vědomím, že už tam mají počínaje Londýnem desítky muslimských starostů velkých měst, z nichž někteří začínají zasedání zastupitelstva muslimskou modlitbou, tak je to asi přeci jen dobře. Británie kdysi vládla mořím, teď už pomalu přestává vládnout sama sobě. A Houlenbecqeovo Podvolení paradoxně nezačne ve Francii ... :-(

Autor Troška:
Autor: S. Netzer Datum: 4.7.2018 11:52

je "typickým představitelem" dezinformátorů a manipulátorů, kteří jako Středoevropan.cz, Naštvané matky, Hlavné zprávy.sk a Slobodný vysielač Slovensko hlásají že "maďarský ministr zahraničí je muž na svém místě", zatímco Emily Maitlis ve skutečnosti demaskuje lživou, demagogickou rétoriku maďarského ministra.

Stejný kousek se jí podařil s Beatrix von Storch z populistické AfD - https://www.youtube.com/watch?v=wMKh6WqEhKQ - https://www.huffingtonpost.de/entry/bbc-reporterin-interviewt-afd-frau-von-storch-die-jammert-danach-auf-twitter_de_5b2a2347e4b0f0b9e9a6f224

Nadávání na veřejnoprávní, etablovaná média patří do arzenálu všech dezinformatorů a manipulátorů, tak jako strašení migrací a paušální hanobení neziskových organizací.