28.11.2022 | Svátek má René


Diskuse k článku

MAĎARSKO: Zákaz kouření na maďarský způsob

A je to tady - vláda ten návrh zákona, co už chudáky kuřáky vyžene úplně odevšad, kde by snad mohli ještě potkat nějakého nekuřáka, schválila.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krátký 8.6.2015 14:16

České lyžování v Alpách - středisko Aprica

Sám jsem bývalý kuřák - začal jsem po vojně 62/64 a kouřil do svých cca 33 let - dnes 72. Lyžař jsem mizerný, ale rád se kloužu z kopce. Takže se sejdeme s naší 3-5 členou partou někde na svahu - konkrétně v Aprice skoro až nahoře nad krásnou černou sjezdovkou - dáme si párkrát litr červeného, svačíme ze zásob a chytáme bronz a odpočíváme. A tu náhle přijede parta Čechů - hlučně se rozvalí u sousedních stolů a jejich alfa samec si zapálí dlouhý kouř - strašnej smrad a je king. Když se slušně zeptáme, jestli nechce do držky - když tam nikdo jiný nehulí, tak je arogantní a chytrej. A teď si vyberte

L. Křivan 8.6.2015 16:37

Re: České lyžování v Alpách - středisko Aprica

Měl jsem kolegu, u psacího stolu přímo proti mě, byl to blbec, co musel hulit jako fabrika. Když s tím nepřestal po slušném upozornění, přinesl jsem si silný větrák a pustil ho přímo proti němu. Na plný pecky.  Pak už chodil hulit na chodbu, což se zase nelíbilo šéfovi.