9.5.2021 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

LUCEMBURSKO: Moderní politický bumerang

Odposlechy jsou dvousečná zbraň. Mohou se stát osudnými právě těm, kdo je povolují či nařizují, kdo je používají z moci úřední, nebo dokonce nad její rámec. Mohou se stát osudnými i těm, kdo je pouze tolerují. Mluvím o vládách. Jedna taková právě padá. A to pro ten nejméně trestuhodný z uvedených příkladů použití odposlechů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 15.7.2013 2:06

No.. nevím, jestli hodlá kandidovat na svůj uvllněný úřad,

možné to sice je, protože tam nějaké skutečné osobnosti, které by ho mohly nahradit, nejsou. Ale každopádně jsem přesvědčena, že by rád nahradit van Rampuye. Nefandím mu ani trochu, je jedním z hlavních hráčů v neprůhledné hře nekontrolované instituce EU vůči lidem Evropy.  Pan Euro. No, celá ta tamní věrchuška jsou géniové deficitu !

Maxi eurohujer, kdysi byl i guvernérem Světové banky a MMF, Vedoucím Euroskupiny MF EZ od 2005 až do letoška. Takže se velkou mírou podílí na tom svrabu, ve kterém EU je. A doma, proč padl - přezkum dospěl k závěru, že "premiér, jako hlava zpravodajské služby nejen že neměl žádnou kontrolu nad jejími službami, ale taky nijak nejednal o nesrovnalostech s parlamentním kontrolním výborem. Angažoval se víc v EU než doma.

Výrok "bytostného demokrata"  z r. 1999 vypovídá vše - "Rozhodli jsme se na něčem, poté se to přesune do prostoru a chvíli počkáme, co se stane, a když tam není žádný povyk a bez vzpoury, protože většina lidí nemá ponětí, o čem bylo rozhodnuto, že, pak jdeme na -. "Krok za krokem, dokud není cesty zpět"  !  -  http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-15317086.html