9.6.2023 | Svátek má Stanislava


Diskuse k článku

KRIZE: Francie se řítí do chaosu a barbarství

15. října 2022. Ve východní části Paříže se na chodníku objevila velká plastová bedna s mrtvolou dvanáctileté dívky. Oběť se jmenovala Lola. Byla dcerou domovníka obytného domu, kde k vraždě došlo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Vašíček 5.12.2022 13:11

Dokud se nebude razantně vymáhat právo na všech a ne jen na původních Francouzích, tak s tím nic neudělají. Existence no-go zón je katastrofa. Ta se bez obsazení vojenskou mocí nedá uhlídat. V podstatě se jedná o jiný stát a tak se s ním musí zacházet. Totálně odzbrojit, zákaz vycházení a hlídání hranic. Vypadá to strašně, ale jinak s tím nic neudělají.

Imigranti přišli do země, která vyznává náboženskou svobodu, Tuto svobodu je nutné vyžadovat ode všech.

K. Křivan 5.12.2022 13:29

Náboženskou svobodu. Ano, ale jen pro mírová náboženství, ne pro islám. Islám není náboženství jako jiná. Islám je vražedná ideologie na ovládnutí světa muslimy. Proto pro ně neplatí žádná lidská práva. Mají jen jedno právo. Vrátit se tam, odkud vylezli. Do arabské poušté.

O. Vašíček 5.12.2022 14:45

Je spousta výkladů koránu. Proto se celkem úspěšně masakrují i mezi sebou :-).

Muslimů je celkem nezanedbatelné množství. A kdysi museli žít i s jinými vírami relativně v klidu.

Každé náboženství má zakotveno šíření (ne vždy to je mírumilovnou cestou), včetně křesťanství - viz conquestadoři v Americe. Některá z toho vyrostou. No a některá s tím mají problém.

A je právě na okolí těchto migrantů, aby se jim razantně naznačilo, že když někam přišli, tak ne proto, aby šířili svoji víru, ale proto, že chtějí pomoc. A tu dostanou, jen když budou ctít místní zákony. Ne kolem nich chodit jako kolem horké kaše a přivírat oči při porušování zákona z důvodu náboženské svobody! Pokud přijdu s vírou, že každou neděli mám obětovat nemluvně, tak mi taky umožní volný vstup do jeslí?

D. Laurencikova 5.12.2022 15:03

To je prave ten omyl. Povinnosti muslima je dzihad - sireni jeho viry, jakoukoliv cestou. Take lsti a klamem. Turecny prezident Erdogan vybizi napr. Turky v Nemecku, aby tak cinili "delohami svych zdravych, tureckych zen". A take se siri islam mesitami, ktere rostou vsude jako houby po desti. Mistni zakony budou muslimove "ctit" jenom do te doby, dokud budou v mensine. Az jich bude dostatecne mnozstvi, pak bude Sharia, to je jiste jako Allahu Akbar v mesite!

D. Laurencikova 5.12.2022 15:09

"Turecky prezident", samozrejme. Citat Erdogan: "Demokracie je pouze vlak, na ktery nastupujeme dokud nebudeme v cili. Mesity jsou nase kasarna, minarety nase bajonety, kopule nase helmy a verici muslimove nasi vojaci"!

J. Jurax 5.12.2022 15:11

Jistě je spousta výkladů islámu.

Pak je třeba vzít ten z našeho pohledu nejhorší a podle toho jednat.

D. Laurencikova 5.12.2022 15:27

Presne tak. Islam a sekularismus jsou dve neslucitelne veci. Muslimove budou dodrzovat nase zakony jenom dokud budou muset. Pro ne vzdycky bude mit prednost Scharia, bozi zakon primo od Allaha, pred tim lidskym. A ze toho muslimove uz ani ted moc nemusi, vidime kazdy den.

L. David 5.12.2022 11:56

Francouzi doplácejí na svou pohodlnost a nyní už i zbabělost. S tou muslimskou pakáží si měli udělat pořádek už dávno a nepoddajné migranty vyvážet v kontejnerech na Saharu.

Nyní už je na všechno pozdě, Francie je ztracena už nadobro. A obdobný osud čeká ty evropské země, které také svou muslimskou pakáž neřeší - Německo, Švédsko, atd.

P. Brecík 5.12.2022 10:24

Zbraní pro [UA], které tamní mafie prodali je všude plno. Mají je všechny teroristické organizace světa. NEJVÍCE - což je jisté, bude těch zbraní ukryto v Západoevropských mešitách. Kam Policie zatím nechodí - kvůli korektnosti. Kdy to začne ? Myslím, že je za 1 min. 12. PS: Někde v pověstech myslím máme: Klid v Čechách nastane, až bud kozácký kůň pít z Vltavy !! Západ už to vzdal. Ten už přijímá Islám ve velkém ;-(

V. Církva 5.12.2022 20:57

Podstatná část těch zbraní posloužila obraně před bolševiky. To za to stojí.

Jestli se něco dostane k islámským teroristům, což ale bude pravděpodobně lež ruských vrahů a jejich vyližzadků, to není až tak problém Ukrajinců ale především Francie, tak jak se tu píše, že si nechrání svoje hranice a občany.

V. Církva 5.12.2022 21:01

Jo a ten omyl s Ruským koněm to je jen z naivní hlavy našich buditelů předtím než K.H.Borovský Rusko viděl a pochopil.

Takže od ruského trojského koně a všech vlatizrádců co nám ho sem nesou co nejdál!

J. Kalina 5.12.2022 10:13

Kdysi jsem si myslel, že vývoj v západní Evropě a rozpad společnosti bude stačit na to, abychom my (bývalé socialistické státy) nešly touto cestou. Ale už si to nemyslím. Vývoj se zrychluje a hlavní vlna islámské imigrace k nám přijde ze západních zemích po té, až to tam vyhrají a my budeme stále v Schengenském prostoru. Stačí se zamyslet nad takovou banalitou jako jsou kontroly na hranicích se Slovenskem. Místo, aby se kontrolovalo na hranicích Schengenu, kontroluje se na ČR-SR hranicích neb Slovensko nekontroluje na svých hranicích přes které imigranti proudí k nim a následně k nám. Přitom je zcela jasné, že s desetinou úsilí, které je vynaloženo na to aby občané držely pysk a souhlasili s imigrací by se tato zcela spolehlivě zastavila. Pokud by se nyní zabránilo vstupu na EU území, je do dvou měsíců klid neb nikdo nebude riskovat cestu a náklady, které se nevyplatí.

K. A. 5.12.2022 13:22

Obávám se, že máte pravdu. Češi sice migranty nijak zvlášť nechtějí, ale nic se tu proti masové migraci neudělalo. Chyba je ale podle mě myslet si, že jde jen o muslimy. Společnost rozvrátí jakákoliv neintegrující se skupina, k čemuž stačí, že bude dost velká. Brzy k nám podle mě budou proudit Francouzi, Němci a Britové utíkající před muslimy.

V. Pavelka 5.12.2022 10:07

To bude ta vyšší fáze demokracie v Bruselu i Francii ? Jak říká "demokrat" , Tomáš Sedláček filozof ," Široká svoboda je pro připravené " !!Bruselští nám Jakobínští ..

L. Burget 5.12.2022 10:04

Existují dva zásadní dějinné zlomy krátce po sobě. Ten první, kdy západoevropské obyvatelstvo na problémy s hromadnou migrací z kulturně nekompatibilních, ba přímo nepřátelských regionů kašlalo z důvodů lidská práva, slunce v duši a podobně. Druhý dějinný zlom krátce na to nastal v okamžiku, kdy si to obyvatelstvo uvědomilo, že jakýkoli odpor proti těmto lidem a jejich chování, nebo jakýkoli pokus o jejich hromadné vystěhování zpět tam, odkud přišli, jsou už neuskutečnitelné, protože by to vyústilo v konflikt rozměru občanské války. A tak na to západoevropské obyvatelstvo kašle dál a snaží se to vytěsnit z mysli jako Rusové myšlenku, že jejich vlast agresivně napadla souseda.

V. Pavelka 5.12.2022 10:20

A poslední kdo tomuto Bláznovství brání je Rusko !

L. Burget 5.12.2022 11:49

Myslím, že právě tímto směrem budou argumentovat ruské tajné služby formou různých tzv. aktivních opatření pro legitimizaci aktuální politiky Ruské federace. Mohou dojít určitých úspěchů, ostatně část nespokojených občanů už na svoji stranu dostali.

R. Langer 5.12.2022 19:15

Ale to nemusí šířit tajné služby, to mohou šířit i veřejná média. ;-D

P. Brecík 5.12.2022 10:28

Burgete - beru 200 Kč / hoďku. Pro jednoduché občánky. vysvětlím ti Majdan, skoukni film Volyň a na Youtube Oděský masakr. Potom ti vysvětlím, kdo koho vraždil od r. 2014. Co byl Minsk 1 a 2. Co Azov, Dněpr a další ... A kdo začal s dělostřeleckým útokem 18.2.2022 Také kdo začal a jak skončila Kubánská krize. Mohu posílat linky i na dobírku - abys nebyl za císaře pána.

L. Burget 5.12.2022 11:47

Je zajímavé, jak se vždycky najde arogantní hulvát, který dává nesouhlas s vyjeveným názorem rádoby poučováním, ve skutečnosti však jen ventiluje svoji agresivitu. Dost se podobá těm islamistům...

K. Křivan 5.12.2022 13:33

Blbost.

D. Laurencikova 5.12.2022 17:15

Takze o islamistech take nevite nic!

M. Krátký 5.12.2022 20:02

blbe !!!!!!

J. Červený 5.12.2022 21:11

Vy máte vymeteno, ale správně liberálně.

V. Kuhaj 5.12.2022 9:53

Kolik už toho bylo o téhle problematice napsáno! A k čemu? Dokud tady budou rozhodovat tihle progresivně myslící jedinci s růžovými idejemi, které uvádějí v život, tak to bude čím dál horší. Nejde jen o ideologii multikulturality, to jsou gender aktivity, zelená úsporám, grýndýly, manželství pro všechny atd. Lidstvu se daří dobře, dožíváme se stále vyššího věku, ekonomicky jsme se nikdy takhle dobře neměli - tak proč to pořád nějak radikálně měnit. Proč to nenechat na přirozeném vývoji?!

T. Hraj 5.12.2022 9:56

Protože to lidstvo zachráníme i kdyby měli všichni lidi chcípnout!

J. Kulheim 5.12.2022 10:10

Radikálně se všechno změní, až bude v Evropě víc jak 50% vyznavačů islámu. S tím nikdo nic nenadělá. Je to nevratný stav.

J. Jurax 5.12.2022 15:16

No, pak bude nutno vyznavače islámu přesvědčovat, aby jimi nebyli, nebo aby táhli domů do zemí svých předků.

Nebo je zabíjet. Neboť emigrovat už víceméně není kam; moslimfree jsou leda středo a východoevropské státy EU.

T. Hraj 5.12.2022 9:48

„Horší než nárůst barbarství je pocit, že naši vedoucí představitelé všechny tyto problémy popírají a nejsou schopni přijmout rázná a účinná rozhodnutí, nezbytná k zajištění ochrany obyvatelstva. Barbarství se šíří, když úřady už nedokáží garantovat právo a pořádek.“

"Přesto v květnu 2022 většina voličů znovu zvolila Macrona a odmítla kandidáty, kteří slibovali efektivní boj proti kriminalitě a nelegální imigraci."

Co dodat?

V. Pavelka 5.12.2022 10:15

Není někomu divné že , přes všechny průšvihy západu !? Nemůže vyhrát Opozice ?A proč Putin nežere tento potupný Liberalismus Západu !?