8.7.2020 | Svátek má Nora


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 22.5.2020 23:13

Přesně.

J. Jurax 22.5.2020 23:11

Takže z jednoho živeného nelegálního uprchlíčka je najednou deset, které je nutno též živit. Sociální systém krmený domorodci dostane zabrat. Chápou to snad jenom zblblí domorodí evropští politikové, normální sprostý lid to nepochopí, zato na to doplatí. Ti politici samozřejmě ne, ti páchají humanitu na nelegálně připrchlých muslimech ne za své, nýbrž právě za peníze toho sprostného lidu.

J. Jurax 22.5.2020 23:01

Jo. A během letu jim z vůle Alláhovy narostl camprlík.

J. Jurax 22.5.2020 22:59

Západ se zbláznil a páše s přispěním vlastních politiků sebevraždu v přímém přenosu.

A že sem posílají chlapečky a muže je účelné, neboť evropské ženy jim budou rodit další malé muslimy. Kdežto muslimské holčičky, když si vezmou nemuslimy (smějí tak vůbec podle koránu učinit?) budou rodit nevěřící psy, což by z hlediska muslimů bylo plýtváním dělohami, jež mohou rodit pravověrným malé muslimáčky. Celkem promyšlená strategie, jak zamuslimit Evropu.

Š. Hašek 22.5.2020 20:03

Trefná poznámka.

Š. Hašek 22.5.2020 20:02

Aby bylo veselo .......

Takovému Filipovi migranti, hrdlořezové z cizího kulturně socioprostředí vadí.

Takové Šabatové, Štětinovi, Rakušanovi nevadí. Šojdrová je úplně hotová .....

P. Brich 22.5.2020 17:08

Studium gender nebo rovného pohlaví? Na jaké šprusli žebříčku lze nalézt to Vaše?

J. David 22.5.2020 15:47

Pane Brichu, klídek, dělejte dummy Vodníka.

Vodník se z vody vynořil, prsty jí v hrmu zanořil, a na topole podle skal, vesele Brich zatleskal.

PS. Pane Brichu, šplouchnu do vody (býti utopen) a potopím se za dělohou.

J. David 22.5.2020 15:36

Invazivní triby (tribus - taxonomická kategorie) do jistého společenství nepatří, a proto je nutno je "tlumit" všemi prostředky. Třeba takoví moli šatní, budete si je do almary dobrovolně tahat, aby Vám prožrali vlněné lodeny, tamo pověšené? Já je holt hubím nehumánním plácáním a v almarách umístěnými organofosfáty, naftalén již moc na ně nepůsobí, navíc našinec v "prožraném huberťáku od molů, je navoněný nafralínový tchoř". Co s tím? Co s moly a co s migranty. Moly plácat a odpuzovat, mikranty odpuzovat za cenu toho, pod parfosem se vrať, odkud jsi vyplul. Felčary bez hranic lovit a uvthnout do tjurmy za šíření nepůvodních druhů mezi endemity (kterej doktor si dovolí šířit nákazu cizorodého etnika do své komunity). Prý doktoři a inženýři. Nu, asi jsem již stár a z jiné planety, když vidím ty prchající akademiky na "gumishif" habitem připomínající lidožrouty. Siroty bez doprovodu. Když si otevřu web na téma migrantů, začnou mi řachtat v magacínu kulovnice 30.06 Sprg. patrony. Škodná, sus scrofa... Odstřel posvěcen EU, opravdu odstřel zvěře černé? Rád se nechám, jako myslivec poučit. Otázka zní, ve smyslu zákona, co je to černá zvěř a její niance, je bíle zbarvené divoké prase, zvěří černou? Je, a proto lovit.

Z. Lapil 22.5.2020 13:46

Zrovna to - tedy převaha mládenců a mužů - mi divné nepřipadá. I v našich krajích chodili na zkušenou kluci, ať už to byl F.L. Věk, hloupej Honza nebo Karel IV.

Je pravda, že už jsem slyšel (v televizi?) pohádku, v níž král vyhrožoval Honzovi v případě nesplnění tří úkolů doživotím, ale pohádku, která by začínala "Byla jednou jedna královna, a ta měla tři dcery" jsem ještě nepotkal. Popelku neberu, to nebyla cesta na zkušenou, ale lov manžela. Stejně tak pohádka O princezně žabce (která z vás uvaří nejlepší oběd...).

P. Staronový 22.5.2020 13:40

Nepochybně.

P. Brich 22.5.2020 12:47

Zkrátka v mediích pracují především agitpropčíci.

P. Brich 22.5.2020 12:41

Když už nemohou udržet výron humanity, pokud domorodé dívky a ženy vydrží mít kolena stále u sebe, je lepší alternativou import chlapců než dívek. Lepší ve smyslu, zda je lepší být podřezán nebo utopen.

Jinak je vidět snaha splnit proroctví M. Kaddáfího, že k dobytí Evropy nepotřebují jaderné zbraně, ale plně postačí dělohy jejich žen.

V. Kain 22.5.2020 10:59

On se ten koronavirus hodil i našim politickým hochštaplerům a hlavně tomu na špici.

J. Nevrkla 22.5.2020 9:47

Takhle nějak si představuji pád Římské říše.

P. Dvořák 22.5.2020 9:21

Dříve média převážně informovala. Dnes jako hlavní předmět činnosti určují chod společnosti.

P. Staronový 22.5.2020 9:12

Ti sourozenci, rodiče a staří rodiče přijdou za nimi v rámci programu spojování rodin.

P. Staronový 22.5.2020 9:10

TENHLE nesmysl k muslimům ještě nedorazil. Neziskovky jim to asi řeknou, ale přístup muslimů k ženám je dost odlišný od západního.

V. Církva 22.5.2020 8:58

Víceméně máte pravdu, je to ale barvitější. Specialisté v některých inženýrských oborech, kteří můžou být v Evropě užiteční třeba v Pákistánu práci neseženou. Doktory by naopak potřebovali u nich doma. Vzhledem k mechanizaci silní, nevzdělaní lidé jsou v Evropě potřeba jen na sezonní práce a ti by naopak by měli budovat svoje země, kde je manuelní práce potřeba víc. Agresívní džihádisty a náboženské fanatiky nemá důvod přijímat Evropa, ty ať si vyřeší země odkud přichází. Tam je navíc větší šance že se s nima nebudou mazlit, což hodně věcí vyřeší

Takže jsme zpět u těch inženýrských specialistů. Ti se totiž dávno dostanou do Evropy legálně. I to by ale mohlo být spojeno s programy zpětného přesídlení kdy vybudují průmysl ve svých zemích. Pokud jsou ty země natolik fanatické, že ani svobodně nemůžou fungovat a rozvíjet ekonomiku, je jasné že má Evropa přijímat jen ty co se vymykají. A jsem zpátky u těch skutečných inženýrů To dělala dávno legálně.

Jeětě sbývá etická záležitost pomoct lidem z válek. Jenže to by znamenalo azyl na rok dva a pod podmínkou že neudělají jediný průšvih. Jenže takových je mezi ilegální migrací jednotky procent.

Ilegální migrace tak nepřináší nikomu nic. Jen přestěhovala fanatiky, darebáky a bídu do Evropy.

J. Pavelka 22.5.2020 8:56

Není věcí rozhodnutí, to je jako s tou škodlivostí pohádek, které snižují historický význam šlechty, rasismem v dětské literatuře APOD....s tím přijde nějaká profesorka (ona to možná myslela trochu jinak, i když...) a pak to média rozmazávají kde kdo se k tomu vyjadřuje, kdekdo to kritizuje, tak se to stane téměř jakýmsi jakoby "kvazioficiálním názorem"...Ve skutečnosti je to humbuk, který rozpoutala média...Dříve byla média v tomhle umírněnější

P. Staronový 22.5.2020 8:56

Pokud něco může být zneužito, bude to zneužito.

Epidemie a vyjímečná opatření jsou velice dobrou příležitostí k zneužití.

F. Kusák 22.5.2020 8:48

To samé platí o vás, ale schází vám argumenty.

T. Hraj 22.5.2020 8:20

Všechno to bylo vymyšleno dobře a nikdo v ničem nelhal. Jenomže v letadle proběhlo pohlavní přehodnocení (na které má každý svaté, lidské právo). Jednoduše vzlétly dívky a přistáli chlapci. Prostě pech, no.

M. Valenta 22.5.2020 8:19

Kolovrátek Kern.

T. Hraj 22.5.2020 8:15

Doma potřeba nejsou. Jak se píše v článku, uplatnění je pro cca 100 mil, zbylých 200 mil bude zkoušet co se dá.

P. Nešvara 22.5.2020 8:04

Mimochodem, dnes je pohlaví věcí rozhodnutí a ne biologie. Jak poznali, kolik je v letadle mladých dívek? Co když se VŠICHNI cítili být dívkami?

P. Nešvara 22.5.2020 8:02

Fakticky nevím, zda přijímat mladé dívky je až taková výhra (i kdyby se je zadařilo selektovat od mladých mužů). Podívejte se na toto video, kde jsou přesně tyto mladé dívky "toužící po vzdělání".

http://www.drsnysvet.cz/na-skolni-chodbe-doslo-k-bitce-studentek/

V. Církva 22.5.2020 6:54

Imbecilové. V rámci COVID19 opatření bychome neměli hranice uvolňovat ale zaminovat.

Nic proti, chápu že je třeba ilegální pobývající léčit částečně proto, že je to humánní ale i proti šíření nemoci. Jenže to vše možno dělat dočasně a jak říká Salvini pracovat když je v zemědělství nedostatek by měla být povinnost migrantů co je Italové živí.

Levičáci zneužijí všecno jenže výjimečný stav taky znamená výjimečné tresty za kriminální činy. A ty by měli tito politici dostat.

Ne jak u nás naivové volají za tresty pro KSČ. Ty už nikomu nepomohou. Trestat je třeba zavčas.

V. Němec 22.5.2020 6:28

S podivem, že migranti jsou hlavně mladí muži, jichž je potřeba právě u nich doma, aby byli na pomoc svým sourozencům, rodičům a starým rodičům a především své zemi.

Co bude s takovými zeměmi odkud odchází jejich krev? To nikdo nedomýšlí a nezáleží mu na tom?

Otřené řízení světa.

K. Nový 22.5.2020 3:54

Co se děje v Německu, Španělsku apod. neovlivníme.

Poučení z dění tam je ovšem jednoznačné.

V ČR nelegální imigranty nepřijímat! A to ani "sirotky" a už vůbec ne "děti bez doprovodu" (což ve skutečnosti znamená muže nad 18, kteří tvrdí, že jsou nezletilí). Ať si Německo či EU žvaní, co chtějí.