11.4.2021 | Svátek má Izabela


KORONAVIRUS: Diktatura politických elit

5.4.2021

Finsko nemělo doposud lockdown a švédská opatření proti koronaviru byla nesrovnatelně volnější, než ta naše. Bělorusko covid ignorovalo a nevíme o něm nic – ubohost. Co na to naši investigativci?

Všechny jmenované země jsou na tom zjevně lépe než my. Co z toho lze vyvodit? Politici a epidemiologové zklamali. Chtějí zlikvidovat světovou pandemii a nedaří se jim ani potlačit epidemii v republice. V době, kdy je módou omlouvat se za všechno, postrádám omluvu politiků a epidemiologů za to, co zpackali.

Od samého začátku všichni tvrdili, že nemoc je nebezpečná hlavně starším a různými dalšími neduhy postiženým lidem. Přesto žádnou účinnou pomoc starým nezavedli a velkou část takto postižených uvrhli do nelidské, nic neřešící karantény.

Naši managoři postavili nemocnici a pak ji zbourali, protože prý není personál. Snaží se nám namluvit, že na obsluhu plicního ventilátoru jsou potřeba nejméně dva doktoráty. Kolik už lidí mohlo být za ten rok, který máme covid experiment na krku, vyškoleno? Místo toho vláda rozdává premie za každého zjištěného nakaženého!

Než hledat lék proti covidu-19 se státy snaží urvat co nejvíce vakcín pro sebe a touto rvačkou jen zvyšují její, už i tak zcela imaginární, cenu. EU zklamala v první řadě. Menší a malé státy jsou vždy schopny řešit problémy lépe a efektivněji než velké nadnárodní kolosy – tolik pan Robejšek.

Státy testují o sto šest a nic to není platné. Sestavují se tabulky, kdo je jak úspěšný, a nikdo si nedá práci ani s tak triviální věcí, jako je srovnávání dat se stejnými podmínkami. Státy testují 20, 50 nebo sto tisíc lidí denně a srovnávají počty nakažených bez jakékoliv korekce. Média tyto výsledky nekriticky papouškují. „Média mají snahu strašit a dělat z nás hlupáky.“ Tolik pan Robejšek. „Tlačte na politiky, demonstrujte!“

Pohár tvpělivosti přetekl. Sport údajně přispívá imunitě člověka. Přesto naše vládnoucí kasta neví nic lepšího než zavřít sjezdovky a když se lid vrhne na běžkování, zakáže volný pohyb po republice. Běžkujte si, holenkové, v rámci svého katastru. Koho nakazím, když ráno přijedu do Bedřichova, celý den si budu poběhávat po hřebenech Jizerek a večer odjedu domů? To je jen čisté šikanování nás všech.

Korunu všemu nasadil pražský primátor Hřib. Je to dobře, alespoň všichni víme, jak by to dopadlo, kdyby nám Piráti vládli. Tento genius prohlásil: „Ne ať si někdo myslí, že když v Praze pracuje a je z venkova, že si v Praze může nakoupit a nebo si zasportovat. To v žádném případě.“

Jen těžko najde člověk něco byť jen srovnatelně pitomého a hlavně nedemokratického. Náš stát je na přechodu od demokracie k diktatuře. Pokud si někdo myslí, že za dané politické konstelace je nemožné přejít k diktatuře, stačí si jen vzpomenout na Hitlerovo převzetí moci v roce 1933. Demokraticky zvolený německý parlament předal dobrovolně moc do rukou diktátora. Z demokracie se legálním způsobem stala diktatura.

Nejsme sami, Švýcaři jsou na tom stejně. Právě zde uvedené německé sklouznutí do diktatury uvádí jako příklad švýcarský publicista a vydavatel týdeníku Die Weltwoche, Roger Köppel.

Švýcarská Federální rada (Bundesrat), což je obdoba naší vlády, zachází se svými občany obdobně jako vláda naše. Zakázala u hospod zahrádky, ve Švýcarsku nazývané Sonnenterassen, a zákaz zdůvodňuje spravedlivým rozdělením zátěže – jak by k tomu přišli ti, co zahrádky nemají. Jak k tomu přijde infikovaný Tonda odvedle, když já nic nemám? Patrně se to bude řešit povinným nakažením. Tak je to ve všem a všude. Prostě chtějí s námi zatočit.

Podle nového zákona má vláda možnost rozhodnout o nasazení armády. Chybí popis nasazení. Musí být zaručeno, že armáda nesmí být žádným způsobem nasazena proti lidem. Zbývá tedy, v případě epidemie, jen lékařská pomoc. Je nesmyslné nasadit armádu proti těm, kdo si ji platí. Pro ty jednodušší: nemáme armádu proto, aby nás, občany, kontrolovala.

Dík článku pana Adlera, zde na Psu, jsem se postupně seznámil s činností těchto lékařů, odborníků: Wolfgang Wodarg, epidemiolog a pneumolog. Ukřičen a zašlapán německým mainstreamem:

Wodarg.... „k čemu je dobré nenechat se testovat za 200 eur na koronaviry?“ Již v případě mírné „chřipkové“ infekce existuje podle několik let známých prospektivních studií ze Skotska (publikovaných už v letech 2005 až 2013) sedmi- až patnáctiprocentní riziko, že budou prokázány koronaviry.“

Klaus Püschel, přednosta Institutu forenzní mediciny na Univerzitní klinice v Hamburgu – Eppendorfu, uvedl v interview: „Ze sta zdánlivě zemřelých na covid, které jsem pitval, zemřelo 97 obětí z jiných příčin než na nakažení korona virem.“ O uznávaného odborníka se otírali i samozvaní čeští bojovníci proti dezinformacím.

Senátor a onkolog Jan Žaloudík se zpočátku vyjadřoval kriticky ke covidovému experimentu (tento termín šíří německá opozice). Pak byl odpískán, pěkně lampasáckým způsobem, ministro-poradenským odborníkem Prymulou. Odborník imunolog přikazuje odborníku onkologovi, aby ztichnul. Nevím jak v jiných branžích, ale nedovedu si představit, že by třeba na „Strojárně“ (ČVUT) odborník na pružnost-pevnost doporučil kolegovi z Částí strojů, aby laskavě držel ústa.

Pan primář Žaloudík zřejmě Prymulovi vyhověl. Jenže to není tak úplně jeho privátní věc. Pan senátor Žaloudík nebyl zvolen do senátu proto, aby tam pospával jako Schwarzenberg ve sněmovně. Jeho náplní je pracovat pro blaho lidu této republiky. Pan senátor, doktor Žaloudík se již přihlásil ke slovu. Učinil tak příspěvkem v knize Rozum proti kovidové panice, kterou vydal institut Václava Klause.

Pobuřující je skutečnost, že nikým nevolený Prymula poroučí řádně zvolenému senátorovi, aby držel ústa. Jak to může pan senátor a jeho kolegové, mlčky snést?

Jak se tak věci hezky řadí za sebou, dík panu senátorovi jsem byl seznámen s paní MUDr. Hanou Zelenou: „Je nejvyšší čas protestovat proti testování bezpříznakových jedinců. V opačném případě nebude v budoucnu problém si vybrat jakýkoliv jiný virus a stejným způsobem začít hon na pozitivní, testovat zdravé, lehce nemocné, těžce nemocné i umírající. Ve všech skupinách budou pozitivní a pandemie s milióny mrtvých je tu zpět“ – osobně si myslím, že na věčné časy.

V těchto dnech vláda opět rozhodla o prodloužení tohoto nesnesitelného stavu a z něj vyplývajících opatřeních, které doposavad nic pozitivního nepřinesly.

Před sto lety španělská chřipka odezněla a více se neobjevila. Přitom měli tehdy lékaři nesrovnatelně méně prostředků k jejímu potírání, než mají dnes. Proč se neustále straší předpovídáním dalších a dalších vln nemoci? Hodí se to snad některým politikům a dalším světaspasitelům do krámu?

Merkelová, von der Leyenová, Soros, Klaus Schwab (Ekonomické forum Davos), Gates, to jsou jen namátkou vybraná jména některých, kteří jsou v podezření, že chtějí, za pomoci této epidemie, změnit svět.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.