Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KONFLIKT: Ruku v ruce

V Moskvě se sešli zástupci Palestinské samosprávy, Hamásu a dalších teroristických skupin, aby se dohodli na detailech jednoho projektu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Když někdo nazývá hned na začátku zástupce Rady pro spolupráci zemí Perského zálivu, kteří se sešli v Moskvě 10. června 2023 za Teroristické skupiny, pak je zbytečné to dál číst. To by pak mohl říci i o celé BRICS s dalšími novými významnými státy jen proto, že tam má Rusko významné slovo, pokud ne hlavní. Mimochodem, Putin se snaží sjednotit země okolo Perského zálivu a vystrnadit odtud USA a Británii, což se mu daří. Pozvání dostal i Izrael, ale asi chce zůstat na ocet a mektá..

0 0
možnosti
LP

Přečtěte si ten popisek pod fotkou znovu a možná zjistíte, že je chyba na Vaší straně...

0 0
možnosti
MV

Všechny nitky vedou do Kremlu. Že by do projektu teroristů Západ investoval peníze pokládám za nereálné.

0 0
možnosti

Nálepkovat někoho jako Teroristu by neměl zrovna Lokaj USA, současné říše Zla...;-D

0 0
možnosti
FN

Islámský svět nelze rozdělovat na část hodnou a zlou. Jedná se o jeden blok, který má sice různé ideologické a mocenské zájmy, ale sjednocuje je podpora islámské expanze. Čím více se v konfliktech oslabují státy euroatlantické civilizace, tím lepší podmínky má šíření islámu.

0 0
možnosti
MK

V diktaturách a zvláště v těch se silnou vedoucí ideologií, ať už náboženskou, nebo jinou, na hlasu jednotlivce ani jiné než vedoucí skupiny příliš nezáleží. Proto nemá dělení na hodné a zlé smysl - směr jasně určují ti zlí a z těch, kteří smýšlejí jinak se stávají vězni (nebo mrtvoly) případně uprchlíci.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz