1.12.2022 | Svátek má Iva


Diskuse k článku

KONFLIKT: Palestinci se znovu pokusili upálit Židy zaživa

Tři palestinští Arabové zaútočili dne 4.září 2022 v údolí Jordánu na izraelský autobus poblíž osady Hamra v Jordánském údolí a zranili sedm izraelských cestujících (řidiče a šest vojáků). Jeden voják byl zraněn těžce, pět dalších vojáků a civilista byli zraněni lehce. Na první pohled to vypadalo jako stejný druh útoku, na které jsou Izraelci už zvyklí. Při bližším pohledu však zjistíme něco, co možná nebylo tak zřejmé.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Molík 11.9.2022 12:55

Protižidovské nálady po celé Evropě opět gradují. Je glorifikováno násilí proti židovskému státu. Evropa pod taktovkou vedení EU se opět vydává na nebezpečnou cestu. Jen nechápu proč si lidé nechají vnucovat vůli hlupáků, zejména arcihlupáků ideologicky správně uvědomělých.

J. Krejčová 11.9.2022 14:02

S protižidovskými náladami v Evropě jdou ruku v ruce ty pronacistické. Není to tak zjevné, ale je to tak. Výsledkem je i válka na Ukrajině. Evropa neviděla, neslyšela a dnes dokonce zakázala mluvit o nacismu na Ukrajině. Pochodňové průvody byly vpořádku nebo alespoň nedůležité pro média. Nacistický Azov, Pravý sektor a další též nikoho nevzrušovaly a veřejná adorace Hitlera v jedné z Pobaltských republik nikoho nepohoršuje. Tam se pochoduje rovnou v německých esesáckých uniformách k různým výročím Hitlera a Evropa mlčí.

Zapálené bojovníky za lidská práva nezajímá vznik nového pojmu "neobčan", kterým poctily Pobaltské republiky své vlastní rusky mluvící spoluobčany.

Tohoto stavu využily USA,nakvartýrovaly se na Ukrajinu a nenávist ke všemu ruskému přiživovaly.

K. Křivan 11.9.2022 15:09

No víte ono to s témi " vlastními rusky mluvícími spoluobčany" je úplně jinak. Oni jsou okupanti, kteří po válce byli okupační mocí (CCCP) do téch pobaltských zemí nastéhováni místo původních obyvatel, kteří skončili na Sibiři. Někde to byl i každý druhý. Prostě vyměna obyvatelstva. U nás to bylo podobně, Němci ven, a místo nich Češi a cikáni. Nedivte se, té opodstatněné nenávisti Litevců, Estonců a Lotyšů. Ne každá nenávist je špatná.

J. Krejčová 12.9.2022 18:43

Tak to jste mě tedy dostal, pane Křivane. Že SSSR byl odporný režim, který ničil lidské životy, pokud lidi rovnou nezabíjel, to víme všichni. Ale, že to násilné přestěhovávání Rusů do ostatních republik bylo tak masívní, jsem nevěděla.

Ale co teď, po téměř osmdesáti letech, mají ti lidé dělat? To jsou čtyři generace, jistě i příbuzenské vazby mezi Rusy a původním obyvatelstvem. To je pekelná situace.

P. Brecík 11.9.2022 18:27

Vážená ( ní ) co je proti Rusku, to je dovolené. !! I kdyby se USA měli spojit s lidojedy, i tak by to realizovali. Youtube: Oděský masakr Hlavní cca 50min. dokument, natočený útočníky už zmizel. Ale je tam dost podobných. No, máme to "pěkné" spojence. Nevadí - jen když jsou proti Rusku. Četl jsem, že US-Army má problémy s doplňováním. Už je dosti LGBTIQ+ a normální vlastenci tam nejdou. Dtto RAForce. přestala nabírat bílé, aby to dorovnala "ostatními". No, dost letounů je dvojmístných, takže lesby páry se budou cítit dobře ;-D

L. Kuča 11.9.2022 23:13

Proč sem rovnou nehodíte příspěvek o letošní úrovni výskytu kůrovce v ČR? Taky téma na diskusi, kde minimum nebo vůbec nikdo ze zúčastněných nebude mít reálný nadhled nad situací a hlavně to taky bude mít úplně nulovou souvislost s původním článkem.