Neděle 9. listopadu 2025, svátek má Bohdan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Nevím, proč Evropa a USA mají takovou se starat o vnitřní záležitostí státu Izrael a určovat, jaký Izrael má mít hlavní město. USA a Evropa Izrael dotlačit k rozdělení Samary a Judey (Západní břeh) a předání Gazy do správy palestinských Arabů. Islamisté tenhle ústupek oslavovali ne jako gesto dobré vůle, ne jako ruku podanou ke smíření, ale jako své velké vítězství, jako důkaz, že teror a násilí se vyplatí a vede k požadovanému cíli. V Evropě začaly teroristické útoky v Londýně, Francii Španělsku a 11. září v USA. Rovněž v Izraeli to vedlo k zesílení teroristických útoků. Uznání státu Palestina není nic jiného ze strany států, které uznávají neexistují stát, než potvrzení teror a násilí se vyplácí. Hamas za bezprecedentní masakr byl těmito státy odměněn

BR

Já si také myslím, že Evropa a USA by se měli o Izrael přestat starat a tudíž mu přestat dodávat zbraně.

HL

A palestinským Arabům přestat dodávat veškerou pomoc a poskytovat finanční podporu. Ano, ať se Izraelci a palestinští Arabové starají sami o sebe.

Foto

Israel Weapon Industries je etablovaný lídr na polí zbraní a vyrábí neskutečně širokou škálu produktů od munice, přes ruční palné zbraně, těžké zbraně, příslušenství, bojové lodě a děla, až po sofistikované elektronické systémy, pokročilé tanky a těžkou techniku.

PD

Pokud by nesměl prodávat či dodávat zbraně nikdo nikomu, byli by Arabové (nejen palestinští) odkázáni na velbloudy, snad by zvládli i šavle.

DR

Izrael bez amerických peněz a zbraní okamžitě přestane existovat.

HL

Ne, tzv. Palestinci by pomřeli bez sociálních dávek z celého světa. Izrael je soběstačný nezávislý stát, který je schopen postarat se sám o sebe.

RL

A co se stane, když se přestane dodávat Palestincům?

Genocida, co, prolhaný muslimáčku!?

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz