Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seF58r43a65n89t22i59š73e43k 72N54a56v27r70á97t18i57l
Podoba s Mnichovským diktátem je oblíbenou fikcí politruků. V Československu se nekonal žádný majdan, nebyla zakázána němčina jako úřední jazyk, německá (maďarská, polská, rusínská) menšina měla své noviny, časopisy, rozhlasové vysílání, politické strany, spolky, kulturní zařízení, nebyla zakázána německá kultura. Nenašel se žádný Pospíšil, který by běžel udávat a zakazovat vystoupení německé operní pěvkyně. Československo bylo strovem demokracie v moři diktatur a autoritativních režimů.
J57i28ř59í 98R27e69j85z85e89k
Vše, co píšete, je pravda, ale... "Česká" vláda považovala mešiny za druhořadé a to včetně Slováků. Kolik měla veliká německá menšina ministrů, vládních politiků, vojenských velitelů atd. ve vládě ČSR ? Všechny státní úřady v Sudetech, policie, četnictvo,celníky poštovní úředníky, železničáře a dálší nahradili Češi svými lidmi. Desítky tisíc lidí přišlo o živobytí jenom proto, že byli Němci a to i přes to, že složili zkoušku z "vládního" jazyka.
Nedávná otevřená závěť TGM vypovídá mnohé jaký vztah měl k menšinám." Dejte Němcům co jim patří, ale nic více. Maďary vyžeťe!"
Tatíček byl Masaryk jenom pro Čechy, k menšinám se choval, jako k otčím.
P86r26o48k83o34p 15D26i52v98i70š
Československo bylo ostrovem demokracie v moři diktatur a autoritativních režimů a stejně to nestačilo.
Ukrajinu Putin prostě chce.
Výsledek je stejný.
J81i56ř28í 96R64e47j19z74e30k
Jmenujte prosím to moře diktatůr okolo toho "ostrůvku".
P11e95t43r 70B36u40r98d42a
Na Ukrajině nebyla ruština zakázaná.
Oficiální nařízení bylo, že každý státní zaměstnanec (i ten s srzuskou národností a na území s převahou Rusů) musí umět ukrajinsky.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz