Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KONFLIKT: Agrese Íránu očima českého blogera

Izraelský ministr obrany Joav Galant správně poznamenal, že celý svět nyní vidí, co je Írán zač. V této souvislosti budiž připomenuto, že pošáhovská šíitská totalita se uvedla v roce 1979 neskutečnou nehorázností.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN

To je zajímavé. Izrael svou válku v Gaze s desítkami tisíc obětí zdůvodňuje jako zcela oprávněnou odvetu, protože Hamás provedl v Izraeli masakr. Před nedávnem Izrael rozbombardoval íránský konzulát v Damašku a zabil významné íránské generály. Íránskou odvetu od začátku očekával, zřejmě si přál rozpoutat velkou válku, do které by zatáhl celý Západ. Když celkem mírná odveta přišla, celý Západ ji odsoudil, pomohl s likvidací střel a Írán zásadně odsoudil. Bombardování íránského konzulátu, ve světové historii bezprecedentní akt, neodsoudil na Západě nikdo. Západ se evidentně morálně propadá do bahna, světem bude stále více odsuzován, na další vedení světa může zapomenout.

0 0
možnosti
JP

J37i69r54i 15P36i77l29n60y

15. 4. 2024 5:20

Toto myšlení je některým lidem v čele se současnou vládou zakázané, protože ideologie je naplánována. Ten je špatný ať dělá co dělá, a ten je dobrý, i když dělá to samé co ten špatný.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz