Děkujeme za pochopení.
P. Brodský
Zájem o rozpad a zbytkový pražský stát
Milí autore,
říká se, že vedoucí samci kolektivně žijících druhů promátů se obvykle snaží co nejvíce zvětšit početnost a teritorium své smečky.
Pokud nějakou lidskou mocenskou a mediální elitiu zajímá, přitahuje a eroticky vzrušuje více rozpadání a oddělování než sjednocování, pak se nelze divit, že taková elita a jí vedená společnost není ani pidihráčem, ale pouze figurkou na šachovnici světové politiky, jako je tomu v případě současného zbytkového pražského pidistátu.
Petr Brodský
P. Brodský
Re: Zájem o rozpad a zbytkový pražský stát
Oprava: Milý autore...
T. Kočí
Eurodvořani, eurohujeři a konec Unie
Váš článek je dobrý,patrně i ta kniha Vraubela je dobrá.Samozřejmě je to druhý odvar z myšlenek největší žijící kapacity, jak se sám skromně nazýval.Prof Parkinson.Ani nevím,zda žije.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz