28.2.2020 | Svátek má Lumír


Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 27.1. 2020 21:31, přehled diskusí

I. Štípek 27.1.2020 15:04

Fetka bude propuštěna a Stejskal, hadr všech těch vodvářků bude jásat. Přejme mu to. Jeho časté vejšplechty na jakékoli téma jsou totiž mimořádně poučné. 1. Pořád se nenaučil psát, je to jedním slovem přízemní nuda. 2. Fandí Izraeli až do krve, a tak hloupě, že koná medvědí službu. Souvislost s bodem 1 je nabíledni. 3. Píše pořád, o čemkoli. Zdejší čtenáři se sázejí, zda mu ta či ona událost unikne nebo nic. Není tedy pravdou, že je "specialista na Izrael". 4. Jakoukoli i mírnou kritiku, připomínky, odmítá. Zakuklí se do sebe a provozuje přesně totéž co vodvářkové, zieglerové, nebo různé ty škaredé ženštiny z blogu idnes: nesouhlasíš - jsi nepřítel, antisemita, nácek, rusofil, a hlavně, přeješ si, aby byl Izrael zadupán do země a nahnán do moře. Kolem a kolem, agrese, fanatismus, nenávist, špatně skrývaná krvelačnost, a dohromady odpor k diskusi, znak rozdělené společnosti. "Hezky" surově to vyjádřil Stejskalův guru vodvářka, když se vyblil na Institut Václava Klause v diskusi ke Stejskalovu pomatenému nepochopení Jaklova článku o Íránu. Dovedli to tak daleko,že stejskalům a vodvářkům bych snad ani nepřiznal, že jedna a jedna jsou dvě. Naštěstí tahle minipartička je míň než bezvýznamná.

P. Staronový 27.1.2020 16:06

Jedna věc je mi divná: Jaký masochismus vás vede k tomu, abyste články pana Stejskala četl? Když vás tak iritují, je nejjednodušší je nečíst. Nebo je čtete jen proto, abyste se mohl pohoršovat?

I. Štípek 27.1.2020 16:20

Á, nový a starý jsou ve službě!

P. Staronový 27.1.2020 21:31

Dělat si srandu z masochistů je moje hobby, na službu jsou zde jiní.

L. Kubeš 27.1.2020 13:32

Níže uvedení Putinovi příznivci jsou jen trapná paka Rv

Š. Hašek 27.1.2020 15:00

Dovolím si upozornit, že zákonné postupy stran drog na letištích (klidně celého světa) velice málo souvisí s osobou presidenta Putina. Můžete začít na letišti Praha-Ruzyně. Něco si přibalte mezi trenýrky k moři ....

Dovolím si upozornit, že Vám (i jiným) tímto nikterak nevyvracím názor, že jsem trapné pako.

Nesleduji "Sparta/Slavie", v politice také "nepřízním", jen sleduji cvrkot a volím .... ale tláču a Plzničku, to jo. To jsem příznivec. Stačí takhle???

P. Lenc 27.1.2020 10:45

Pane Stejskale, můžete kvůli té feťačce, co je tak blbá a má marjánku v kabelce i při mezinárodních letech vůbec spát?;-D

Š. Hašek 27.1.2020 15:06

Asi spí dobře ....... ale pak fofrem psát!!!

Vloni na jaře jsem sledoval, jak za dopolední směnu měli u jednoho kontrolpostu kýbl manikůr z dámských kabelek ..... nebylo to v Rusku.

Nějak ty obsahy dámských kabelek jsou "hodně složitý". Ženský element neštuduje dostatečně vyhlášky. Asi se domnívala, že i policie to vezme jako pudr na beďárky.

F. Houžňák 27.1.2020 9:38

Já myslím, že dotyčná konopka by měla být zásadová a těch sedm nebo kolik let si odsedět. Tím to teprv tomu prohnanému Putinovi ukáže. Ten si dokonce minulý týden dovolil poukázat na to, že polský velvyslanec v Německu sliboval v roce 1939 Hitlerovi postavit v Polsku děkovnou sochu, když Hitler zbaví Polska Židů. Polský president za to Putina a Židy po zásluze potrestal tím, že nejel do Israele uctít památku polských Židů, zavražděných Němci a nakonec po konci války i Poláky.

R. Krtek 27.1.2020 9:19

A teď teprve vyšlo najevo, o co celou dobu šlo: o kampaň proti Putinovi. Není tajemstvím, že Putin celých 20 let manévruje v nepřátelském prostředí, které celou tu dobu hledalo záminku a způsob, jak ho sesadit a postavit ke zdi. Když nevyšla provokace s nespravedlivým uvězněním Golunova (měl zahynout ve vězen, ale díky intervenci z Kremlu se jej podařilo včas propustit z vazby), přišel na řadu "případ Naama".

A teď, po několika měsících mediální masáže, se dozvídáme, že už dávno mohla být doma, kdyby požádala o prezidentskou milost.

Takže "kauzu" nezavinil krvavý vrah Putin, ale obvyklí zrádci v řadách ruské policie a justice a organizovaná izraelská lobby (Naamu nevyjímaje!), která potřebovala protahovat celou kauzu co nejdéle: přinejmenším do dne připomínky Šoa v Jeruzalémě, v lepším případě až do oslav vítězství 9. května 2020.

Provokace a po ní následující kampaň, jako vždycky. Stejně jako kauza s "ruským dopingem" (kterou v Rusku usilovně organizoval tentýž člověk, který ji pak "vyzvonil"), kauza Golunov a desítky dalších.

A v čele českého šiku provokatérů a poštívačů: Stejskal!

F. Navrátil 27.1.2020 8:58

Když pan Stejskal napsal první rozhořčený článek na téma zadržené přechovávačky hašiše, platilo to, co dnes přiznal. Od doby, co padl rozsudek, bylo jen na odsouzené, jak dlouho bude ve vězení. Mohla celou kauzu useknout tím, že se přizná a požádá o milost.

F. . 27.1.2020 8:23

Už jsem se opravdu bál, že Stejskal na tu židovskou feťačku zapomněl.

Š. Hašek 27.1.2020 15:08

Jste jedovatější než já.

Jinak souhlas.

P. Hatina 27.1.2020 3:20

Tedy, to se obávám že takové zdůvodnění by neobstálo ani v superprávním státu, jehož kvality ani západní státy nedosahují.

Protože,a bohužel, ústavou daný delegovaný princip soudu je, že je nezávislý, nikoliv že je nutné spravedlivý - dle nějakých morálních hodnot. Takže proto - obviněný člověk musí vždy počítat i s rizikem že bude odsouzen, i když se cítí nevinný. A tomu podřídit i svou obhajobu , resp. jí nechat na profesionálním obhájci, aby použil všechny kroky k tomu aby ho co nejrychleji a jakýmkoliv způsobem dostal ven.

Tím se sice nevinný obviněný blíží taktikou skutečnému viníkovi, leč (jak se často rovněž píše), princip práce obhájce v tom, že toto vlastně ani rozlišovat nesmí a každému svému klientovi poskytnout maximum co lze,,

F. Houžňák 27.1.2020 9:40

Jak praví stará právnická i lidová moudrost, k soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek.