Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

I83v56a91n 73T81e46r73e39n

9. 7. 2024 19:54

Sudruhovia a sudruzky sa snazia vynaliest novu pascu na mysi. Ta stara stala za h..no, a ta "nova" bude taka ista. Ludia su nepoucitelni.

MP

"Bohužel, paní Kateřino, na ty programové body jsou třeba peníze. A to hodně peněz. Kde je vezmeme? Zdaníme bohaté. No, ale to nestačí, bohatých zase tolik není. Zdaníme investiční nemovitosti. Ok, ale to také nestačí. Zdaníme tedy střední třídu. A hlavně živnostníky. A vůbec, zdaníme všechny a všechno. Tak, peněz je dost, můžeme přerozdělovat. Že? Jako bych to už někdy zažil."

jak zazil, to prece zazivate/zazivame posledni 3 roky vlady modrobolsanu/slunicek/party lzi a nenavisti

PK

Těch peněz je v rozpočtu více než dost. Pokud však státní a polostátní firmy poskytují stejné služby státu a mezi sebou jako firmy soukromé a to 5 x dráže, nelze se divit, že to moře peněz nestačí a to je jen jedna oblast se kterou je třeba řádně zatřepat. Netuším proč je zde tolik krajů, okresů a statutárních měst, proč je zde tolik ministerstev, proč máme tolik poslanců a senátorů, které musíme živit. A za co, za to aby papouškovali co chce Brusel? To je činnost zadarmo drahá. Proto máme jedny z nejnižších mezd a důchodů v rámci unie, protože všichni tito lidé netvořící žádnou přidanou hodnotu jsou přisáti na prsu státního rozpočtu ze kterého se pak nedostává na rodiny s dětmi, na bydlení, na školství a na důchody. Je čas vypráskat to vše a nastavit podmínky tak, ať dostávají podporu ti kdo ji opravdu potřebují. Ale do toho se nikomu nechce, protože to jsou voliči našich politiků ,kteří již 35 let směřují tuto zemi k hlubokému úpadku. Bude-li KSČM ten, kdo si ty ruce ušpiní a vymete ten chlév, má můj hlas!

[>-]

VP

Komunisté chtějí rozhazovat peníze na neufinancovatelné sociální programy. Rudozelená pakáž je chce dávat migrantům nebo naházet do zeleného kanálu. Takže, kdo je horší?

KV

Kačka Konečná je nabalená v Bruseli, jako kdysi Kléma Gottwald v Moskvě. Koryto a ideologické plky.

VH

Konečná nemůže nikdy hodnotit něco střízlivě, protože je nasáklá komunistickou třídní doktrinou a nenávistí. To jí ale nebrání v tom, aby se nechala vydržovat imperialistickou a kapitalistickou institucí EU a žít v západním luxusu. To jsou paradoxy! Kam až se propadla "víra uhlířská". Rv;-€Rv

Foto

Voda se káže, víno se pije. To platí pro všechny politiky, nejen pro autorku.

MB

A to si jako Vážená paní Konečná myslí, že všichni ostatní jsou immerwere v lihu naložení ?8-o

IL

I86v48o 14L53y82č32k18a

9. 7. 2024 14:32

No, někteří z nás na drogy nemáme.

PU

P.S. Trochu mi to připomíná situaci, kdy Jaroslav Hašek začal psát Osudy dobrého vojáka Švejka a hledal ilustrátora pro obálku. Zvolil Josefa Ladu, se kterým se znal už před válkou.

Spolu s Frantou Sauerem přesvědčovali Ladu v jedné pražské hospodě. Šlo o to, jaký honorář Lada dostane. Sto korun? Dvě stě korun? To bylo tenkrát hodně peněz. Nakonec to rozsekl Hašek. Lada dostane tisíc korun. A teď zaplatí útratu, protože Hašek a Sauer neměli ani korunu.

Lada požadovanou obálku skutečně nakreslil. Jako honorář dostal balík ponožek, které se Sauer nepříliš úspěšně pokoušel prodávat. I tak to bylo víc, než Lada čekal.

Josef Lada byl realista. U dnešních radikálně levicových politiků a jejich voličů bych si tím jistý nebyl.

JP

Nechápu jak někdo může přát úspěch tu fašistům (nacistům), v opačném případě komunistům. To gratulanti opravdu nečtou, jaká krvavá čára za touto fašistickou a komunistickou pakáží je? To opravdu chtějí svému milovanému národu znovu dopřát krajně pravicové nebo krajně levicové koncentráky, pardon, někdy gulagy? A ještě plácají, proč to někdo vytahuje. Kdo to nevytahuje, přeje si repete. Ano, byla to taková hrůza, že to budu do smrti (mám 80+) vytahovat, vyhledávat informace a trvale si brát poučení, materiálů je, bohužel, víc než dost.

IB

I71a29n 72B10i55k21k51h43u

9. 7. 2024 10:23

Nacisté a komunisté NEJSOU ŽÁDNÝ OPAČNÝ PŘÍPAD!

Nacionální socialisti a internacionální socialisti (komunisti) jsou téměř stejní, i ve volbách kde byli nacisti zvoleni měli velice podobný program. Obě strany se zaměřovaly na dělníky, rolníky a osoby rozumu mdlého a obě používaly násilné řízení ekonomiky příkazy a zákazy. Ještě víc než EU, ale ta se už pomalu dotahuje...

PR

Bohužel, paní Kateřino, na ty programové body jsou třeba peníze. A to hodně peněz. Kde je vezmeme? Zdaníme bohaté. No, ale to nestačí, bohatých zase tolik není. Zdaníme investiční nemovitosti. Ok, ale to také nestačí. Zdaníme tedy střední třídu. A hlavně živnostníky. A vůbec, zdaníme všechny a všechno. Tak, peněz je dost, můžeme přerozdělovat. Že? Jako bych to už někdy zažil.

IB

I74a19n 34B25i18k68k89h43u

9. 7. 2024 10:24

Taky jsem to zažil...

... dnes a denně, normální realita EU.

VP

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz