18.8.2022 | Svátek má Helena


Diskuse k článku

KATAR: Velkorysý sponzor francouzských mešit

Ti, kterým záleží na stabilitě evropské demokracie, by se měli katarských aktivit ve Francii obávat. Leta letoucí byl Katar v důsledku jeho islámského fundamentalismu cílem kritiky a byl obviňován z údajné podpory Muslimského bratrstva, Íránu, ISIS, jednotek Al-Káidy, Hamásu, Talibánu a dalších islámských extremistů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Liptovský 19.3.2019 19:22

Hm... Asi budeme musieť oživiť tradície...

Jeden z mojich predkov mal v korune erbu natiahnutú ruku, držiacu za vrkoč odťatú tureckú hlavu... Takže je jasné, za čo získal šľachtický titul (pravda, armálesom si plátal nohavice na zadku). Čaká nás to opäť?

J. Fridrich 19.3.2019 15:10

" EVROPA: Snění o renesanci EU " - Musíme si ale uvědomit,

" EVROPA: Snění o renesanci EU " - Musíme si ale uvědomit, že tento neblahý vývoj v EU je PŘEVAŽUJÍCÍ v posledních cca 10-15 létech a je dán tím, kdo vede nyní EU, Německo, Francii a další země Evropy k rozvratu a zkáze. On ten vrávorající a blekotající Juncker s pomatenou svazačkou Merkel a nedospělým a fantazírujícím Macronem nebudou udávat směr vývoje Evropy navěky.. Změny se již rýsují - a někde i proběhly. Například Rakousko vede kancléř Sebastian Kurz, který ač nejmladší premiér Evropy je moudřejší, než ta celá squdra těch levicových šílených experimentátorů, co z Bruselu, Berlína a Paříže vedou Evropu k rozvratu a zkáze.. On je také na naší straně - zemí Višegrádu..

J. Vintr 19.3.2019 20:41

Re: " EVROPA: Snění o renesanci EU " - Musíme si ale uvědomit,

Těch čtyřicet milionů (možná že teď už i o dost vic) muslimů nikdo z Evropy po dobrém nedostane, stejně jako je nikdo nepřiměje, aby přestali vyznávat nám otevřeně nepřátelskou ideologii, která se ani netají cílem ovládnout Evropu. Při jejích množivosti a současné nechui Evropanů se množit, jim stačí počkat pár desítek let a můžou začít demokratickou cestou přebírat vládu v jedné evropské zemi za druhou. Když nebudou mít trpělivost, je jich tady už dost, aby mohli v některých zemích přebrat vládu násilím

P. Kubáč 19.3.2019 11:39

Francie se z občanské společnosti

mění v podivnou kmenovým zřízením orientu říznutou ne-demokracii v neřešitelných dluzích s obyvatelstvem, které jen povrchně tuší realitu.

Bude velice poučné je sledovat.

K. Janyška 19.3.2019 9:58

Nechci demokracii. To ona je ve skutečnosti zdrojem zla.

To ona přivedla k moci Hitlera a komunisty u nás v roce 1948. Je to vláda mnohdy velmi zločinných většin, dokonce složených z mnohdy ještě zločinnějších menšin a to je v přímém rozporu s tím, jak funguje lidský svět ve své skutečné podstatě. On je spontánním řádem, který organizování lidmi, které řídí on, vždyť jeho pravidla tvoří jejich mysli, nikdy nesnese.

Musíme přejít k demarchii, tedy k vládě jediného práva pravého, práva evolučního soukromého, a to i nad správou věcí veřejných... Dzp.

P. Lenc 19.3.2019 9:40

Blbost

francouzkých politiků a části občanů je nebetyčná.A to nám má být vzorem.

V. Církva 19.3.2019 10:47

Re: Blbost

Už dávno nám jsou Francouzi výstrahou svým špatným příkladem. Ale špatně to komunikujeme - chyba i našich europoslanců a velvyslanců. Němci si například myslí (lidé nejen politici!), že migranty nebereme protože nemáme dost silnou ekonomiku. Řekněte jim už někdo, že chceme pouliční bitky, občanské války. Nešťastné, frustrované potomky třetí, čtvrté generace přistěhovalců, a hlavně šíření ideologie která ve své fundamentální formě zabíjí opozici (nevěřící) což jsme my. Křesťanství má na svědomí spoustu omylů, ale návrat k fundamentální formě znamená miluj bližního jako sebe sama.