Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

karel

5. 11. 2007 9:29
rasista...

rasista...

0 0
možnosti

Monte Christo

2. 11. 2007 21:34
USA Canada and CZ

Dobry den pane..Cetl,jsem vas prispevek na serveru lidovky.cz a jsem take cech jako vy tedy v to doufam,ze se hlasite k ceskemu statu,..Vite  v cechach je minimalni mzda srovnalna z rozvojovymi zememi sveta...To co si muze clovek dovolit ze sveho platu v Canade si obycejny cech dovolit nemuze...Pro je tomu tak?Protoze cechy se staly jakousi kolonii zapadniho sveta...A jak jsem rekl vyznamnym lidem jak v USA tak v rusku cesi se nedaji...Zalezi vsak jen na lidech jak se rozhodnou budto pro demokracii nebo pro komunismus s kapitalistickou tvari...Protoze demokracie vypada jinak nez komunismus s tvari kapitalismu...Monte Christo Washington DC Illegality Ma zeme Me srdce

0 0
možnosti

Josef

3. 11. 2007 1:45
Re: USA Canada and CZ

Co to tady blabolis, ty opilce? Kolik jsi jich uz vypil? Bez uz do postele !!

0 0
možnosti

Mell

2. 11. 2007 21:04
Pane Olšer,

dobře se to četlo, dík.

0 0
možnosti

Maverick

2. 11. 2007 21:02
Cikány na Mururoa

Ideálním místem pro cikány je atol Mururoa ve francouzské Polynésii. Je tam teplo, nemusí se tam pracovat, zkrátka ráj. Až tam budou všichni, mohli by frantíci udělat další jaderný pokus...

0 0
možnosti

anthem

7. 2. 2008 6:32
Re: Cikány na Mururoa

Frantici urcite nejsou takovy trubky jako ty! Proc by si mely nicit svou zemi tak chytrym napadem co jsi ted vyplodil. Mam napad!!!! U vas je romu stale dostatek, proc to nezkusit u vas ?? Vzdyt tak zbytecnej a prozranej narod jako jste vy je zcela idealni k destrukci ! A tim zabijete dve mouchy jednou ranou no neni to ekonomicky?????;-D!!

0 0
možnosti

jara cimrman

2. 11. 2007 18:37
ani ja nejsem rasista...

....nekolikrat jsem potkal cernocha a vubec nic jsem mu neudelal....to je co?

0 0
možnosti

wintersf

9. 11. 2007 6:57
Re: ani ja nejsem rasista...

mily zlaty, tak budte rad ze on neco neudelal vam, jak rikal uz reverend jackson, kdyz jdu vecer ulici, za sebou slysim kroky, ohlednu se a vidim belocha, tak si velice oddechnu. black-on-black rasismus?

0 0
možnosti

VL

2. 11. 2007 17:32
Vánoční čas

Je Štědrý den, zasněženou ulicí jde cikánka a nese novorozeně. Zabuší u vchodu do velké vily a říká: "Podívejte se, jedenáct dětí mám, tohle už neuživím, že je ten Štědrý den, buďte tak dobrý a vemte si ho".  Chlápek který jí otevřel, odpoví: "Že jsou ty Vánoce tak ano". Za rok zase stejná ulice, stejná cikánka s dalším novorozenětem, zabuší a proběhne to stejně. Třetí rok, stejná cikánka, stejné dveře ale odpověď: "Letos si ho nevezmu, já jsem už dostal v práci kapra".

0 0
možnosti

WWW

2. 11. 2007 21:05
Re: Vánoční čas

opravdu k popukani !

0 0
možnosti

strejda pedro

2. 11. 2007 17:00
nevim, kdo je bretislav olser, ale ...

... na druhou stranu vim, ze ma zastarale informace, a krome toho, reportaz, ktera byla posledni kapkou v cisi trpelivosti kanadske vlady vysilala nova tv a jejim autorem byl josef klima ... nikoliv bretislav olser ... krome toho, zavedeni viz se netykalo pouze romske otazky ... ve chvili, kdy kanadska vlada vynalozi penize na zachranu zivotu nezodpovednych ceskych radoby horolezcu na yukonu (a zaridi prevoz tel tech, kteri to neprezili), a nedostane za to od ceske strany ani halir, ba ani pomoc pri vymahani dluznych castek od viniku, ve chvili, kdy zjistuje, kolik ceskych tzv. turistu nam sem jezdi za ucelem prace nacerno, a pak se brani deportaci (opet, na muj ucet jako kanadskeho danoveho poplatnika), nelze se divit, ze to zruseni viz je podminene, a ze kanadska vlada (a za to ji dekuju) stanovila presne podminky, za ktere nepujde a bude-li treba, viza znovu zavede ... dost casto, kdyz slysim, co mi byvali krajane v me zemi vyvadeji, rdim se ... cinim tak za ne, protoze tohle oni nedovedou ...

0 0
možnosti

kladívko

2. 11. 2007 17:24
Re: nevim, kdo je bretislav olser, ale ...

Čteš špatně webové stránky autora, co ho vůlbec neznáš. A  zeptej se Josefa Klímy, odkud vzal námět a za kým byl v Ostravě tahat rozumy...

0 0
možnosti

michal

2. 11. 2007 16:05
pokračování plus pro Kikány

Mezi řediteli bank, v dozorčích radách jsem Cikána nezaregistroval. Jo, k minule zníněné sortě patří i vojáci z povolání: cikánských zelených mozlů bylo minimálně, voják z povolání a Cikán, vono se to jaksi vylučuje, ale voni se ty zelený mozky nepředřely, že. Cikánské gangy, prosím, ale slyšelijste už někdy o cikánské mafii? Tož plus pro ně.

A z principu drží více pohromadě, mají ještě rodové cítění.

0 0
možnosti

libero

2. 11. 2007 16:06
Re: pokračování plus pro Kikány

Rozdíl mezi gangem a mafií je ponejvíce slovní.

0 0
možnosti

Richard III.

2. 11. 2007 15:08
Kam kráčíš?

Víc než o českých Romech vypovídá článek o krátkozraké a bezohledné "politické korektnosti" v Kanadě a o jejích negativních důsledcích.

0 0
možnosti

libero

2. 11. 2007 16:08
Re: Kam kráčíš?

Ano, nezmění-li tam sociální systém, cikánům to zase nedá se tam zase nejuknout a přitom zde brát dávky.

0 0
možnosti

arogant

2. 11. 2007 14:42
Proč by se měly internetové diskuse

stát kratochvílí pro degenerované nenávistné antisemity, kteří stále melou své omezenosti dokola? At se ta lůza projeví verbálně na veřejnosti,když má co zdělit. Ovšem jejich společenské postavení se projevuje natolik chabě, že si nedokáží zařídit ani demonstraci dle volby. Asi to nemají v realném světě lehké a proto taková frustrace. Také nebudou moc inteligentní pro svůj omezený rozhled a monotematiku.

0 0
možnosti

libero

2. 11. 2007 16:05
Re: Proč by se měly internetové diskuse

To je holt cena za demokracii a v tomto případě za anonymitu. V hospodě by za takový výkon prošel zavřenými dveřmi, tady se cítí bezpečný. Holt zakomplexovaní chudáci, co jiného.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz