Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

JAPANORAMA: Pohádka naruby

České lidové pohádky jsou v podstatě velmi demokratické. Pan král je zpravidla prostému lidu příznivě nakloněn a je-li osudem obdařen dcerou, uspořádá na její ruku a současně na systemizovanou funkci prince veřejně přístupný konkurs či nověji casting.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Realita dvora ve Vídni se rovněž lišila. Když si vzal polokrevnou Žofii Chotkovou, musel se František vzdát následnictví pro své potomky.

0 0
možnosti
JD

J40a16n 52D89a35v10i85d

9. 11. 2021 10:08

Jo, jo. Pak je ale v Sarajevu zamordoval magor Gavro (zaslouženě natáhl brka v Terezíně), a následně se leccos změnilo, byť morganatismus v K.u.K zvostal. Žofka měla na truhle na nižším katafalku položeny rukavičky a vějíř císařem, znak to pouze "dvorní dámy". Nu, i v GB se z Harryho a Meghan mohou zmrcnout, Harrymu zakázali i nosit mundůr s epoletami a "fedrpušem". Tož, nic starého/nového.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz