26.6.2022 | Svátek má Adriana


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Wágner 14.5.2022 20:50

Znepokojení ze smrti Aklahové vyjádřila řada států, včetně USA a EU, kritiku vzbudil i zásah izraelských sil během pohřbu novinářky. „Velmi nás znepokojily záběry ukazující izraelskou policii, jak vnikla do smutečního pochodu,“ uvedl americký ministr zahraničí Antony Blinken. Evropská unie pak odsoudila „nepřiměřené použití síly“ a „neuctivé chování“ izraelské policie při pohřbu.

Jak to vlastně bylo ?

H. Lukešová 14.5.2022 22:49

O tom, jestli Aklahovou zabila izraelská nebo palestinská kulka se můžeme pouze domýšlet, jistěže, antisemité budou okamžitě shazovat vinu na Izrael, ale faktem je, že zahynula při přestřelce mezi izraelskými vojáky a palestinskými teroristy a samo Palestinci řvali "zabili jsme vojáka", ale na straně izraelské armády tehdy nikdo nepadl.

Pochybnosti také budí to, že Palestinská samospráva odmítá spolupracovat a vyšetřování tohoto incidentu, dokonce nechtějí vydat Izraelcům kulku. Proč? Co palestinští politici skrývají?

A co se týká okolnosti pohřbu, palestinští násilníci házeli na izraelské vojáky a páchali nepokoje, nejednalo se o žádný poklidný průvod. Takže žádné "nepřiměřené použití síly" ani žádná "neúcta". Je smutné, že Bidenovy USA a EU recyklují propagandu palestinských teroristů.

H. Lukešová 14.5.2022 22:51

....odmítá spolupracovat a vyšetřování tohoto incidentu s Izraelem...