6.7.2020 | Den upálení mistra Jana Husa


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Štípek 3.6.2020 16:09

Stojím pevně za ministryní Schillerovou. Sorošovci se ji snaží všemi silami oslabit, znevěrohodnit. Chtějí nás jako obvykle oslabit a dostat pod svoji vůli. Sorosovcům je jedno, jestli se u nás daří levici či pravici. Jsou zvyklí zotročit si povolné obyvatele - kdysi v Rusku na to šli přes alkohol, skoupili od mužiků úrodu, která ještě zdaleka nebyla sklizena. Nejbohatší zaplavili Evropu, pak Ameriku, evropští mudrcové skoupili Německo, pak financovali rozpad bohaté Ruské země prostřednictvím bolševiků. To jim ovšem nevyšlo. Proto se všelijací ti chodorkovští objevili až s novou ruskou demokracií; ta si s nimi dokázala ovšem poradit. A těmhle v bezhlavém transu fandí Skylock. Fujtajbl, eliminátore.

H. Lukešová 3.6.2020 16:27

Sorosovci jsou úhlavními nepřáteli Izraele a Židů a pan Stejskal, stejně jako já, je na straně Izraele, takže nemá proč by měl fandit Sorosovcům. Největší nepřátelé Židů na univerzitách jako je např. Pavel Barša, který podepsal protiizraelský otevřený dopis, žádající tvrdou protiizraelskou politiku, vystudoval Sorosovu Středoevropskou univerzitu.

Soros je v Izraeli nežádoucí osobou, má v Izraeli ban- zákaz vstupu. Soros je jeden z židovských odpadlíků nenávidějících sebe sama.Německo a celá EU je k Izraeli velmi nepřátelská, takže jste vedle jak jedle. Sorosovci jsou vaši lidé, tak jak oni nenávidí Izrael, tak Izrael nenávidíte i vy. Jenže Národ Izraelský v Zemi Izraelské přežije navzdory antisemitům všech barev, včetně vlastních odpadlíků. Stát Izrael je zázrakem, jak řekl David Ben Gurion, kdo nevěří na zázraky, není realista.

I. Štípek 3.6.2020 23:05

Tak už tomu rozumím. Jsou hodní Židé a špatní Židé. Kdo je jaký je vždycky podle měřítka hodnotícího.

H. Lukešová 3.6.2020 23:33

Ano, rozumíte velmi dobře, každý národ má své velké osobnosti i podlé zločince. Samozřejmě pro antisemitu jsou židovští odpadlíci-Postžidé ti dobří, zatímco vlastenečtí Židé jsou lidé hodni k vyhlazení.

O jednom nenávistném Postžidovi Avi Schlaimovi byl zde článek. Z Schlaima byli nadšeni neomarxisté ze Seznamu.

K. Křivan 3.6.2020 15:36

Multikultura funguje perfektně ve Svycarsku. Protože jde o směs bilych kultur a ne rozdilnych ras.

K. Křivan 3.6.2020 15:29

Melting pot netavil méněcennou rasu s bilou rasou, ale různe bile narody a jejich kvalitni kultury. Němci, Francouzi, Polaci, Češi, Italove,.....atd. Takže melting pot fungoval.

P. Kubáč 3.6.2020 8:33

Neznám čísla z Izaele, ale znám čísla z USA 13% afro-američanů = 70% kriminality. Ergo setkání s černochem je pro policajty 5x rizikovější než u ostatních etnik a tento poměr je opravdu těžké dostat z hlavy ven.

H. Lukešová 3.6.2020 16:16

Velmi smutné ale je, že antisemitismus je mezi afromamerickou u velmi rozšířený. Zapomněli na historie, že Židé byli mezi abolicionisty, lidmi vystupující proti jižanskému otrokářství a v 60. letech bojovali proti rasové segregaci na americkém jihu.

No a zato vše se Afroameričané obmění někdy zběsilým antisemitismem v současnosti. Jednak mezi afroamerickou komunitu pronikly ideje Luise Farrakhana, představitele Černého národa islámu, tento milý pán má mezi Afroameričany stovky tisíc následovníků či Reverenda Al Sharptona, ten také rozněcoval protižidovské vášně. Ačkoliv Židé byli proti jižanskému otrokářství a rasové segregaci na americkém jihu, tak Židy (Izraelce) přirovnával k bílým otrokářům zatímco Araby (tzv. Palestince) přirovnával k černým otrokům. s

V 90. letech když židovský řidič v NY omylem přejel Afroameričana, Al Sarpton ve svém kostele pronesl ohnivou tirádu a tlupa Afroameričanů šla na pogrom. Nějací Židé také přišli o život a stovky židovských objektů lehlo popelem.

Antisemitismus je mezi afroamerickou komunitou mnohem více rozšířen nežli bělochů a Hispánců. Holt ze dobroty na žebrotu.

J. Nevrkla 3.6.2020 6:55

Téměř stejné jsou příčiny i důsledky mrtvého černocha rukou policisty v USA. To je ta skvělá multikulturní společnost, kde se všechny rasy a etnika pretavi v jeden lid? Tomu už může věřit jenom idiot. Realita potvrzuje pravdu všude na světě. Kde jsou výjimky?

P. Staronový 3.6.2020 9:12

Společnost může být multikulturní, jak se o to s nevelkým úspěchem pokoušejí některé státy v EU (nebo rovnou neúspěchem), nebo "melting pot", tavící v jeden lid. Nemůže být oboje.

USA byly tím tavicím kotlíkem, do té doby, dokud se i tam nevyskytli šílenci, prosazující skupinová práva a rasové výhody.

J. Nevrkla 3.6.2020 9:31

Ty řeči o tavicim kotliku v USA byly jenom propagandou. Vždy byli a jsou odděleni, jsou belosske a černošské čtvrti, běloch do těch černošských raději nevstupuje, mzirasova manželství jsou velkou výjimkou - s výjimkou amerických korektnich filmů. Dopadá to všude stejně, v USA, EU, Izraeli...

K. Kocourek 3.6.2020 12:52

Když se podíváte na fotky černošských jazzmenů mezi válkami nebo ještě v 50. letech, jsou to normální pánové v sakách (dámy v ekvivalentním oblečení). Dneska je hitem rapper vytvářející dojem člena drogového gangu (pokud jím dokonce není, což se v některých kruzích hodnotí výš). Tavící kotlík zrušili někdy v 60. letech a nahradili jej obdivem k projevům považovaným do té doby za nízké či chorobné.

I. Štípek 3.6.2020 15:15

Yes!!!

P. Zinga 3.6.2020 9:35

Nikdy nebyly. Stačí vzpomenout Čínskou čtvrť..

J. Jelínek 3.6.2020 10:29

Ono z Číňanů, Hispánců, Italů, Poláků , černochů nebo já nevím z koho ještě prostě WASP neuděláte. Co vznikne, to je něco, co se třeba nemusí líbit Anglosasům, nebo Černým panterům, ale to je tak všechno, co s tím mohou dělat. Sestimsmiřme. Zatím to jakž takž funguje už přes 200 let a že to stálo něco krve, o tom nelze pochybovat.

M. Džmuráň 3.6.2020 6:54

Již jsem to někde psal, skutečnými viníky jsou palestinští teroristé a v podstatě i sami Palestinci, kteří oslavují každý teroristický útok v Izraeli.

I. Štípek 3.6.2020 5:39

"Eliminován". Fujtajbl, vy fanatiku!

H. Lukešová 3.6.2020 0:13

Takových palestinských teroristických útoků ve Starém Jeruzalémě je a bylo. Já připomenu vraždu ze dne 19.3.2018. Toho dne palestinský terorista Abed al-Rahman Bani Fa’adal (28) z Nábulusu ubodal ve starém městě Jeruzalémě Izraelce, Adiela Colemana (32) z Kochav Hashahar v Samaří. Bani Fa’adal byl posléze zastřelen izraelskou policií.

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/243335