26.10.2021 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

IZRAEL: Uzavření terminálu do Gazy

Izrael uzavřel „do odvolání“ Kerem šalom, jediný terminál pro přepravu zboží do Pásma Gazy. Opatření podle sdělení izraelské televize nařídilo izraelské ministerstvo obrany jako reakci Izraele na nový sobotní raketový útok na Izrael.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 7.11.2014 19:26

Pane Křivane, i mnozí "negři", kteří se s islámem setkávají,

mají daleko realističtější pohled na islám, nežli někteří běloši... Zde můžete číst vyjádření krásného, milého, blonďatého chlapce, etnického Evropana, muslima...Chlapec, který obhajuje chalifát...

http://pavlicekmartin.blog.idnes.cz/c/433276/Navrat-kalifatu-II-duvody-pro-a-proti-1-cast.html

Taková "negřice" Ayaan Hirsi Ali, R.Wiliams a další, jsou rozhodně větším přínosem pro naši civilizaci nežli někteří bílí Evropané.

L. Křivan 7.11.2014 19:34

Re: Pane Křivane, i mnozí "negři", kteří se s islámem setkávají,

Ano, jsou vyjímky, potvrzující pravidlo. Btw, z Lidovek: 

Armáda USA doporučuje oslovovat afroamerické vojáky „negr“  :-))))))

Konvertiti by měli být přinejmenším odsunuti do pouště bez možnosti návratu do Evropy. Nic proti odpadlíkům od islámu. Ti by měli být "odsunuti do Evropy bez možnosti návratu do pouště".

L. Křivan 7.11.2014 20:24

Re: Pane Křivane, i mnozí "negři", kteří se s islámem setkávají,

Nic proti těm, kteří se vys..li na islám. Chodila ke mně na matematiku turkyně, docela hezká, tričko zásadně bez podprsenky, a minisukni centimetr pod bobra. Ta asi už muslimka nebyla. :-)))  Chytrá holka, docela ji to šlo. Turkyně jsou mnohem chytřejší než jejich bráchové.

H. Lukešová 7.11.2014 21:07

Re: Pane Křivane, i mnozí "negři", kteří se s islámem setkávají,

Tomu věřím. Turci by byli velmi schopní lidi, kdyby se ovšem osvobodili od islámu. Islám člověka svazuje, dělá z něho otroka. Je nutné podporovat lidi, aby opustili islám. Běloši se odsuzují za zločiny otrokářství, bylo hnusné, jenomže otrokářství praktikovali i Arabové a v mnohem krutější formě, zvěrstva jižanských otrokářů byla mnohem menší, nežli zvěrstva arabská. Arabové otroky kastrovali a když nemohli makat, tak je zabili. V Arábii nenajdete černocha, protože jsou zlikvidovaní. Je správné, že se běloši omlouvají za otrokářství, držet někoho v otroctví jenom kvůli původu. Ovšem jižanské otrokářství bledne vůči arabskému otrokářství.