16.10.2021 | Svátek má Havel


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Gibiec 20.9.2021 11:58

Nepatři ten článek do Jerusalem post? Já myslím , že to dneska moc lidí nezajímá , co tam v Izraeli mají za problémy.

R. Tesařík 20.9.2021 12:27

Vy máte nějaký průzkum co koho zajímá?

E. Gibiec 20.9.2021 13:17

Ne a vy máte?

R. Langer 20.9.2021 15:58

No když ho vy nemáte, tak jak víte, že to nikoho nezajímá? Kromě toho, evidentně to zajímá vás, a to hodně, když tomu věnujete tolik času, takže tyhle články jsou zřejmě přesně pro vás. ;-D

V. Kučer 20.9.2021 17:27

Alespoň vidíte co čeká Evropu.

P. Milan 20.9.2021 21:25

Pak je záhada, co zde pohledáváte.

L. Písařík 20.9.2021 10:30

Není mi zcela jasné, jak naložili se zeminou, kterou vykopali z tunelu. Že by se jí živili, je dosti nepravděpodobné. I tak je v tom ústavu pěkný švajneraj.

H. Lukešová 20.9.2021 8:51

Jacípak "palestinští vězni"? Jedná se o palestinské teroristy. Ani Seznam či Novinky nikdy nenapíší souvislosti s tzv. Palestinci nepoužijí termín palestinští teroristé. Palestinští Arabové jsou podle mainstreamových médiích buď "ozbrojenci" či "bojovníci", palestinské teroristické skupiny jsou "ozbrojené" či "militantní skupiny", ale nikdy ne "teroristické".

Přitom přece Palestinský islámský džihád, Lidová fronta pro osvobození Palestiny, Hamas atd. jsou i mezinárodně uznané teroristické skupiny, tak proč se o těchto konkrétních palestinských Arabech nepíše jako o teroristech, když jimi ve skutečnosti jsou. Holt krev Izraelců a Židů nemá vůbec žádnou cenu, na izraelských životech nezáleží.

Přitom mezi Hamasem, Palestinským islámským džihádem, Lidovou frontou pro osvobození Palestiny, Fatahem a Islámským státem, Al Kaidou a Talibanem není vůbec žádný rozdíl, všechny tyto skupiny jsou, když použiji široce užívaný termín, radikálně islamistické, jenže ty palestinské teroristické skupiny vraždí "jen" Izraelce či jiné Židy a co na nich záleží?

T. Klíčník 20.9.2021 18:44

Sedí za katrem, jsou to vězni.

R. Tichý 20.9.2021 8:20

Dzenin srovnat se zemi?

J. Pokoutný 20.9.2021 10:03

Ve 13. století proslula ismailitská sekta hašašínů vraždami osob, které se jí znelíbily, od sedláka po vezíra. Když to ale zkusili na Mongoly, ti si nedali pokoj, oblehli všechny hašašínské pevnosti a jednu po druhé je dobyli a srovnali se zemí i s obránci, i kdyby to trvalo několik let, jako u Alamútu. A byl klid. Tenhle článek jen potvrzuje, že trest smrti u některých jedinců vůbec není od věci. Bohužel, i Israel od doby lovu na Černé září vyměkl, ke své škodě.

J. Lukavsky 20.9.2021 7:11

"Palestinci v izraelských věznicích a podpalovali cely" Inu kdo chce kam, pomozme mu tam... nechat dohořet, nehasit. Kdyby Alláh chtěl tak by to zhaslo samo, nechce...72 panen čeká.... J.L.

I. Samson 20.9.2021 1:50

Zvláštny to mozgový posun pána (Langera?). Nebolo najprv zabíjanie izraelských Židov arabskými bojovníkmi za slobodu, potom ich vydržiavanie a vyživovanie v izraelských väzniciach (namiesto obesenia) a až potom očkovanie? Myslím, že IL strážna služba jednoznačne zlyhala, ale v hlave tu podľa poradia udalostí hapruje skôr tomu pánovi, čo píše o haprovaní. To, že utečencov Židia dolapili dokonca v Dženíne, je síce slabá náplasť na zlyhanie ostrahy IL väzníc, ale kalap dolu pred IDF, Šin Bejtom a arabskými "kolaborantmi s Izraelom".

R. Langer 20.9.2021 15:55

Kdepak, žádný posun...

Jenom drobné rozčarování. :-(

R. Langer 20.9.2021 0:37

No nějak nám ta izraelská preciznost začíná haprovat. Napřed očkování, teď věznice...

Můžeme jenom doufat, že ten bachař neodpadl po čtvrtém povinném očkování státních ozbrojených složek, když se mu po něm druhý den ve službě udělalo nevolno. Ale taková fantasmagorie je pochopitelně naprostý nesmysl. ;-)

M. Boháček 20.9.2021 12:32

A nestrážená veža? Infarkt za volantom po ceste do práce? ;-D Máme pro Vás par dalších zajímavostí. Mimo již známé skutečnosti, že se sankce dotknuly nenaočkovaného zdravotnického personálu ve Francii a Itálii, se přidalo opět povinné testování našich policistů, samozřejmě opět těch, kteří odmítají podlehnout nátlaku. Začíná se od pondělí 21.9.2021. Absolutní ignorace nebezpečí plynoucího z možnosti přenosu nemoci z očkovaných na ostatní je do nebe volající. Tedy až do chvíle, než si uvědomíme, že producenty nebezpečnějších ,,mutací“ jsou právě ti, kteří prošli aktem několikanásobného vpichu. Navíc propaganda přitvrzuje a nasazuje další svá esa. Neustálé pobídky k přiblížení se k vakcinačním centrům už jsou natolik otravné, že i nerozhodnutí lidé odmítají podlehnout. Lékaři místo léčení odmítají ošetřit pacienty, kteří nejsou svolní s podlehnutím nátlaku. Navíc už řada z nás zná někoho, kdo záhy po očkování zemřel, případně měl zásadní zdravotní problémy. Množí se to i mezi sportovci, kteří jsou doslova přinuceni k podstoupení rizika spojeného s následky vakcinace. V kontextu s výše uvedeným tu máme jednu zvláštnost. Americká vláda poskytuje úlevu v povinnosti být očkován dále uvedeným profesím. Zdá se, že šlechta má jiná pravidla pro sebe a jiné pro plebs. Kdo se tedy nemusí v USA očkovat? Nevěřte tomu, že jinde je to jinak. – členové US Kongresu a legislativních výborů – úředníci Kongresu

– právní oddělení

– úředníci Bílého domu

– zaměstnanci CDC

– zaměstnanci FDA

– zaměstnanci USPS (státní pošta)

– zaměstnanci NIAID (Fauciho kamarádi z branže)

– zaměstnanci Pfizeru

– zaměstnanci Moderny

... a ilegální migranti

V. Kučer 20.9.2021 17:30

Asi jste si spletl článek.

P. Milan 20.9.2021 21:26

On je celý nějak popletený.