29.3.2020 | Svátek má Taťána


Diskuse k článku

IZRAEL: Tři mrtví teenageři...

Stalo se to, na co se všichni báli myslet. Tři pohřešovaní kluci, dva šestnáctiletí a jeden devatenáctiletý, které izraelské bezpečnostní složky hledaly více než dva týdny, nežijí. Byli uneseni arabskými obyvateli blízkého města a pravděpodobně ihned po únosu zavražděni.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 117, poslední: 2.7. 2014 2:31, přehled diskusí

M. Prokop 1.7.2014 9:12

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

Co byste chtěl od komouše .......

R. Gramblička 1.7.2014 7:16

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

Aha, takže ty miliardy co plastelíncům posílají USA a EU i ta nenávistná protiizraelská  mediální kampaň při každé příležitosti jsou vlastně skrytou podporou pro Izrael. Pozoruhodná logika. Taková alternativní. Pravdu máte jenom v tom, že situaci v oblasti zhoršuje pokrytectví a debilita západních politiků, kteří si zde přihřívají svou polívčičku

V. Linhart 1.7.2014 7:42

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

Pokud posílají pár miliard - a to ještě přísně účelově těm silám, které se snaží skutečně výbušné nálady Palestinců držet pod pokličkou a které je spíše rozdělují, než stmelují,  do Palestiny, není to nic jiného, než zatlouci vlastní špatné svědomí, které má Západ z toho, že není schopen - ale hlavně ochoten -uznat Palestinu jako stát, který s neudržitelnou situací je jediný schopen něco udělat a nést odpovědnost. Ne nějaký izraelský a nebo modropřilbový okupant. Někdy mám ovšem pocit, že ten status quo vyhovuje nejen Izraeli a jeho západním protektorům, ale i militantním částem palestiské samosprávy. Bez jednání se tam ničeho nedosáhne a jednání není možné,pokud není Palestina uznaná jako stát. Černý Petr je tak - bohužel - v rukách Západu a stejně tak, jako odpovědnost za vraždy na obou zúčastněných stranách. Tečka.

R. Houška 1.7.2014 7:51

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

Nejvyšší čas, aby už výbušné nálady Arabů, žádní Palestinci neexistují, vypukly naplno. Konečně by mohlo být po problému. Izrael by měl ty odporné, netahavé teroristy, zlikvidovat do základů.

R. Gramblička 1.7.2014 7:57

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

Uznání Palestíny jako sam. státu brání sami Plastelínci neochotou uznat Izrael a nebojovat proti němu. Nic víc!!! Že jsou ty miliardy odpustkem za špatné svědomí západu je pravda, ale špatné svědomí mají nikoliv z toho, že nedokáží uznat Palestínu, ale z toho, že nedokáží vyřešit tamní situaci ke spokojenosti obou stran. Ono, v rámci současných mantinelů je tento problém realizovatelný asi jako cestování časem - zcela nemožné

J. Jurax 1.7.2014 22:24

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

Ovšem to cestování časem je možné aspoň teoreticky. To druhé bohužel - díky Palestincům - ne. Ty by uspokojilo akorát zničení Izraele.

R. Gramblička 1.7.2014 7:59

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

"Pokud posílají pár miliard - a to ještě přísně účelově těm silám, které se snaží skutečně výbušné nálady Palestinců držet pod pokličkou a které je spíše rozdělují, než stmelují," - a jak mám chápat tohle? To jako že by ty prašule měli dostat hamásníci, kteří ty výbušné nálady podporují??? Víte co píšete? Nač pak posílat peníze, lépe rovnou zbraně.

P. Lenc 1.7.2014 8:15

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

A tak nevím pane Linharte jestli si děláte srandu, nebo to myslíte vážně.Ovšem oboje je slušně řečeno tragické.Buď vůbec nic nevíte o vzniku státu Israel a vývoji po r.1948, nebo jste  to, co nazývá" multikulti humanista". To je člověk, který je tak "inteligentní", že z vrahů dělá oběti a z obětí vrahy.Vaše příspěvky ukazují na obě možnosti, nakonec ten zlý Západ jako "protektor"Israele, ( to je opravdu nebývalá myšlenková výšina) koresponduje s názory komunistů.Tečka.

V. Linhart 1.7.2014 8:39

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

I já jsem, pane Lenci, s vaší úrovní argumentace spokojen. Věřte mi.  Vlastně i s těmi druhými. Tečka.

J. Schwarz 1.7.2014 7:53

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

jestli někdo něčím "fouká do plamene" pak je to Evropa svou bezprecedentní jednostrannou podporou palestinských vrahů.

J. Vintr 1.7.2014 10:40

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

Předtím, než Izrael "anektoval" zmiňovaná území, tak musel - za tichého mlčení "demokratického" Západu - vybojovat několik válek o holé přežití (a to doslova) s arabskými sousedy, kteří jej napadli. A těm sousedům, kteří byli ochotni podepsat mírovou smlouvu a dát záruky (což do této doby udělal bohužel jenom Egypt), ta "anektovaná" území zase vrátil.

H. Lukešová 1.7.2014 11:11

Re: Licoměrnost je pravé jméno Západu.

Lidskoprávní aktivisté, "bojovníci za mír", nevládní organizace a média jsou na straně palestinských Arabů. Vy jste obětí mediálního protiizraelského mainstreamu. A k nacismu lze srovnávat pouze palestinské Araby, nenávidí Izrael stejně jako nacisté.

Izrael mnohokráte nabídl palestinským Arabům mír, ale ti to vždy odmítli, chtěli celou Svatou zemi. Jejich chyba. Izrael se vyvraždit nenechá.

M. Jelínek 1.7.2014 4:47

vrahy popravit

Vrahy popravit , co jineho . Arabska verbez.

J. Babička 1.7.2014 4:52

Re: vrahy popravit

Na rozdil od arabskych zemi, Izrael nema trest smrti.

J. Vintr 1.7.2014 3:30

Myslím že adekvátní reakcí

na ten dav, útočící na sanitku, by bylo několik dobře mířených dávek ze samopalu ...

J. Jurax 1.7.2014 22:13

Re: Myslím že adekvátní reakcí

A všelijací islamofilové a podpůrci palestinských teroristů a salónní levičáci a podobná verbež by zdvihli masivní mediální kampaň o bestiálních Izraelcích, co pálili do davu nevinných Arabů, co máváním pozdravovali sanitky a vrhali na ně růže ... byly by toho plné noviny i u nás, EU by Izrael ostře pokárala a OSN by vydala rezoluci Izrael přímo odsuzující.

A nějací palestinští cvoci by ve jménu Alláha v odplatu někoho někde podřezali - nejlépe v Evropě, tam by se jim dostalo politické podpory jako bojovníkům proti izraelské genocidě ubohých Palestinců, co jich furt přibývá ...

J. Kanioková 1.7.2014 2:38

Je to strašně smutný

a nekončící seriál nenávisti..

Nejhorší zbraní hromadného zabíjení jsou náboženská dogmata.

K. Jež 1.7.2014 2:41

Re: Je to strašně smutný

Nevědomost. :) 1982 zmasakrováno v uprchlickém táboře 1500 uprchlíků, osobní odpovědnost Scharon tehdy kvůli tomu odstoupil z funkce.

T. Kubín 1.7.2014 6:44

Re: Je to strašně smutný

Nevědomost? Ve vašem případě ano. Masakr spáchali libanonští falangisté, jako odvetu za atentát na křesťanského prezidenta Gemayela. Sharon (jehož jméno neumíte ani správně napsat) sice odstoupil z funkce ministra obrany, zůstal ale ve vládě jako ministr bez portfeje a posléze se stal premiérem.

Nějaký další blábol?

L. Křivan 1.7.2014 9:36

Re: Je to strašně smutný

S Ježem nemá cenu diskutovat. Je to jen uvědomělej, pitomej, antisemitickej deBill.

K. Jež 1.7.2014 2:46

Re: Je to strašně smutný

Každý rok v průměru zabije Izrael cca 10 x více palestinců, než naopak.

J. Babička 1.7.2014 4:48

Re: Je to strašně smutný

Take je dobre se zamerit na srby, ti tako pobili mnoho mmuslimu.

T. Kubín 1.7.2014 6:45

Re: Je to strašně smutný

Další lež. Vycucané ze pšinavých prstů arabských propagandistů. Smutné, že i tady v ČR najdou podobné lži mozek schopný je přijmout.

J. Dvořák 1.7.2014 7:39

Re: Je to strašně smutný

Kéž by tomu tak bylo !

P. Lenc 1.7.2014 8:17

Re: Je to strašně smutný

A víte co takových Ježů je?A to je ta tragédie.

S. Donát 1.7.2014 11:01

Re: Je to strašně smutný

Pořád je to asi málo...

J. Jurax 1.7.2014 22:15

Re: Je to strašně smutný

Bohužel kecáte.

H. Lukešová 1.7.2014 0:43

Stránky slušných Palestinců

Walid Shoebat- http://shoebat.com/

Tass Saad, který napsal knihu: Sloužil jsem Arafatovi.Autorem je bývalý osobní řidič Jásira Arafata a ostřelovač v OOP, který se obrátil, stal se přítelem Izraele a v současné době v Jerichu vychovává mladé Palestince k lásce k pravdě. Autora v příštím roce pozve Institut Wiliama Wilberforce do ČR.

Palestinští Arabové jsou také obětí, obětí nenávistné ideologie, již malé palestinské děti nasávají protiizraelskou a protižidovskou nenávist. Záchrana pro slušné palestinské Araby je dostat se pryč ze svého krutého a nenávistného prostředí. No a různé multikulti servery se budou snažit přesvědčovat, že jsou palestinští Arabové oběti a Izraelci pachatelé.

K. Jež 1.7.2014 2:33

Re: Stránky slušných Palestinců

Je tedy správné podle vás zabíjet Palestince a krást jejich území. On totiž Izrael celý leží na palestinské půdě, ne jen to území co si ukradnul vojensky nedávno.

J. Vintr 1.7.2014 3:34

Re: Stránky slušných Palestinců

Kdyby jste si dal jen minimální práci a zjistil si nějaké informace o historii vzniku Izraele, tak byste nemohl napsat tak idiotský žvást.