Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

kopretina

23. 10. 2007 17:20
Neonacisté půjdou pochodovat židovskou Prahou na výročí křišťálové noci

Svolavatel pochodu je neonacista, člen Národního odporu Erik Sedláček.

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/frantisek-kostlan.php?itemid=1885" target="_blank" rel="nofollow">http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/frantisek-kostlan.php?itemid=1885

0 0
možnosti

Maqjda

23. 10. 2007 18:26
Re: Neonacisté půjdou pochodovat židovskou Prahou na výročí křišťálové noci

Proč ne když to mají povolené.Asistovat aby jim  tam bude policie  - to aby jim nikdo neublížil !!Jsme přece demokratický stát a každý má právo na svůj názor.

0 0
možnosti

kopretina

23. 10. 2007 15:27
Soudruhu Ochsi, jako obvykle plácáš z cesty.

Tví oblíbení islamisté rozhodně nejsou demokraticky smýšlející. Neznám demokratickou muslimskou zemi. Izrael je demokratický, Arabové mají s Izraelity stejná práva, mají politické zastoupení, pracují na izraelských ambasádách. A nemysli si, že tvoje primitivní výšpechy nějak čtu. Byla by to ztráta času.

0 0
možnosti

dr Turnovský

23. 10. 2007 15:29
ne tak docela.....

třeba nechodí na vojnu, stejně tak jako arabští křesťané.....

0 0
možnosti

dr Turnovský

23. 10. 2007 14:42
drahý Septiku...

Hnůj je velmi užitečná věc, stejně jako prohrabávání se hnojem , který je tady pod článkem . Jinak byste si totiž myslel, žes Vámi všichni souhlasí a to není pravda. A  víru si představujete jako Hurvínek válku. To není o chození do kostela s sloužení mší, popřípadě modlení se u Zdi nářků, nebo Mojžíšovi hrobky v Hebronu......to je přeci životní postoj a etický základ. To, že o sobě píšete, že jste bezvěrec, to nesvědčí o Vaší chladné úvaze libertiána, kterým samozřejmě nejste a nikdy nebudete, dokud budete mít problém s Židy a ne s Izákem od naproti....

0 0
možnosti

Harpyje

23. 10. 2007 15:59
Re: drahý Septiku...

R^ až na to oslovení.

0 0
možnosti

Šnek

23. 10. 2007 10:25
Kdo čím zachází

tím také schází - někdy i se světa.

0 0
možnosti

BM

23. 10. 2007 11:10
Re: Kdo čím zachází

Obavam sa, ze vo vasom pripade je potom prognoza - umriet na pokrocile stadium blbosti.

0 0
možnosti

Milan

23. 10. 2007 10:16
Bude to ještě těžké

Tolik  slz, krve a zmaru nenajdete na žádném jiném místě na světe. Jenom v Izraeli a Palestíně. Kostky byly již dávno vrženy. Oběma národům nezbývá nic jiného než opravdu usilovat o mír s respektem ke druhé straně a ochotou k bolestivým ústupkům. Bohužel v regionu je  spousta nenávisti a minulých křivd, která brání jakýmkoli vážným pokusům o mír. Přesto jiná cesta není možná. Oba narody musí dříve nebo později vygenerovat odvážné vůdce s obrovkou autoriotou u vlastního etnika. Nejlépe zkušené vojaky, kteří se rozhodnou pro opravdový mír s ústupky druhé straně s vědomím, že válka nic nevyřešila a nic nevyřeší. Tento pohled prosadí ve vlastní zemi a zajistí dohodu s druhou stranou. Bude to chtít šílenou odvahu, protože obě strany disponují významným procentem extrémistů a fanatiků. Tito lidé půjdou mírotvůrcům po krku.  Bude to těžké, strašně težké. Ale nakonec se takoví poliltikové najdou s přesvědčením, že není žádná jiná alternativa. Prototypem takového politika na straně Izraele byl právě Jicchak Rabin. Byl první. Já věřím, že ne poslední.

0 0
možnosti

Kos

23. 10. 2007 13:02
Re: Bude to ještě těžké

Stát Izrael nebyl založen kvůli míru a miliony Židů se zde neshromáždily

kvůli míru. Židé se nemodlili tisíce let za mír. Modlili se za Jeruzalém

0 0
možnosti

DAVID

23. 10. 2007 8:08
MAME PRAVO LHAT, NEZNAME-LI PRAVDU?

PANE OLSERE,

CTIM VAS JAKO CLOVEKA VLADNOUCIHO JAZYKEM, LEC NEBYCEJNE LEHCE CITUJETEODKUD LIBO. CO SE TYKA  JIGALA AMIRA, NEEXISTUJE ZADNY DUKAZ TOHO, ZE VRAZDIL. PRAVE ON ?KROME USNESENI POLITICKE KOMISE...TO SE VAM ZDA FER - KDYZ UZ DODNES NEZNAME, KDO RABINA ZASTRELIL DOOPRAVDY???TO JSOU VAM TAK SYMPATICKE "INFORMACNI SVODKY" HNUTI SHALOM ACHSHAV?HNUTI, KTERE TLESKALO VYHNANI ZIDU Z GAZY. ZAMYSLETE SE, PROSIM, NAD ODPOVEDNOSTI, KTEROU NESETE, VUCI TEM, CO CTOU VASE RADKY...

SHALOM LECHA.

0 0
možnosti

žasnoucí

23. 10. 2007 10:01
Re: MAME PRAVO LHAT, NEZNAME-LI PRAVDU?

Člověče Davide, dyk ten Amir se sám přiznal, navíc se v článku píše též o pochybnostech, že to mohly udělat i bezpečnostní služby v autě cestou do nemocnice... Člověče, alespoň pořádně čtěte, kdyžý už chce být za kverulanta! Salam alejchum!

0 0
možnosti

viktor

23. 10. 2007 4:01
S RASISMEM

se u nás setkáváme, naši přitroublí neonacisti tu maji kdesi (!) podporu.Televize o tom neinformuje, ktomu by se měl vyjádřit i prezident

0 0
možnosti

Jakub S.

23. 10. 2007 1:36
Na výročí tzv. křišťálové noci... a letos, za chvíli,

budou Maislovkou, kolem synagogy a radnice kdysi židovského města pražského, pochodovat černí svalnatí vylebaní náckové. Právě dnes o třetí odpoledne jim Městský soud v Praze na Ovocném trhu zrušil zákaz akce. Tentýž den, kdy podali žádost - !!! Tak tam půjdou. Že to nevíte? Vždyť je spiknutí mlčení: nebylo to ve zprávách ani jedné TV v ČR, není to doposud v internetových LN ani idnes... bohatý rasista Sedláček to nějak velice dobře zařídil. Co vy všichni občani na to - ?! Myslete - jednejte - tohle  n e n í  demokracie - kvůli tomuhle byl převrat? Kvůli tomuhle - ?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz