28.1.2020 | Svátek má OtýlieDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


IZRAEL: První po ŠalitoviŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 36, poslední: 4.11.2011 21:27, přehled diskusí

Nemusíme chodit až na Střední východ,:
Autor: J. Kos Datum: 4.11.2011 21:27

stačí se rozhlédnout po našich hájích. Zjistíme, jak je to "krásné"  strkat hlavu do písku a nazývat události jinak, než je prožíváme my občané !

Zatím na tu falešnou optiku přišli všichni:
Autor: J. Láníček Datum: 4.11.2011 17:17

A vždycky to trvá jen nějaký týden, než se ti falešníci vzpamatují ze své pomatenosti. Naposledy se to stalo šéfovi OSN. Ten byl chvíli pomýlený, pak najednou prozřel a uznal, že se na to díval špatným pohledem.  Obama před svým zvolením (i těsně po něm) hezky básnil, že se zasadí, aby byl problém Palestiny do roku vyřešen, už se z toho stavu poblouznění také dostal. To se často něco vyšetřuje, sepíše se to, za týden se zjistí, že to bylo sepsáno ve stavu naprosté pomýlenosti - ve skutečnosti že to bylo úplně naopak. Mnoho takových případů již bylo. Vlastně zatím všecky, ale naštěstí se vždycky ti pomýlenci včas vzpamatují. A Gaza je naprosto svobodné území, jako důkaz  tam za chvíli přirazí ty humanitární čluny. Jenže já v tom čichám čertovinu - jestli oni jim tam nevezou mezikontinentální rakety !

Re: Zatím na tu falešnou optiku přišli všichni:
Autor: M. Koutný Datum: 4.11.2011 19:50

Mezikontinentální rakety nejspíš ne. Ale konvenčních zbraní a munice neúrekom.

Re: Zatím na tu falešnou optiku přišli všichni:
Autor: J. Láníček Datum: 4.11.2011 20:41

No jo, a v těch člunech, aby je Izraelci našli a mohli to vytrubovat do světa. A hned po tom divokém snu jste se vzbudil ?

sa:
Autor: V. Stejskal Datum: 4.11.2011 16:16

dsds

geny:
Autor: V. Stejskal Datum: 4.11.2011 14:39

Pokud si mne nekdo plete s tim Stejskalem, autorem te slataniny, tak prohlasuji, ze s timto panem nemam nic, ale vubec nic spolecneho. Ja patrim, sebekriticky to priznam, k genetickemu vykvetu ceskeho naroda a to uz od ranneho detstvi.

 A ted k veci: uz jednou jsem vyzval vas, ucastniky fora vyvolenych, nedelit lidi vertikalne, na cikany a cechy, na palestince a zidy, na rusaky a usaky atd. Delte je horizontalne, na vladnouci a ovladane. Vladnouci trida jak palestinska, tak izrealeska navzajem spolu dobre vychazi. Dokonce dostali i spolecnou Nobelovu ceny. Palestinske a zidovske masy spolu take celkem dobre vychazeli, do urcite doby. Pak ale ove vladnouci tridy zjistily, ze z toho nic nemaji a zacali sve ovecky postuchovat a vytvaret prekazky pro normali styk. (Pokracovani priste.)

Re: geny:
Autor: M. Martinovská Datum: 4.11.2011 15:11

To máte z marx-leninismu o těch masách?

Vaše geny jsou ovšem jistě úžasné a čistě české - byť nic takového samozřejmě neexistuje.

Masy spolu dobře vycházely... no, myslím, že byste se tam měl možná podívat, než začnete psát to vaše pokračování.

Čelem k masám! Zády k trapným fórům vyvolených! Práci čest!

Re: geny:
Autor: H. Lukešová Datum: 4.11.2011 15:23

Ne nepleteme! Pan L. Stejkal a J. Stejskal dělají čest nádhernému příjmení, ale vy, přijmení Stejksal zostuzujete! A vaše slátaniny bere málokdo vážně...

Re: geny:
Autor: V. Stejskal Datum: 4.11.2011 17:04

Pi Martinovska se zrejme vzhedla v padlem maliri Maleviči, pi Lukesova nemuze, jako vzdy, udrzet jazyk za zuby.

Vyhovuji prosbam mas a pokracuji. "a zacali sve ovecky postuchovat a vytvaret prekazky pro normali styk". Jaky styk? Pohlavni prece. Ruske repatriantky, ktere se pojednou zacaly rikat zidovky, houfne podlehaly svodum fesnych mladych palestincu a zacalo dochazet k miseni ras. Miseni ras, asimilace, tot nejvetsi hrich, ktereho se muze zid dopustit (proto v Izreali existije jenom cirkevni snatek a rabin neodda smisene pary); bez zidu se neda sionismus provozovat. I obratila se izraelska vladnouci trida na zradce Arafata a jeho Fatah a nabidla jim dobry obchod: vy nam antifadu, my vam za to zorganizujeme penize. Placli si a od te doby se to tam mlati. 

Re: geny:
Autor: H. Lukešová Datum: 4.11.2011 17:12

Asimilovaných Židů je daleko více, než-li asimilovaných muslimů, pane Stejskale. Jste trošičku mimo...Existuje civilní jazyk v nějaké muslimské zemi? V USA je více než polovina asimilovaných ateistických Židů a řada z nich uzavřeli sňatek s Nežidy. Vyčítáte něco Izraeli a přitom Vaši muslimové asimilaci a sňatky s nemuslimy neuznávají či odmítají a co hůře, žena, která se provdá za jiného muže, než ji vybral otec, je někdy zabita ze cti...Termín honour killing...Vraždy ze cti, něco úžasného...

Beránek, Láníček, je vidět, kdo fandí palestinským Arabům:
Autor: H. Lukešová Datum: 4.11.2011 11:23

Lidé bez jakýchkoliv mravních zásad, antisemité, rudí nacibolševici. Izrael je v právu, vždy byl napadan mohamedánskými teroristy. Láníčku, Beránku, odstěhujte se do hamastánu či do jakékoliv mohamedánské země...Izrael je oóza západní civilizace, Židé jsou doma v Izraeli, Arabové jsou doma v okoních arabských státech. Fuj...měli byste se stydět, zostudit, pošpinit zdejší diskusní prostor. A podle psaní je Beránek mohamedán,  šířící mohamedánské bajky...

Re: Beránek, Láníček, je vidět, kdo fandí palestinským Arabům:
Autor: P. Beránek Datum: 4.11.2011 13:07

Proč odstěhujte se? Ty píšeš z Izraele?

Re: Beránek, Láníček, je vidět, kdo fandí palestinským Arabům:
Autor: H. Lukešová Datum: 4.11.2011 13:20

Proč by? Já jsem doma v Česku, navíc neumím hebrejsky, ale tvoje myšlení je muslimské...smýšlíš jako militantní muslim...Nechápu lidi, co se zastávají muslimů, palestinských Arabů, nechápu...

Novináři:
Autor: P. Lenc Datum: 4.11.2011 8:32

Chtít po českém novináři psát o Izraeli pravdivě?Tyto produkty Filozofických fakult vychovávající ultralevičáky všeho druhu,včetně těchto také novinářů,kteří se paktují s kdejakým multikulti ksindlem,to opravdu nejde.Katastrofa je,že občan si musí tuto pakáž z tzv.veřejnoprávních sdělovacích medií platit.

Re: Novináři:
Autor: O. Zuckerová Datum: 4.11.2011 10:04

Je to tak. Když čtu na dolní liště "Izrael vypálil rakety", musím si to přeložit "Arabové vypálili, Izrael odpověděl". To je jako za komoušů nebo za 2. světové. Tyto zprávy si prostě člověk musí převést do opačných významů a pak je v obraze.

Veřenoprávnost po česku.:
Autor: I. Schlägel Datum: 4.11.2011 8:09

Je to hnus, velebnosti. Oblíbené klišé. Zlí Izraelci, hóóódní Palestinci.

Re: Veřenoprávnost po česku.:
Autor: P. Beránek Datum: 4.11.2011 8:49

Správně díš obřezanče. Nebyli to Palestinci, kdo se nacpal Chazarům na jejich území, ale naopak. Nejsou to Palestinci, kdo okupují území Chazarů. 

Kdybychom za Protektorátu mali možnosti pouštět na Němce rakety, také bychom je využili.

Re: Veřenoprávnost po česku.:
Autor: T. Kočí Datum: 4.11.2011 9:08

Bože,vy jste ale hovězina!

Re: Veřenoprávnost po česku.:
Autor: S. Rehulka Datum: 4.11.2011 14:46

Pane Kočí, ten halal Beránek není žádná "hovězina", ale pouze nácek s bolšánským nálevem ! Takovým není pomoci !

Re: Veřenoprávnost po česku.:
Autor: J. Adler Datum: 4.11.2011 19:55

Mam pocit, ze vlastne urazite dobytek - takovych "kravin" by se zadny vul nedopustil

Re: Veřenoprávnost po česku.:
Autor: J. Charvát Datum: 4.11.2011 9:22

Co to je za ptákoviny. Kdo je u Vás obřezanec? Tuto kosmetiku podstupují obě strany konfliktu! A ta věta - kdybychom měli možnost pouštět na Němce rakety... - je zvlášť úsměvná. Tu možnost jsme samozřejmě měli. Jako všechny okupované národy. Jenže my jsme holubičí povahy, jak známo. Ovšem je to z poněkud jiného světa - Izrael Gazu neokupuje, takže nevím, co tím přirovnánim míní básník říci. Patrně nic, prostě fandí Arabům, nemaje rád Židy. V tomhle mači ale nejde o góly ale o životy, a chybí rozhodčí. Ani USA ani EU to moc pískat neumějí. Nicméně ze závětří střední Evropy a bez znalosti historických reálií se to snadno komentuje.

Pane Beránku, prosím vás, tady se nesmí tak škaredě mluvit !:
Autor: J. Láníček Datum: 4.11.2011 10:04

Tady se hude v jedné tónině, nekažte nám to ! A dejte si říct, dokud vám to říkáme slušně, vy odporný nenávistníku a popírači holocaustu. Z vás ta nenávist vůči USA a Izraeli přímo čiší. Vy snad nemáte ani radost, že se izraelitům povedla ta zkouška rakety, co může nosit ty jaderné hlavice. Vy snad ani nevíte, kolik těch hlavic mají ! My také ne, protože to nikdo zatím nezkontroloval, ale máme z toho upřímnou radost. Na nějaké kontrolování není čas a nejsou ani lidi, kdo má ruce a nohy, musí kontrolovat íránské elektrárny.

Re: Pane Beránku, prosím vás, tady se nesmí tak škaredě mluvit !:
Autor: S. Netzer Datum: 4.11.2011 10:31

Vaše křečovitá snaha o ironii je ubohá a trapná.

Hlavně, že Vás mírové iránské rakety zanechávají klidným.

An allem sind die Juden schuld.

Re: Pane Beránku, prosím vás, tady se nesmí tak škaredě mluvit !:
Autor: H. Lukešová Datum: 4.11.2011 11:24

Tak aspoň vidíte, milá paní Netzer, kdo je na straně mohamedánů...Nacisti...to mě jen utvrzuje, kdo jsou mohamedáni a kdo jsou jejich příznivci...Kdo se zastává mohamedánů je zlý člověk...

Re: Láníčku, když si notujete s takovým "člověkem,:
Autor: H. Lukešová Datum: 4.11.2011 11:18

jako je Bránek, tak to svědčí o vašem charakteru! Země Izraelská je izraelská země! A vy s Beránekm si táhněte  do Hamastánu...Nacibolševik, to jste vy a Beránek...A Bránek není žádný "pan", ale zločinec nacibolševický, jako vy...Táhněte si na zvědavce nebo haló noviny, tam budete mezi svými a nešpiňte zdejší diskusní prostor.

Holka, Ty musíš být hrozně jednoduchý člověk:
Autor: P. Beránek Datum: 4.11.2011 14:23

Každý, kdo má jiný názor než Ty je zločinec. Fakt příznačné. Takové myšlení jsme měli jako děti ...

Kdybys nebyla Izraelitka, tak bych Tě tipoval na blondýnu...:-) 

Re: Ne, nejsem ani Izraelítka ani blondýna...:
Autor: H. Lukešová Datum: 4.11.2011 14:29

Ale o tobě vím, že jsi muslim, možná blonďatý muslim... :-)

Re: Pane Beránku, prosím vás, tady se nesmí tak škaredě mluvit !:
Autor: S. Rehulka Datum: 4.11.2011 14:50

Soudruhu Láníčkovi (bývalému ing.) otrnulo, už zase mektá tu svoji nacisticko-bolševickou propagandu a aby dokázal, že je opravdový člověk-inteligent, balí to do ironie.

Re: Veřenoprávnost po česku.:
Autor: S. Netzer Datum: 4.11.2011 10:32

Blbe.

Re: Veřenoprávnost po česku.:
Autor: P. Beránek Datum: 4.11.2011 13:05

Hezky jsi se podepsal. Ale text toho, pod co jsi se podepsal Ti vypadl.