28.2.2020 | Svátek má Lumír


Diskuse k článku

IZRAEL: První po Šalitovi

Vzpomenete si ještě, kdy byl byl propuštěn Gilad Šalit? V úterý 18. října 2011. Vnímal jsem to datum jako předěl. Kdyby měla druhá strana alespoň elementární míru prosté lidské slušnosti, tak by poté, co dostala za jednoho zajatce maximum teroristů a bezpečnostních vězňů, nechala izraelské civilisty na pokoji.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 36, poslední: 4.11. 2011 21:27, přehled diskusí

H. Lukešová 4.11.2011 11:15

Re: Veřenoprávnost po česku.

A co jste vy, Beránku? Chlapes turbanovitý, mohamedán. Za prvé, chazaři jsou vymřelý kmen a Židé s nimi nemají nic společného, jsou to jen bajky z islámských médií. A Izrael patří Židům, ano, palestinští Arabové se nacpali Izraelitům na jejich území, přivandrovali v 19. století...Ano, palestinští Arabové jsou nacisté, sdílejí nacistickou nenávist! Beránku, styďte se a tykat lidem...Jste......no nebudu se sniživat na vaši úroveň.

V. Kain 4.11.2011 12:13

Re: Veřenoprávnost po česku.

Ne izraelce,ale ty palestinské primitivy by bylo potřeba zahlušit.To co tady píše ta proradná a prolhaná novinářská sebranka mě absolutně nezajímá.Kdyby do těch palestinských nul necpala Evropa a USA prašule,tak by ti kozošoustáci pochcípali.

O. Mayer 4.11.2011 14:53

Re: Veřenoprávnost po česku.

Poněkud si to pletete s Radeckým, Chazarská říše sice vyznávala judaismus jako státní náboženství ale zeměpisně byla někde mezi Černým a Kaspickým mořem a více než 1000 let (asi 9 století n.l.) po té něž se Izraeliti objevily v Izraeli.  Palestinci naopak byli vynalezeni jako národ někdy okolo roku 1970. Pokud máte na mysly palestinské Araby, tak ti se na tom území mohli objevit teprve po dobytí Palestiny, tj. po roce 636. Když už chcete vypadat jako vzdělanec měl byste si věci nejdřív ověřit, jinak plácáte píč.viny.     

P. Beránek 4.11.2011 15:24

Re: Veřenoprávnost po česku.

No právě.

A tihle Chazaři, posléze i dosti rozlezlí po světě, se pak po válce houfně stěhují do Palestiny.

H. Lukešová 4.11.2011 16:04

Re: Veřenoprávnost po česku.

Ne nebyli Beránku. Judaizovaní chazaři vymřeli ve 13. století, navíc judaismus přijala jen kládnoucí královská vrstva, znytek konvertoval ke křesťanství a k islámu. Dnešní Židé nemají s Chazary vůbec nic, ani rasově ani nábbožensky. Šíříte jenom palestinské lži, lži a zase lži. Styďte se...

K. Křivan 4.11.2011 0:44

raketové útoky na izraelská města, obce a kibucy mají další neblahé souvislosti.

Co člověka nezabije, to ho posílí.  Israelci jsou silní. Zaplať Pánbůh za to.