21.1.2021 | Svátek má Běla


Diskuse k článku

IZRAEL: První po Šalitovi

Vzpomenete si ještě, kdy byl byl propuštěn Gilad Šalit? V úterý 18. října 2011. Vnímal jsem to datum jako předěl. Kdyby měla druhá strana alespoň elementární míru prosté lidské slušnosti, tak by poté, co dostala za jednoho zajatce maximum teroristů a bezpečnostních vězňů, nechala izraelské civilisty na pokoji.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kos 4.11.2011 21:27

Nemusíme chodit až na Střední východ,

stačí se rozhlédnout po našich hájích. Zjistíme, jak je to "krásné"  strkat hlavu do písku a nazývat události jinak, než je prožíváme my občané !

J. Láníček 4.11.2011 17:17

Zatím na tu falešnou optiku přišli všichni

A vždycky to trvá jen nějaký týden, než se ti falešníci vzpamatují ze své pomatenosti. Naposledy se to stalo šéfovi OSN. Ten byl chvíli pomýlený, pak najednou prozřel a uznal, že se na to díval špatným pohledem.  Obama před svým zvolením (i těsně po něm) hezky básnil, že se zasadí, aby byl problém Palestiny do roku vyřešen, už se z toho stavu poblouznění také dostal. To se často něco vyšetřuje, sepíše se to, za týden se zjistí, že to bylo sepsáno ve stavu naprosté pomýlenosti - ve skutečnosti že to bylo úplně naopak. Mnoho takových případů již bylo. Vlastně zatím všecky, ale naštěstí se vždycky ti pomýlenci včas vzpamatují. A Gaza je naprosto svobodné území, jako důkaz  tam za chvíli přirazí ty humanitární čluny. Jenže já v tom čichám čertovinu - jestli oni jim tam nevezou mezikontinentální rakety !

M. Koutný 4.11.2011 19:50

Re: Zatím na tu falešnou optiku přišli všichni

Mezikontinentální rakety nejspíš ne. Ale konvenčních zbraní a munice neúrekom.

J. Láníček 4.11.2011 20:41

Re: Zatím na tu falešnou optiku přišli všichni

No jo, a v těch člunech, aby je Izraelci našli a mohli to vytrubovat do světa. A hned po tom divokém snu jste se vzbudil ?

V. Stejskal 4.11.2011 16:16

sa

dsds

V. Stejskal 4.11.2011 14:39

geny

Pokud si mne nekdo plete s tim Stejskalem, autorem te slataniny, tak prohlasuji, ze s timto panem nemam nic, ale vubec nic spolecneho. Ja patrim, sebekriticky to priznam, k genetickemu vykvetu ceskeho naroda a to uz od ranneho detstvi.

 A ted k veci: uz jednou jsem vyzval vas, ucastniky fora vyvolenych, nedelit lidi vertikalne, na cikany a cechy, na palestince a zidy, na rusaky a usaky atd. Delte je horizontalne, na vladnouci a ovladane. Vladnouci trida jak palestinska, tak izrealeska navzajem spolu dobre vychazi. Dokonce dostali i spolecnou Nobelovu ceny. Palestinske a zidovske masy spolu take celkem dobre vychazeli, do urcite doby. Pak ale ove vladnouci tridy zjistily, ze z toho nic nemaji a zacali sve ovecky postuchovat a vytvaret prekazky pro normali styk. (Pokracovani priste.)

M. Martinovská 4.11.2011 15:11

Re: geny

To máte z marx-leninismu o těch masách?

Vaše geny jsou ovšem jistě úžasné a čistě české - byť nic takového samozřejmě neexistuje.

Masy spolu dobře vycházely... no, myslím, že byste se tam měl možná podívat, než začnete psát to vaše pokračování.

Čelem k masám! Zády k trapným fórům vyvolených! Práci čest!

H. Lukešová 4.11.2011 15:23

Re: geny

Ne nepleteme! Pan L. Stejkal a J. Stejskal dělají čest nádhernému příjmení, ale vy, přijmení Stejksal zostuzujete! A vaše slátaniny bere málokdo vážně...

V. Stejskal 4.11.2011 17:04

Re: geny

Pi Martinovska se zrejme vzhedla v padlem maliri Maleviči, pi Lukesova nemuze, jako vzdy, udrzet jazyk za zuby.

Vyhovuji prosbam mas a pokracuji. "a zacali sve ovecky postuchovat a vytvaret prekazky pro normali styk". Jaky styk? Pohlavni prece. Ruske repatriantky, ktere se pojednou zacaly rikat zidovky, houfne podlehaly svodum fesnych mladych palestincu a zacalo dochazet k miseni ras. Miseni ras, asimilace, tot nejvetsi hrich, ktereho se muze zid dopustit (proto v Izreali existije jenom cirkevni snatek a rabin neodda smisene pary); bez zidu se neda sionismus provozovat. I obratila se izraelska vladnouci trida na zradce Arafata a jeho Fatah a nabidla jim dobry obchod: vy nam antifadu, my vam za to zorganizujeme penize. Placli si a od te doby se to tam mlati. 

H. Lukešová 4.11.2011 17:12

Re: geny

Asimilovaných Židů je daleko více, než-li asimilovaných muslimů, pane Stejskale. Jste trošičku mimo...Existuje civilní jazyk v nějaké muslimské zemi? V USA je více než polovina asimilovaných ateistických Židů a řada z nich uzavřeli sňatek s Nežidy. Vyčítáte něco Izraeli a přitom Vaši muslimové asimilaci a sňatky s nemuslimy neuznávají či odmítají a co hůře, žena, která se provdá za jiného muže, než ji vybral otec, je někdy zabita ze cti...Termín honour killing...Vraždy ze cti, něco úžasného...

H. Lukešová 4.11.2011 11:23

Beránek, Láníček, je vidět, kdo fandí palestinským Arabům

Lidé bez jakýchkoliv mravních zásad, antisemité, rudí nacibolševici. Izrael je v právu, vždy byl napadan mohamedánskými teroristy. Láníčku, Beránku, odstěhujte se do hamastánu či do jakékoliv mohamedánské země...Izrael je oóza západní civilizace, Židé jsou doma v Izraeli, Arabové jsou doma v okoních arabských státech. Fuj...měli byste se stydět, zostudit, pošpinit zdejší diskusní prostor. A podle psaní je Beránek mohamedán,  šířící mohamedánské bajky...

P. Beránek 4.11.2011 13:07

Re: Beránek, Láníček, je vidět, kdo fandí palestinským Arabům

Proč odstěhujte se? Ty píšeš z Izraele?

H. Lukešová 4.11.2011 13:20

Re: Beránek, Láníček, je vidět, kdo fandí palestinským Arabům

Proč by? Já jsem doma v Česku, navíc neumím hebrejsky, ale tvoje myšlení je muslimské...smýšlíš jako militantní muslim...Nechápu lidi, co se zastávají muslimů, palestinských Arabů, nechápu...

P. Lenc 4.11.2011 8:32

Novináři

Chtít po českém novináři psát o Izraeli pravdivě?Tyto produkty Filozofických fakult vychovávající ultralevičáky všeho druhu,včetně těchto také novinářů,kteří se paktují s kdejakým multikulti ksindlem,to opravdu nejde.Katastrofa je,že občan si musí tuto pakáž z tzv.veřejnoprávních sdělovacích medií platit.

O. Zuckerová 4.11.2011 10:04

Re: Novináři

Je to tak. Když čtu na dolní liště "Izrael vypálil rakety", musím si to přeložit "Arabové vypálili, Izrael odpověděl". To je jako za komoušů nebo za 2. světové. Tyto zprávy si prostě člověk musí převést do opačných významů a pak je v obraze.

I. Schlägel 4.11.2011 8:09

Veřenoprávnost po česku.

Je to hnus, velebnosti. Oblíbené klišé. Zlí Izraelci, hóóódní Palestinci.

P. Beránek 4.11.2011 8:49

Re: Veřenoprávnost po česku.

Správně díš obřezanče. Nebyli to Palestinci, kdo se nacpal Chazarům na jejich území, ale naopak. Nejsou to Palestinci, kdo okupují území Chazarů. 

Kdybychom za Protektorátu mali možnosti pouštět na Němce rakety, také bychom je využili.

T. Kočí 4.11.2011 9:08

Re: Veřenoprávnost po česku.

Bože,vy jste ale hovězina!

S. Rehulka 4.11.2011 14:46

Re: Veřenoprávnost po česku.

Pane Kočí, ten halal Beránek není žádná "hovězina", ale pouze nácek s bolšánským nálevem ! Takovým není pomoci !

J. Adler 4.11.2011 19:55

Re: Veřenoprávnost po česku.

Mam pocit, ze vlastne urazite dobytek - takovych "kravin" by se zadny vul nedopustil

J. Charvát 4.11.2011 9:22

Re: Veřenoprávnost po česku.

Co to je za ptákoviny. Kdo je u Vás obřezanec? Tuto kosmetiku podstupují obě strany konfliktu! A ta věta - kdybychom měli možnost pouštět na Němce rakety... - je zvlášť úsměvná. Tu možnost jsme samozřejmě měli. Jako všechny okupované národy. Jenže my jsme holubičí povahy, jak známo. Ovšem je to z poněkud jiného světa - Izrael Gazu neokupuje, takže nevím, co tím přirovnánim míní básník říci. Patrně nic, prostě fandí Arabům, nemaje rád Židy. V tomhle mači ale nejde o góly ale o životy, a chybí rozhodčí. Ani USA ani EU to moc pískat neumějí. Nicméně ze závětří střední Evropy a bez znalosti historických reálií se to snadno komentuje.

J. Láníček 4.11.2011 10:04

Pane Beránku, prosím vás, tady se nesmí tak škaredě mluvit !

Tady se hude v jedné tónině, nekažte nám to ! A dejte si říct, dokud vám to říkáme slušně, vy odporný nenávistníku a popírači holocaustu. Z vás ta nenávist vůči USA a Izraeli přímo čiší. Vy snad nemáte ani radost, že se izraelitům povedla ta zkouška rakety, co může nosit ty jaderné hlavice. Vy snad ani nevíte, kolik těch hlavic mají ! My také ne, protože to nikdo zatím nezkontroloval, ale máme z toho upřímnou radost. Na nějaké kontrolování není čas a nejsou ani lidi, kdo má ruce a nohy, musí kontrolovat íránské elektrárny.

S. Netzer 4.11.2011 10:31

Re: Pane Beránku, prosím vás, tady se nesmí tak škaredě mluvit !

Vaše křečovitá snaha o ironii je ubohá a trapná.

Hlavně, že Vás mírové iránské rakety zanechávají klidným.

An allem sind die Juden schuld.

H. Lukešová 4.11.2011 11:24

Re: Pane Beránku, prosím vás, tady se nesmí tak škaredě mluvit !

Tak aspoň vidíte, milá paní Netzer, kdo je na straně mohamedánů...Nacisti...to mě jen utvrzuje, kdo jsou mohamedáni a kdo jsou jejich příznivci...Kdo se zastává mohamedánů je zlý člověk...

H. Lukešová 4.11.2011 11:18

Re: Láníčku, když si notujete s takovým "člověkem,

jako je Bránek, tak to svědčí o vašem charakteru! Země Izraelská je izraelská země! A vy s Beránekm si táhněte  do Hamastánu...Nacibolševik, to jste vy a Beránek...A Bránek není žádný "pan", ale zločinec nacibolševický, jako vy...Táhněte si na zvědavce nebo haló noviny, tam budete mezi svými a nešpiňte zdejší diskusní prostor.

P. Beránek 4.11.2011 14:23

Holka, Ty musíš být hrozně jednoduchý člověk

Každý, kdo má jiný názor než Ty je zločinec. Fakt příznačné. Takové myšlení jsme měli jako děti ...

Kdybys nebyla Izraelitka, tak bych Tě tipoval na blondýnu...:-) 

H. Lukešová 4.11.2011 14:29

Re: Ne, nejsem ani Izraelítka ani blondýna...

Ale o tobě vím, že jsi muslim, možná blonďatý muslim... :-)

S. Rehulka 4.11.2011 14:50

Re: Pane Beránku, prosím vás, tady se nesmí tak škaredě mluvit !

Soudruhu Láníčkovi (bývalému ing.) otrnulo, už zase mektá tu svoji nacisticko-bolševickou propagandu a aby dokázal, že je opravdový člověk-inteligent, balí to do ironie.

S. Netzer 4.11.2011 10:32

Re: Veřenoprávnost po česku.

Blbe.

P. Beránek 4.11.2011 13:05

Re: Veřenoprávnost po česku.

Hezky jsi se podepsal. Ale text toho, pod co jsi se podepsal Ti vypadl.