29.1.2023 | Svátek má Zdislava


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Sládeček 23.1.2023 13:38

Ta vláda bude mít velké problémy.

K. Křivan 23.1.2023 15:08

S Araby je má a měla, ti dělají problémy každému, z koho nemají strach. O kom vědí, že jim ustoupí. Takže nahnat jim strach a bude klid a mír.

H. Lukešová 23.1.2023 15:27

Pane Křivane, je to tři dny, co jsem četla zprávu, že palestinský terorista chtěl ubodat civilistu nožem poblíž židovské farmy Sde Efraim v oblasti Binyaminu v Judeji a Samaří, ten Izraelec palestinského teroristu zastřelil v sebeobraně, natož se agentura Reuters se dojímala nad palestinským vrahem titulkem "Palestinec zabit na Západním břehu Jordánu"...

Naci-islámská televize Al Džazíra napsala: "Palestinec zastřelen na okupovaném Západním břehu Jordánu

Palestinec byl zastřelen na okupovaném Západním břehu Jordánu při posledním incidentu násilí na území, kde počet zabitých izraelskou armádou tento měsíc vzrostl na 18, včetně čtyř dětí.

Palestinské ministerstvo zdravotnictví v sobotu uvedlo, že 42letý Tariq Maali byl zastřelen ve městě Ramalláh a dodal, že byl zabit „poté, co na něj [izraelské síly] zahájily palbu“ poblíž palestinské vesnice Kafr Nama".

Tolik zla a jedu ze stranu mainstreamu... Julius Streicher by byl hrdý na své mediální následovníky.

K. Křivan 23.1.2023 16:59

Já se budu opakovat, ale jedinné, co opravdu pomůže by bylo totální odarabení Israele. Ať se svétová levice z toho pos.e.r.e, snad i infarkty by možná byly :-) , ... Levice škodí, ať se chováte jak chcete, ... tak ať Israel na ní kálí. Dopadne to stejně. Teď má Israel dobrou vladu, tak ať to využije.

V. Kučer 23.1.2023 17:49

V TV o tom mluvil Arnošt Lustig když už to měl za pár. Říkal že Palestinci by měli dostat svůj stát, napadli by Izrael který by se ubránil a následoval by jejich odsun za Jordán.

K. Křivan 23.1.2023 23:08

Měli svůj stát. Jordánsko. Napadli Israel. Nejen oni. Šestidenní válka. Tehdy udělal Israel obrovskou chybu, že se jich totálně nezbavil. Tak jak se jich o něco málo později zbavil jordánský král.

V. Suchodol 25.1.2023 22:43

Naprosty souhlas. Dearabizace by byla perfektni reseni. Jenze to se samosebou nestane.R^