15.5.2021 | Svátek má Žofie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hardy 9.12.2009 20:24

Re: Rádobytakyvímvšechnonejlíp novinář Lahav spapal hovínko krále Šalamouna . . .

Thyronx je mimořádný 4% krasavec, který se v současné době nechal předělat na oslnivou krásku a když byl posledně v hospodě na pivku za kamarády, tak si postěžoval jak byly učiněné operace náročné a namáhavé, ale ze všeho bylo prý nejhorší když mu doktoři brali polovinu mozku.

g 8.12.2009 22:25

Re: Ano

... velka cast CHAZARSKÉHO naroda se narodila v Rusku a nebo v jinych zemich.

g 8.12.2009 22:22

Re: hoj

TAK JEDNODUCHEJ MOZEČEK JAKO MÁ POMATENÁ FANATIČKA LUKEŠOVÁ, SE JEN TAK NENAJDE.

g 8.12.2009 22:17

Re: Setkání Obama-Netanjahu bylo napjaté,zato

...je pro USA  Z A T Í M  J E Š T Ě prioritou.

g 8.12.2009 22:14

Re: Konec anonymity na lidovkách

kolikrát již tuto ohavnou židovku někdo nakopl do riti, když ji furt vystrkuje?

Erich 6.12.2009 17:17

Re: Setkání Obama-Netanjahu bylo napjaté,zato

Kopretinko. Vy mate vysoce rozvinuty smysl pro humor. Jakypak byl ten prinos kluku z Afghanistanu pro IDF. Bravurne zvladnuta reznicina - 1.3 mega mrtvych a 5.5 mega = 1/3 obyvatel v exilu. Opravdu potrebne zkusenosti. A na druhou stranu pak tyhle kluky, padle za Eretz, ani nechteji poradne pochovat. Mane se mi pri tom Vasem jasani nad jejich "prinosem" vybavilo vypraveni primych ucastniku docistovacich operaci z Palestiny v r47. Tam zas pobihali "prinosove" z nemeckych koncin a pri docistovani arabskych domu na sebe rvali povely nemecky. To muselo vypadat bombasticky. Rekl bych nejlepsi zidovsky for, co jsem kdy zazil. Ale jinak jsem moc rad, ze kdyz budu chvalit ruske kluky za to co natrenovali v Afghanistanu, budete spokojena. Tak to mne velice tesi. Ja se na ne, za ty mrtve domaci sice puvodne zlobil, i kdyz nenavist v tom nebyla - neb tam byli poslani, ale od ted uz je jenom velebim. Amen    

kopretina 6.12.2009 15:30

Re: Setkání Obama-Netanjahu bylo napjaté,zato

Ano, ultraortodoxní charedim (modlící a kývající Židé) jsou pro Israel téměř stejnou hrozbou jako palestinští teroristé. Jsou to jen příživníci něco jako čeští Romové. Váš přítel mě na sto procent pravdu, nicméně mezi ruskýmipřistěhovalci je také rozdíl, ano velká část z nich byla banda, nicméně nekteří upřímní Rusové, kteří bojovali v Afgánistánu byli pro Israel i přínosem.

kopretina 6.12.2009 14:51

Re: Konec anonymity na lidovkách

Vy jistě znáte mé jméno, milý Svene, pokud chcete kontaktujte mě na email zviah@seznam.cz a pak Vám sdělím můj osobní email. Mohli bychom si dopisovat, co říkáete?

Sven Australan 6.12.2009 7:44

Re: Setkání Obama-Netanjahu bylo napjaté,zato

 Před pětadvaceti lety, jsem navštívil kamaráda v Izraeli, se kterým jsem sloužil v South West Africe.  On, český Žid mi tehdy říkal : Mame tady různé nepřátele. Číslo jedna jsou Arafatovi terroriste a ostatní palestinské bandy. Číslo dvě, jsou naši vlastní orthodoxní lidé, kteří se jen modlí, nechtí pracovat, nechtí sloužit v IDF (armádě) , ani do kibuců. A číslo tři, jsou nežidovští přistěhovalci z Ruska (tehdy SSSR), kteří se sem dostali přiženěním, nebo podvodem, často agenti KGB a mafiosové. Sammy (Shlomo), byl poctivý a statečný člověk, kterému jsem jeho vysvětlení mohl věřit. Zemřel r.2005.

Sven Australan 6.12.2009 7:26

Re: Konec anonymity na lidovkách

 Jmenuji se Sven Francis Rehulka (původně Svatopluk František Řehulka) narozený 1941 v Praze, žiji už skoro 40 let v Austrálii a jsem křestan  ( i když nedokonalý).   S Kopretinou v mnoha případech souhlasím, specielně v tom, že píši-li své názory, mají být podepsané. Vím, namítnete, že se mi to lehko říká, když žiji na druhém konci světa, ale ono i tady je mezi tak zvanými krajany dost bolševíčků i fašounů, taktéž i mezi rozenými Australany.  Každopádně, anonymitu považuji za zbabělost, nechceš-li svůj názor podepsat, drž hubu !

Harpyje 5.12.2009 8:33

Re: Konec anonymity na lidovkách

(Y)

Harpyje 5.12.2009 8:32

To jsem měla na mysli.

Ani ne tak obsah, jako forma.

kopretina 5.12.2009 0:07

Re: Když čtu

Ale já neříkám, že bych omezovala či perzekuovala homosexuály, to by bylo špatné, jen si myslím, že je to hřích. Ale i homosexuálové budou spaseni, protože skrze prolitou krev Našeho Pána Ježíše Krista budeme zachráněni VŠICHNI.

kopretina 5.12.2009 0:05

Re: Když čtu

To bylo dřív, nyní je situace jiná, ano, někteří křesťané stále Židy nenávidí, ale velké části křesťanů Židé nevadí, někteří naopak Israel a židovský národ podporují.

A v současnosti jsou nevětšími nositeli antisemitismu někteří muslimové. V muslimských zemí můžeme nalést spisy Mein Kampf, Protokoly sionských mudrců, Turnerovy deníky, filmy o rituálních vraždách, které údajně páchají Židé na muslimech. Křesťanský antisemitismus se rozšířil do muslimského světa.

jája 4.12.2009 22:44

Re: Když čtu

a kdo ty evropské židy ve středověku nacpal do městských ghet, a kdo jim neumožnil provozovat řemesla a některá povolání? kdo tvrdil, že obětují křesťanské děti, no kdo jiný nežli křesťané a to ti nejpravější

Thyronx 4.12.2009 22:04

Re: Setkání Obama-Netanjahu bylo napjaté,zato

Chapu, ze pro inteligenty a vzdelance jako Vy je asi nemyslitelne, ze by USA jednaly s Izraelem jako s kazdou jinou zemi (k cemuz maji zatim bohuzel jeste hodne daleko). :-/

Thyronx 4.12.2009 21:59

Re: Když čtu

Takze ty jsi vlastne takovy liberalni komunista! ;-D;-D;-D

Jakub S. 4.12.2009 21:39

Re: Setkání Obama-Netanjahu bylo napjaté,zato

Aha. No, mé oblíbené úsloví (c) je: Pozdě bacha honit... co už teď.

Jakub S. 4.12.2009 21:37

Re: Když čtu

Podpisuju naprosto poslední větu, resp. shrnutí. Nedospěla, určitě ne.

dhimmi 4.12.2009 21:18

Re: Když čtu

To já proti homosexuálům nic nemám.Spíš mi vadí politické názory některých gayů,jako je např. Thyronx.

Kobylka Lajda 4.12.2009 21:01

Re: Spojené státy nemají, pokud se týká SV, už co nabídnot. Prokaučovaly to.

Nechceš se role kouče ujat Ty? Určitě nějaké řešení máš v rukávě!;-D;-D;-D;-D

KOBYLKA LAJDA 4.12.2009 20:59

Re: Když čtu

Musím se zastat homosexuálů, jsou to přece také lidé stvoření Bohem, lidstvo se od dob biblických velmi rozmnožilo, rozrůznilo, změnilo ....není možno je omezovat. To není úchylka, ale vrozená dispozice, daná od kolébky, tedy záměr boží. Potlačování orientace nevede k ničemu dobrému, nutí lidi se skrývat, být pokrytci, potlačovat svou podstatu. Nás zas vede strach ke skrývání se pod anonymními nicky. Ten ve mně přetrvává z doby komunismu a měla bych docela obavy, zda by nějaký nenávistník si nedohledal skutečnou identitu a pak se nemstil. Naše společnost k takové míře kultivovanosti, kde se ctí i opačné názory, ještě nedospěla.:-(

YK 4.12.2009 20:45

Zit dle palestinskych zakonu je neprijatelne pro kohokoliv.......

vcetne palestincu.  Palestinske "zakony" ci spise pazakony jsou smesici jordanskeho prava, sharia a ruznych protizidovsklych bludu (NAPRIKLAD - prodej i pomoc pri prodeji nemovitosti osobam zidovskeho puvodu se tresta smrti! - kolaborace se sionistickym nepritelem se tresta smrti - ohromne sikovne napriklad pri likvidaci sousedu....)   - tzv  "palestinske pravo"  je smeska, ktera by byla v evrope zastarala i v ranem stredoveku!

Jeden Normalizační 4.12.2009 20:43

Re: Konec anonymity na lidovkách

Neberte to osobně, ale jako komentář k opatření LN :   Reportér klade uctivé otázky soudružce Husákové na průběh jejího dne, jí -  jako prosté pracující ženě. Soudružka Husáková se zápalem hovoří, ale pořád nějak dokolečka. V pět ráno vstanu a běžím umýt přirození, v sedum se nasnídám a utíkám umýt přirození,  než odjedu do práce v osum skočím umýt přirození, po návratu z práce domů jdu opět hned umýt přirození atd.  Uctivý soudruh redaktor se posléze přece jen osmělí a podotkne - ale soudružko Husáková, nepřeháníte to trošku s tou osobní hygienou. Soudružka Husákova na to rozčíleně odsekne - jaká osobní hygiena ? To tam mám to přirození, co nám lidi furt malují na branku, snad nechat ?

  P.S. Chlaďte tedy obě své nadšení z opatření LN.

Thyronx 4.12.2009 19:30

Re: Když čtu

;-D;-D;-D

Harpyje 4.12.2009 19:26

Re: Konec anonymity na lidovkách

Souhlas.

kopretina 4.12.2009 19:24

Re: Když čtu

Vždyť nelžu. Lžeš ty.

kopretina 4.12.2009 19:24

Re: Konec anonymity na lidovkách

Harpyje, víte o tom, že kdo bude chtít přispívat na diskuse do Lidovek, bude se muset PODEPSAT. A to je správné, ubude naci-bolševické špíny. Ještě bych toto pravidlo chtěla uzákonit zde na Neviditelného Psa. Kdokoliv by chtěl napsat jedno jediné písmenko sem do diskuse na Neviditelného Psa, měl by se podpsat. Viděla byste jak by se zvýšila úroveň diskuse. Lidovky měly pokrk číst hnusnou nenávistnou špínu. Pan Wagner by měl také zavést konec anonymních diskusí. I na diskusi Mladé fronty Dnes se musejí lidé podepisovat, tak soudruzi odtáhli na Novinky čo naci-bolševický server soudruha Stwory zvědavce. Fakt si přeji konec anonymní diskuse i zde na Neviditelném Psu.

Thyronx 4.12.2009 19:21

Re: Když čtu

Muze pravy krestan lhat?

kopretina 4.12.2009 19:02

Re: Když čtu

I já jako křesťanka homosexuály nepodporuji, je to hřích, tak praví Bible a také pravý křesťan musí podporovat Israel a židovský národ. Všechno co milujeme je židovské: Písmo, patriarchové, proroci, Ježíš, panna Marie, apoštolové. Pravý křesťan nemůže být antisemitou.