21.9.2021 | Svátek má Matouš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marat 31.8.2009 14:05

Re: Kdyby nedostavali 2 miliardy rocne od USA

Ivan to má v povinostech. Dostává instrukce přímo z Ljubjanky. Kdyby tak nepsal, dostal by se do podezření z nespolehlivosti a stal by se cílem Ruské tajné služby Odd. Mokroje dělo.

kopretina 31.8.2009 14:09

Re: Kdyby nedostavali 2 miliardy rocne od USA

Palestinci nedostávají od židů vodu- za prvné žádný palestinský národ neexistuje, jsou to Arabové žijící v Eretz Jisrael a neliší se od ostatních Arabů, podívejte se do Israele, Židé v Israeli makají, Arabové na palestinských územích často nic nedělají.Kdyby Israelci zadržovali palestinským Arabům vodu, zahynuli by, naopak Israel dodává palestinským Arabům vodu, plyn, elekřinu. V Izraeli pracují tisíce Palestinců, většinou vykonávají těžké práce,

které židé dělat nechtějí. Takže Palestinci pracovat umějí. Jak to víte? Byl jste v Israeli, neříkám, že všichni palestinští Arabové jsou líní, ale velká část ano.Jak víte, že Israelci nedělají těžkou práci, dělají, dokázali vlastníma rukama zúrodnit poušť a vysušit bažiny, kupovali půdu, kterou nikdo nikdy nechtěl. O tom se ovšem v propagandistickém tisku nedočtete, na to se musíte zajet podívat sami.Propagantistický tisk, ano existuje, je ale zaměřený hlavně proti Israeli, líčí Israel jako zlého okupanta a palestinské Araby jako chudáčky, byly prokázané případy lží proti Israeli, takže brzděte.

Jara London 31.8.2009 19:07

Re: Kdyby nedostavali 2 miliardy rocne od USA

Šmankote, babičko, čaruj .....

gog 1.9.2009 16:23

Re: Kdyby nedostavali 2 miliardy rocne od USA

Judaismus naopak PŘIKAZUJE okrádat všechny nežidy, SZ je odporná rasistická žumpa- což ovšem vy přes ty své křesťanské double-think brýle nevidíte.Náboženství je ohavnost - a judaismus jakožto židovský "bohem posvěcený" nacismus obzvláště

Jenda 31.8.2009 10:16

Re: Kdyby nedostavali 2 miliardy rocne od USA

2miliardy / 7 390 000 = 270. Pokud by vase informace byla spravna, pak se jedna o priblizne 270 dolaru rocne na osobu. HDP je pribizne 33000 dolaru rocne. Jo, bez tech daru z USA by rozhodne vsichni pomreli hlady.

Sam 31.8.2009 12:53

Re: Kdyby nedostavali 2 miliardy rocne od USA

Bravo! R^

Nejsou to sice 2mld USD, ale 3mld.  Takže ještě můžeme nějakých 130 USD připočíst;-)  Podobnou částku dostává mj. také Egypt. Rozdíl mezi těmito dvěma státy možná pochopí i inteligentnější židobijec:-D

Marko 31.8.2009 13:30

Re: Kdyby nedostavali 2 miliardy rocne od USA

Nejvetsi tok penez z USA jde do Egypta - podivejte se tam a uvidite (nebo spise neuvidite) jak tam s temi penezi nalozili.

promirul 31.8.2009 23:34

Re: Kdyby nedostavali 2 miliardy rocne od USA

Co to je za troubu,který napíše,že Žid se nenaučí pracovat.Všichni ti Židi v Izraeli napracovali gigantický zázrak,kdy z pouště udělalí urodnou zemi,bohatou krásnou a zelenou.Stačí se podívat jaké jsou rozdíly mezi židovskou a arabskou oblastí.Židé pracují a Arabové popíjejí v jejich hanech a nepracují,protože je podporuje EU,Saudská Arabie a další.Vážený pisateli,vás asi přepadli a ukradli vám rozum.

L 31.8.2009 8:33

Kdo tam vlastne pracuje?

Nabozenstvi Zidum fyzickou praci zakazuje, tak kdo tam vlastne pracuje? Videli jste nekdy zidovskeho instalatera, automechanika nebo zemedelce? Spis tak obchodnika nebo pravnika. Takze ja mam takovou predstavu, ze tam na ne pracuji Palestinci a kdyz se to tem Palestincum nelibi, tak do nich jdou Zidi strilet.

karas 31.8.2009 8:35

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Rv

i.h. 31.8.2009 8:41

Kdyby na Zidy pracovali Palestinci,

vypadalo by to tam jako v te Palestine nebo v jine arabske zemi: bordel, bida, a co tam neudela ne-Arab, to neni. Procesor do toho pocitace, co na nem pisete vase blaboly, vymysleli nakonec taky Zidi, v Izraeli.

Jara London 31.8.2009 19:16

Re: Kdyby na Zidy pracovali Palestinci,

Ten nick i.h. byste si měl změnit spíše na i.a. Odpovídalo by to lépe obsahu příspěvku. Hloupé keci kolem Izraele už dnes působí na inteligentního člověka jako svého času "vytahování se" SSSR - tam také vynalezli všechno, a dřív! Např. rentgen vynalezl, jak známo, Ivan Ivanovič Rentgenov, což se dokládá výrokem, který použil vůči svému sousedovi: "Sysoji Sysojiči, já do tebe vidím jak do hubený kozy ... !". Jakou story nás oblažíte stran toho procesoru?

žaba(k) na prameni 31.8.2009 8:43

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Hele hloupé L-ko,

Zajeď si do Izraele, a budeš čumět.

Ty lidi tam makají od 5  do 70 let. A furt, teda koromě soboty, kdy mají neděli.

Neznám pracovitější lidi.

Jo. a když uvidíš, že se někdo poflakuje, tak je to buď turista, nebo arab.

L 31.8.2009 8:56

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

V sobotu maji nedeli, Velka rijnova revoluce byla v listopadu, Lenin byl vlastne Uljanov a Stalin byl Dzugasvili. Tak kdo ma tem zidobolsevikum verit.

Hudec 31.8.2009 9:44

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Tohle už je opravdu i na mě moc. L-ko, jsi kolosální osel!!

L 31.8.2009 12:38

Stare vtipy

To jsou stare vtipy. Takovym vtipum jsme se vzdycky smali a tihle bolsevici zurili a nadavali.

Marko 31.8.2009 13:34

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

A Muslimove maji vikend ve ctrvrtek a v patek. No a co ma byt?

Marat 31.8.2009 13:59

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

 Ty "T", zřejmě nejsi s to pochopit, že autor tím myslel, že pro židy je dnem pracovního klidu sobota. Kdy vy tupci pochopíte, že ty které nenávidíte maji stejné právo nenávidět vás. Tak laskavě přestaňte s těmi nenávistnými nadávkami na jiné národy, Třebas Židy nebo Němce. Vždyť vy jste horší, jak ti kterým tak rádí nadáváte.

:-) 31.8.2009 10:31

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Pracovní týden je pětidenní jako v Česku. Jom šiši (zdejší pátek) a šabat (zdejší neděle). Zdejší neděle je první den nového pracovního týdne (jom rišon).  O jom šiši ovšem pracují izraelští křesťané (to je křesťanský pátek) a volňáska mají v sobotu (šabat) a v neděli (jom rišon). Ten guláš je jenom zdánlivý, funguje to.

:-) 31.8.2009 10:32

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Opravuji: šabat je zdejší sobota.

kopretina 31.8.2009 9:28

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

To jste vyčetl kde? Naopak židovské náboženství přikazuje Židům pracovat. Vždyť Židé udělali z pouště kvetoucí zahradu, zúrodnili poušť, vysušili malarické pouště. Zatímco palestinští Arabové nepracovali nikdy a pracovat ani nebudou. Ano, Židé dbají na vzdělání, chtějí mít děti vysokoškolsky vzdělané, to ale není žádné mínus.Vy něco říkejte o bolševicích, ale vy tak smýšlíte, máte nenávist ke vzdělaných lidech. Palestinští Arabové (jistě ne všichni) jsou líní a žijí jen z peněž EU a USA, bez těchto peněz by zemřeli.

Nemo 31.8.2009 14:21

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Tady čtu, že ortodoxní židé často nepracují a nemají povinnost sloužit v armádě.

Na to si stěžuje i část obyvatel Izraele.

Ortodoxní Židé zatěžují rozpočet | svět - HN.IHNED.CZ

402 31.8.2009 15:55

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Napriklad v narizenich stredovekych kralu. KRESTANSTVI zakazovalo Zidum pracovat (vykonavat remesla a zemedelstvi). Takze jim zbylo jen "spinave" penezomenectvi, cast obchodu a pozdeji veda.

Takze se nedivte, ze je spousta Zidu-bankeru, kdyz jsme si Zidy-remeslniky povrazdili v pogromech.

Andy 31.8.2009 11:34

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

odkdy na Universitě Karlově zaměstnávají nebo nechávají studovat kretény?

janík 31.8.2009 12:26

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Od té doby, kdy se dají studovat genderové a podobné obory. 

Lála 31.8.2009 12:46

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Vaše představy naprosto odporují realitě, jeďte se tam podívat. Betlém je arabské město, Židi tam nesmějí, je to jedna velká skládka, všude posedávají Arabové a kecaj, nikde neuklizeno, smrad. Totéž v Jeruzalémě, v židovské a arménské čtvrti čisto, všichni makaj, v arabské čtvrti bordel. Neměl byste dát na cizí názory, ale udělat vlastní zkušenost s touto zemí.

Sam 31.8.2009 13:25

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Lálo tohle je laciná agitka! Pokud jsi opravdu byl v Israeli, viděl bys bordel i v židovských městech. Stačí jen zmínit Tel Aviv. V každém koutě jsou hromádky odpadků a mnohdy ošklivě páchnoucích. Mezi tím si hrajou toulavé kočky. Kdo jen trochu zaslechl o elktrikařině, při pohledu na elektrické rozvody by ho ranila mrtvice! Ale největší překvapení skýtají podle mne pole. Mezi řádky jsou mnohde zaorány různé staré krámy a odpadky. Trochu divně se někteří Izraelci chovají k "Zemi zaslíbené" Všichni židé nemakají. Mj. proto, že je v Izraeli velká nezaměstnanost. Ve všední den potkáš na pláži spousty lidí. A naopak i mezi Araby existuje jistá část pracovitých. Ve starém Akko jsem např. několikrát navštívi arabskou restauraci, kde dělali snad nejlepší hummus v Izraeli. Arabský majitel se "otáčel" a byl vždy velmi vstřícný a milý.

Víš, tohle píšu jako přítel Izraele, ale plakátovými hesly neinformované lidi spíše znechutíš.

Synkretik 31.8.2009 13:08

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Ve středověké evropě měli často židé od panovníků zakázano podnikání v tehdy lukrativních oborech (řemesla, zemědělství). Povoleny jim byly pouze obory s tehdy nejmenší prestiží, tj. obchod a peněžnictví. Takže stereotyp židovského zemědělce nebo obuvníka se těžko mohl vytvořit.

Marko 31.8.2009 13:32

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

Nabozenstvi zakazuje Zidum fyzicky pracovat? A kde jste to vycetl? Ja jsem (praktikujici) Zid, ale zjevne se od Vas musim o svem nabozenstvi neco naucit.

Jinak, zidovskeho instalatera, automechanika i zemedelce jsem samozrejme videl, a nejen v Izraeli.

kopretina 31.8.2009 14:01

Re: Kdo tam vlastne pracuje?

To je typické, co antisemiti říkají, "Židi nepracují", ale naopak judaismus přikazuje Židům pracovat, to vím a to říkám jako křesťanka, patřím ke přátelům Israele a takové kydy mě vytočí. Čtu včetně Nového zákona i Starý zákon, čemu Vy Židé říkáte Tanach a kdyby lidé četli více Bibli, tak by se vzdělali a nepsali by nesmysly. Jak se antisemité proměňují, dříve antisemité řvali "Židé tádhěnte do Palestiny", dnes vyřvávají "Židé táhněte z Palestiny", tak kde mají Židé žít? To zavání plynovými komorami. Nenechte se odradit, vám Židům velmi fandím, podporuji Stát Israel. Anonymní červi stejně nic nezůžou. Mějte se fajn,přeji příjemné odpoledne.