7.6.2023 | Svátek má Iveta, Slavoj


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sushi Bobr 22.8.2007 14:31

Zide jsou hodni, Arabove zli

Kvuli tomu nemusite smolit tak dlouhe pojednani, vzdyt to uz vime, opakujete nam to tady kazdy den.

jirka.s. 22.8.2007 18:07

Re: Zide jsou hodni, Arabove zli

No a vidíte, i přesto to někomu ne a ne dojít!

nepolitik 22.8.2007 13:52

Vážení diskutující, velice mne zajímá

kdo z Vás židobijců viděl opravdu, ale opravdu živého Žida. Žil jsem ve městě, kde žila, až do zlikvidování německými nacisty, poměrně velká komunita Židů a mohu proto ze své vlastní zkušenosti prohlásit, že jsou to stejní lidé jako my. Mají své silné i slabší stránky. Jsou mezi nimi lidé dobří i zlí. To, že vyznávají svoji víru trochu jiným způsobem než křesťané mi nikdy nevadilo. Po skončení války se vrátil z celé komunity pouze jeden a ten odešel do rodícího se Izraele. Protože zrození tohoto státu nebylo lehké a jeho existence není lehká dodnes, plně se přikláním k názoru Saši.

kopretina 22.8.2007 14:13

Re: Vážení diskutující, velice mne zajímá

Jistěže neviděli, ale ono je to přece nejednodušší shazovat příčiny svého neúspěchu na někoho jiného. Takový je antisemitismus. Dvě tisíciletí antisemitské nenávisti všech odstínů, pohanské, "křesťanské" (opírající se o nebiblickou "substituční teologii"), světské, pověrčivé, intelektuální  jen Hitler spojil do ohromného molocha, které ojedinělou vůlí poslal na evropské Židy.Velké židovské komunity ve východní Evropě byly zničeny. Akt genocidy byl vykonán. Když se otevřely vyhlazovací a koncentrační tábory, někteří naivní Židé si mysleli, že lidstvo řekne: "tak dost, antisemitismus musí skončit". Lidské společnosti tímto způsobem nefungují a už vůbec ne antisemitismus, rakovina, která metastázuje a jen mění své barvy a odstíny. Ohnisko antisemitismu se přesunulo na Blízký východ a je opět zpátky znovu implantováno do západní a východní Evropy. Některé arabské vůdce skutečně mrzelo, že "konečné řešení nakonec nebylo konečné". V srpnu 1945 propukly antisemitské bouře v Krakově, během 7 měsíců ta, došlo k 350 antisemitským vraždách, nenávist vůči navrátivším Židům propukla i na Slovensku a tak by se dalo pokračovat.

Šnek 22.8.2007 13:22

...a židů je z toho okolo 14 milionů...

Zlaté oči Kopretiny. Ta jich vidí nejméně 20.

kopretina 22.8.2007 14:03

Re: ...a Židů je z toho okolo 14 milionů...

Šneku, Židů je 14 miliónů. To jsou údaje přesné. Kde by se vzalo "20 miliónů". Přes 20 miliónů by bylo nebýt nacistického vyhlazování Židů.

Saša 22.8.2007 9:04

Židé v Israeli se chovají křesťanštěji než křesťané.

Jejich ústupčlivost a smířlivost je úplně neuvěřitelná.

Přesto bych, s ohledem na ideologii a duševní rozpoložení jejich nepřátel, doporučoval řešení prodle Dr. Beneše. Tedy odsun a oddělení obou národů - Židů a Arabů - nepřekročitelnou hranicí. Za pár generací (až vnuci odsunutých zemřou), by to mohlo přinést do oblasti klid.

kopretina 22.8.2007 10:31

Re: Židé v Israeli se chovají křesťanštěji než křesťané.

Ano, Vaše slova potvrzuje i maronitská křesťanka Brigite Gabriel, že se Izraelci (Židé) chovají daleko "křesťanštěji" než mnoho křesťanů, které poznali. http://www.oase.estranky.cz/clanky/zivotni-pribehy/libanonska-krestanka-brigita

Hledajíci 22.8.2007 8:53

Vážení

Zakladatel politického sionimsu Theodor Herzl http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/biography/Herzl.html  ve svých  pojednáních prohlašuje, že anti-antisemitismus je vrozenou vlastností ne-Židů, a proto se musí Židé odstěhovat z ne-židovských států do vlastního státu, kde budou mít svrchovanou moc. Ale historie ukazuje, že i ten vlastní stát Židům moc nepomohl. O té vrozené vlastnosti se může z velikým uspěchem pochybovat, podívejte se okolo sebe zda je to pravda!

Hlavní přičinou anti-semitismu je obrovská neochota Židů se integrovat do společnosti. Kdyby se úplně integrovali tak by přestali být Židy, přestali by být národem vyvoleným, stali by se obyčejnými lidmi. A to nemohou jejich ideologové připustit! Takže celou dobu své historie, ve všech těch diaspora, se Židé pronikavě odlišovali od svého okolí, většinou je pokládali za barbarské a sebe za vyvolené. Těm co tomu nevěři doporučuji vřele si přečist http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/History/history.html . Ta vyvolenost ale vyvolala ve většině připadů nejprve podivení a později velikou nenávist k Židům. Tato nenávist byla využivána držiteli moci k uvolnění sociálního napětí mezi ne-Židy, na Židy se mohlo ledasce svést, Židy bylo možno učinit zodpovědnými za veškeré problémy. Masy se vybouřily a byl na pár let opět klid, že ano? Ale prvotní přičinou nenávisti je že Židé byli, jsou a budou jiní.

Židé by se ve svém vlastní zájmu přestat pokládat za vyvolení, přestat neustále zdůrazňovat svoje problémy, vytahovat se jako špinavé tričko svými úspěchy. Židé by se měli uvědomit že na Zemi žije v současné době okolo 6.4 miliardy lidí, a židů je z toho okolo 14 milionů. A těch 6 miliard má svoje problémy a nezajímají je ty neustále nářky a vytahování Židů.

Mr. SkyFish 22.8.2007 9:02

Re: Vážení

Hlavní "příčinou" antisemitismu je to, že židé měli odjakživa prachy a byli schopni je tvrdou prací nebo mazaností vydupat i z ničeho.:-) Což nejvíce vadí socialistům, jak těm nacionalistickým, jako Adolf Hitler, tak těm internacionálním, tedy komunistům, protože hlavní myšlenkou socialistů je organizovaná hromadná žebrota a hromadné olupování bohatých.:-D Tu samou zášť cíti kromě žebroty socialistické i žebrota muslimská. Nemít arabské státy ropu, už dávno by tam všichni zdechli hlady. Stačí srovnat Palestinu a Izrael. Bída, lenost, buranství, primitivismus kontra zdravý, silný, moderní stát, který izraelci vydupali z písku pouště. Arabové ne, proto tam pořád žijí jak prasata ;-D

Hledajíci 22.8.2007 9:10

Re: Re: Vážení

Doporučoval jsem všem si přečist údaje na http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/History/history.html . Tato virúální knihovna není vymyslem bolševiků, islámo-komo-fašistů., atd, je to knihovna vytvořená americkými a Židy a státem Israel. Nejprve si přečtěte minimálně tyto údaje, přestaňte nadávat Arabům, hodně dlouho o tom všem přemýšlejte. Ale to nejste asi schopen, soudím tak dle vašeho vulgárního příspěvku. Proč tento přispěvek neodstranila redakce NP? 

Mr. SkyFish 22.8.2007 9:15

Re: Re: Re: Vážení

Protože je pravdivý, ty socnacistická špíno :-)

kopretina 22.8.2007 10:02

Re: Re: Re: Vážení

Ach hledající nikdo tady nenadává Arabům, ale islamistických extrémistům. Přečtěte si raději odkazy. Někteří Arabové mluví o Izraeli jako o "nádoru", který vznikl "z odpadků z celého světa". Zkutku genocidiální myšlení! Joshua Murabchik, americký Žid, vykládal o své cestě v Saudské Arábii, kde samozřejmě nesmíte mít Bibli v batohu. Musel vyplnit kolonku "náboženské vyznání", tak vyplnil "židovské vyznání". Někteří lidé se k němu chovali slušně, nekdo jej zval do Meky a Mediny, on řekl, "já nejsem muslim", ten muslim mu řekl, co se dá dělat, "budu se modlit, aby jste se muslimem stal". Pak se ho jiný Saudský Arab ptal, proč dovolujete Izraeli tomu "nádoru, který vznikl z odpadků celého světa" mít A-bomby a Íránu ne. Joshua Muravchik právě kvůli takovým zlým lidem, jako sjte Vy. Ten Saudský Arab zmlkl.

kopretina 22.8.2007 10:06

Re: Re: Re: Vážení

Tady si pročtěte adresy zde: arabsforisrael.com  www.shoebat.com

kopretina 22.8.2007 10:07

Re: Re: Re: Muslimský sionista vypovídá zde:

http://www.frontpagemag.com/Articles/Printable.aspx?GUID={4E73EA93-5E8C-492D-9EC7-716F1342DDC6}

 

To je zajímavé! To si nastudujte Vy a přestaňte jen nadávat Izraeli a Židům.

Harpyje 22.8.2007 12:46

Re: Re: Re: Vážení

Vám, Hledající, bych zase doporučila, abyste si ještě jednou přečetl tento článek a zamyslel se nad ním. Je to příklad humanity a velkorysosti vlastní Židům, na které Vy zde při každé se nabízející příležitosti plijete Váš antisemitský jed.

jirka.s. 22.8.2007 18:04

Re: Re: Re: Re: Vážení

Vážená Harpyje! Když Vy totiž vlastně ani netušíte, co to "hledající" hledá! On by totiž už vlastně ani hledat nemusel, on do toho totiž už dávno šlápl!

kopretina 22.8.2007 10:29

Re: Re: Prezentace o Blízkém východě

Zde je prezentace o Blízkém východě- http://www.terrorismawareness.org/what-really-happened/

voronel 22.8.2007 11:27

Re: Re: Vážení

R^

Pišta 22.8.2007 20:33

Re: Re: Vážení

Máš to nějak popletené. Hitler sociální demokraty i komunisty obviňoval z toho, že jsou to židovské organizace. Sociálním demokratům dával za vinu, že Německu prohráli první světovou válku. Sociální demokracie prý nebyla dost vlastenecká, protože mezinárodní hnutí jí bylo milejší než Německo. To samé ovšem vytýkal i židům samotným. Že odmítali bojovat za Německo a tím se dopouštěli velezrady a proto Německo prohrálo. Nebyla to samozřejmě pravda, ale Němci nemohli pochopit, proč jejich armáda , kterou pokládali za nejlepší a nejstatečnější na světě vlastně prohrála. Teorie o zradě se tak hodila vlastně všem.

kopretina 22.8.2007 9:56

Re: Vážení

A je to zase tady, vážený Hledající, jak kolovrátek. Nerozumíte termínu Vyvolený národ. Nebudu zde citovat Bibli, to už by bylo pořád dokola, ale termín Vyvolený národ znamená vyvolení k povinnostem (vždyť apoštol Pavel o významu obřízky a vyvolení říká, že význam vyvolení je střežit Boží slovo), nikoliv k vládě).

A že jsou Židé jiní? A co má být? Češi jsou jiní něž Němci, Němci jsou jiní než Rusové. Nevím o tom, že by nějaký Žid kvičel, že se má špatně. Dnes si na diskriminaci "zlých Evropanů" stěžují spíše mnohem více evropští muslimové. A muslimové jsou jiní než my a máme je právo kvůli tomu pronásledovat? Zkuste se zamyslet, jo.Každý člověk má právo na individualitu, ale nesmí své zvyky vnucovat jiným lidem.

Harpyje 22.8.2007 10:56

Re: Re: Vážení

S tímhle příspěvkem už opruzoval na článku od pana Slupeckého. Asi si myslí, že to je nejelegantnější způsob jak zdůvodnit vlastní antisemitismus.

kopretina 22.8.2007 11:13

Re: Re: Re: Vážení

Ano všimla jsem si. Upřímně nechápu, proč média zveřujňují seznam Židů a "židovských míšenců"? Jen tím ty neonacisty z "národně vzdělávacího institutu", kde překládají "čaroděje KKK" Davida Dukeho, antisemitu Henryho Forda atd. jen zviditelňují. A to oni chtějí. Nemyslím si, že by většina Čechů byla antisemity, ty co já znám, antisemity nejsou a rozhodně sympatizují s Izraelem.

Harpyje 22.8.2007 11:34

Re: Re: Re: Re: Vážení

To je tak nechutné, že nad tím zůstává rozum stát a je mi zle, když čtu ty zvratky některých kreténů jako Cloaca Maxima a spol.

kopretina 22.8.2007 11:37

Re: Re: Re: Re: Re: Vážení

Jo jo, je to hnus. A i ty komentáře se socanských novinek a soudruh Ochs. Tyto krysy nacistické patří do podzemí, ne je zviditelňovat. Kdyby s tím nepřišlo právo se "seznamem Židů v české politice", tak by si toho lidé ani nevšimli. Jen jim nahráváme.

Harpyje 22.8.2007 12:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vážení

Musím se přiznat, že jsem dnes poprvé litovala, že neumím nadávat jako dovádivé hovado. ;-D;-D;-D

kopretina 22.8.2007 14:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vážení

No jo, ale já bych se styděla nadávat jako dovádivé hovado. To doopravdy ano. Navíc si přeji, aby mě někdo bral vážně, takže nemůžu nadávat sprostě jako dovádivé hovado.;-D;-D;-D

alan 22.8.2007 12:10

Re: Re: Vážení

ano to je přesně ono každý má právo na svojí víru ale nesmí jí v nucovat jiným lidem aď jsou to muslimové nebo evropané-křesťané  

kopretina 22.8.2007 18:30

Re: Re: Re: Vážení

Ale ano. To souhlasím. Nikdo nikomu nesmí nic vnucovat.

Pišta 22.8.2007 20:23

Re: Vážení

To , že žili židé v ghetech nebylo proto, že by chtěli, ale protože museli. Měli zákázáno vykonávat skoro všechna povolání. Je ovšem pravda, že se to netýkalo pokřtěných židů.