Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seF24r16a68n45t91i25š38e22k 62N36a25v17r66á93t29i54l
Propalestinští aktivisté, kteří přijíždějí ze zemí EU provokovat do Gazy, berou svůj výlet jako velké placené dobrodružství. Izrael to bere úplně jinak. Aktivistům jde o adrenalínový výlet a Izraeli bojuje o život.
P34e98t62r 12D41o56l44á47k
Buď jak buď, nějak se s našimi německými i rakouskými přáteli o uprchlíky z Gazy i Iránu podělit muset budeme.
H47a48n19a 55L93u81k17e66š58o78v90á
Nechápu to rozhořčení. Itamar Ben Gvir řekl, že král je nahý. Tu flotilu tvořili příznivci teroristů a ti nezaslouží kdoví jaké ohledy. Jak by se komukoliv z nás líbilo, kdyby nám teroristé vyvraždili rodinu a pak k nám přišli "lidé", kteří by tyto bestie oslavovali? Jedná se o ty nejhorší z nejhorších zločinců.
Ben Gvir je hrdý Žid a hrdý Izraelec, zachoval se dobře, brání svou zemi Stát Izrael a za to mu budiž díky, ne odsuzování. Že se i někteří pravicoví politici polekali, je nepochopitelné. Měli by Izrael bránit. ne nechat si z něj dělat boxovací pytel, jak správně podotýká Ben Gvir. Já chování Ben Gvira schvaluji, nikoliv odsuzuji. Jednal dobře, pan předseda.
R69o80m70a37n 73G51r12a40m20b20l53i69č42k25a
jedna věc je, že mnozí z nás by s těmi teroraktivisty zatočili i hůř, než to nechal udělat Gvir, ale on je politik, měl by se tak chovat a domýšlet důsledky svých činů. A hlavně je to miliontý doklad toho, že politici by měli mít zakázáno používat sociální sítě. Jeho kolegové se o něco snaží a on jim do toho hodí vidle
F44r47a37n45t18i17š66e70k 30L96u52f15t
Jednání Ben Gvira nerespektovalo lidskou důstojnost aktivistů. Otázka, jestli ještě nějakou mají, když na sebe berou roli užitečných *jedinců ve službách terorizmu
Je známo, že minulý konvoj s Gretou spoluorganizoval Hamás.
P82e27t79r 28D57o57l87á13k
Beztoho jsou to gojím tož už z toho titulu na žádné důstojné jednání nemají prostě nárok, žejó
J58o72s63e70f 88D60l38o26u33h37y
Ben Gvir se zachoval jako hrdy Izraelec a ja s nim plne souhlasim. Autore, vy jste se odhalil jako levicak a sympatisant s tou destruktivni casti israelske oposice. Ja, kdybych byl Zid, tak bych zachazel se vsemi muslimskymi arabskymi teroristy a jejich sympatisanty mnohem tvrdeji, nez Ben Gvir...Skoda jen, ze takovych jako je Ben Gvir neni v israelske vlade vic...
V93l78a75s40t59a 44M78o30k49r70ý
Z33d97e59n72ě83k 67J68e83m59e90l61í94k
Nejsem Žid, ale chování Ben Gvira je mi sympatické.
V81l39a65s70t82a 65M56o57k77r50ý
R47o92m13a73n 39G51r67a45m48b37l18i26č78k59a
To máte tak, když se ve snaze o udržení se u moci paktujete s vyšinutými náboženskými fanatiky, kteří vám pak podkopávají židli. Co se levicových mag.orů týče, deportoval bych je do Gazy, bez záznamové techniky samozřejmě, ať si to tam dosyta užijou
P23e89t86r 30D90o53l65á42k
Taky jak ti technaři tak i kolchozníci z kibuců bývají vesměs onou patologicky-progresivistickou spodinou, kteréžto zápas za práva palestinského lidu není lhostejným. To se jeden pak nediví, že velení armády odvolalo hlídky a Šin-betu všechny kamery a čidla na jedné z nejstřeženějších hranici světa tehdá koukaly ausgerechnet jinam. To byl prostě taky majstrštyk, uspořádat jim tu technopárty v sousedství Gazy u příležitosti data 50. výročí Jomkipurského incidentu.
J74a97r96o46s73l87a60v 23H73l90a92v81a
Na hrubý pytel...
M60i66r69e19k 38P26e26s23a52t
RE: "Petr Dolák
22. 5. 2026 8:47
Beztoho jsou to gojím tož už z toho titulu na žádné důstojné jednání nemají prostě nárok, žejó"
-----------------
Po ovoci poznate je. Ta flotila s "pomoci" pro Gazu zadnou pomoc nikdy nevezla, vzdy to byla pouze aktivisticka propalestinska propaganda pro slunickova/P&L/EU/arabska media.
Pokud by Arabove meli tu vojenskou silu co Israel tak uz zadny Israel neexistuje, to jen k tomu dustojnemu jednani.
V34l86a65d59a16n 57K92u78č35e65r
Izraelci nepárají propalestinským aktivistkám břicha ani nikomu neutínají hlavy a nevyžadují výkupné, spíš naopak. Je možné že soud v Haagu nařídí Izraeli vyplatit proteroristickým provokatérům odškodnění za nedůstojné jednání. Kdo chce psa bít hůl si vždy najde.
L33u83b14o28š 14Š76i91m77o78n
Ne, že by se mi to obzvlášť líbylo, ale na hrubý pytel hrubá záplata. Věděli do čeho lezou a udělali to vědomě a naschvál.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz