10.6.2023 | Svátek má Gita


Diskuse k článku

IZRAEL: Dny Prahy v Biblické Zoo Jeruzalém

"Na ostrově duševního zdraví", jak nazval ředitel Šaj Doron jeruzalémskou biblickou zoologickou zahradu, se 6.6. za účasti velvyslance České republiky Tomáše Pojara sešli představitelé jeruzalémského magistrátu s představiteli magistrátu Prahy. V návštěvnickém centru "Noemova archa", které je skutečně zbudováno ve formě dřevěné lodi, zahájil ředitel Doron výstavu pražské zoo o chovu goril a projektu, který přispívá k záchraně těchto v jejich přirozeném prostředí ohrožených živočichů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Udatný 13.6.2012 19:01

Dobrý večer,

jsem goj, tak mohu říci cdo si myslím a nemusím brát ohledy na korektnost. Nick,který se uvádí jako"E. Sevrát", tak tomuto ovčanovi velmi, za jeho vyjadřování a roznášení nenávisti, chci dát pěstí. Pane jste .... Raději už mlčím.

O. Mayer 11.6.2012 15:28

Jenom malá přípomínka, ...

ta antilopa se spíše asi jmenuje Oryx. Taky by mně docela zajímalo, jak to dopadlo s israelskými leopardy- když jsem byl někdy začátkem 90. let v En Gedi, tak ho tam ještě měli na obrázku, ale asi už to mají spíše za sebou.

E. Sevrát 11.6.2012 13:34

Stát, který nepřispívá na ZOO

ukazuje svojí kultůrní a civilizační vyspělost. I v Gaze byla ZOO,než izraelská armáda v roce 2009 zvířata vystřílela a nechala pochcípat hlady a žízní,protože do ZOO nepustlia palestinské ošetřovatele.

E. Sevrát 11.6.2012 13:52

Re: Stát, který nepřispívá na ZOO

Zapoměl jsem napsat,že stejně hanebně se zachovala Rudá armáda při osvobozování Berlína,dále armáda USA při okupaci Iráku.

O. Mayer 11.6.2012 15:36

no jasně, ....

... Gaza byla  odjakživa taková zaslíbená Allahova zahrada.  Teda alespoň v mezidobí, co jí opustila a zase do ní vstoupila hanebná noha sionistického vojáka. A těch školek  a škol co  tam bylo (teda kdyby nevybuchovaly s efektem typickým pro muniční sklady). Co mi jenom není jasný, jak ta zvířata pochcípala hlady jsouce vystřílena.

E. Sevrát 11.6.2012 15:45

Re: no jasně, ....

Povolená zvířata k jídlu dle jejich víry postřílela a zkonzumovala.Nepovolená nechala pochcípat hlady a žízní.Nic o školách atd.jsem nic nepsal,článek se zabývá ZOO.A fakta jsou fakta. 

J. Skála 11.6.2012 23:33

svojí kultůrní vyspělost

tady ukazuje pan Sevrát velice dobře.

S. Rehulka 12.6.2012 14:18

Re: svojí kultůrní vyspělost

Nejsem Žid, ale pana(nebo spíše soudruha) Sevráta, bych klidně nechal chcípnout hladem a žízní, kdyby to nepomohlo, zastřelit!

E. Sevrát 12.6.2012 16:36

Re: svojí kultůrní vyspělost

Je opravdu dobře,že takovej starej prostatickej xindl jako vy, utekl v mládí  do země kriminálníků a  nedělá ostudu tady v ČR.

J. Tejkl 11.6.2012 8:34

to mají ale daňci štěstí

"Příjezd prvních daňků do Izraele byl dramatický. Doletěli úplně

posledním letem z Teheránu do Tel Avivu, kterým zároveň prchali Židé z

revolučního Íránu. "

Kdyby to bylo naopak, Iránci by jistě pro uprchlé daňky požadovali právo na návrat . Při OSN by už dávno fungoval "úřad pro návrat palestinských daňků" a téma by tvořilo nedílnou součást agend všech členských států OSN.

E. Sevrát 11.6.2012 15:37

Re: to mají ale daňci štěstí

Pravdivě řečeno:Židé ukradli daňky Iránu a teď vybírají nemalé vstupné (jak je velké radši autorka nepíše) za jejich prezentaci.Zřejmě si myslí,že když postaví nějákou dřevěnou boudu jako Noemovu archu tak mohou nazývat ZOO Biblickou.Dobrý tip pro Palestince,ať postaví dřevěné chlívky v Betlémě a mohou je nazývat " Pravý Betlemský Ježíšův chlívek" v několika verzích.

J. Tejkl 12.6.2012 6:28

Re: to mají ale daňci štěstí

Každá příležitost kopnout si do Židů dobrá, co?