18.8.2022 | Svátek má Helena


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Hamet 2.7.2022 0:36

Asi nejlepší řešení by bylo, kdyby se rozpustil Izrael jako takovej. Problémy v regionu by tím úplně nezmizely, ale ubyla by většina třecích ploch. Kdo by chtěl, odešel by, zbytek by asimiloval. Proč pořád dokola celá desetiletí hasit sud s prachem, když tam ten sud vůbec nemusí být?

H. Lukešová 2.7.2022 9:51

Nejlepší by bylo kdyby se rozpustili palestinští Arabové jako takoví, potížisté a teroristé ve smyslu, aby je přijaly okolní arabské země, stejně jsou Arabové nerozeznatelní od jiných Arabů, neexistuje palestinský národ, palestinská kultura ani palestinský jazyk a palestinské náboženství. Jedná se o arabskou a islámskou kulturu,

Zatímco Židé jsou se Zemí izraelskou věčně spojeni, kultura, historie, archeologie dokládají věčné a trvalé spojení Židů s jejich Zaslíbenou zemí. Celá Země izraelská patří pouze židovskému národu, palestinští teroristé tam nemají co dělat. Izrael patří izraelskému lidu a jen terorista a antisemita může popírat tento fakt.

J. Nevrkla 1.7.2022 8:47

Jakou jen mají výhodu národní státy. Snad u nás nezačnou konflikty s Ukrajinci, měli bychom jejich příliv urychleně brzdit a v krizi je urychleně posílat zpět, nebude živobytí ani pro Čechy.

O. Machluf 1.7.2022 8:30

Bennett mě hodně zklamal. Každopádně doufám, že naše příští vláda bude pravicová a bez Arabů, pokud možno i bez charedim.