29.11.2021 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

ÍRÁN: Izraelská odhalení

Věčně se usmívající íránský ministr zahraničí Javad Zarif si v neděli 30. dubna odpoledne na Twitteru dělal legraci z izraelského premiéra. „Kluk, který pořád křičí na poplach, je opět v akci. Bez ohledu na fiasko s karikaturou v OSN. Jenom některé lidi můžete oklamat tolikrát.“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Zinga 3.5.2018 18:48

Re: Izrael je jednou

No, přímo vymazat ne,ale jistá dáma , přítelkyně humanisty Havla, se vyjádřila v tom smyslu, že Rusko je moc bohaté na to,aby to bohatsví patřilo jenom jemu.

J. Fridrich 3.5.2018 6:29

Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání

Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání. Evropa by jim měla pomáhat a ne je kritizovat a pomáhat teroristickým palestincům.. Ještě že Amerika pod vedením Trumpa " otočila " od Obamovy rozplizlé politiky a stojí pevně za Izraelem.. Oni totiž rozumí jen síle, tak jako Rusko.

Právě ve chvílích, kdy Donald Trump řešil ukončení sponzoringu těm palestinským teroristům a " profesionálním celoživotně nepracujícím ", tak vyjel ten jejich velitel Mahmúd Abbás do štábu EU v Bruselu a tam si hořce postěžoval té bývalé teroristce Federice Mogheriniové a ta jim ten americký deficit zamázne několika miliardama z našich příspěvků..

M. Krátký 3.5.2018 6:55

Re: Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání

jednou teroristka = navždy teroristka.Podobná diagnoza jako bývalý černoch

H. Lukešová 3.5.2018 0:32

Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

a i takový miláček Mogheriny Abbás nedávno ve svém projevu před "palestinským národním shromážděním" řekl, že holocaust nebyl zaviněn antisemitismem, ale špatným sociálním chováním Židů a dále popřel historické vazby Židů na Zemi Izraelskou.

Dany Danon, izraelský velvyslanec při OSN i Benjamin Netanjahu žádají světové politiky, aby Abbásova slova plná hněvu a antisemitismu odsoudili, ale kdepak, EU a liberálové po celém světě z palestinských Arabů chrochtají blahem. Pouze americký velvyslanec v Izraeli Friedman Abbásův "projev" odsoudil.

D. Novak 3.5.2018 2:20

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

V tom případě je bývalý velitel Mossadu muslim :-)

https://www.lidovky.cz/byvaly-velitel-mossadu-ukoristene-dokumenty-neobsahuji-dukaz-o-iranskem-vojenskem-programu-ifq-/zpravy-svet.aspx?c=A180502_185128_ln_zahranici_ele

Překrucujete co Abbás řekl. Neříká že holocaust nebyl způsoben antisemitismem. Pouze řekl že Židé nebyli oblíbení ve světě kvůli tomu že provozovali lichvu.

A k těm historickým vazbám. Aškenácký "Žid" z Ukrajiny tam žádné kořeny nikdy neměl. Viz kniha Jak byl vynalezen židovský národ.

P. Jášek 3.5.2018 6:44

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

jasně, a "Protokoly", zapomněl jste na "Protokoly"

M. Krátký 3.5.2018 6:56

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

721 žvaní kraviny

V. Církva 3.5.2018 8:50

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

No jasně teď je v EU moderní antisemitismus a výhodnější stranit Muslimům. Jinak samozřejmě Aškenazi Žid z Ukrajiny jako každý Žid má svoje prapředky na Blízkém Východě. Pak se sice stovky let protloukali po Evropě a ano živili se i lichvou. Možná tím způsobili třeba i smrt chudých, nikdy však neterorizovali obyvatele Evropy násilím. Budovali obchod i firmy a byli vzdělaní a silně věřící. Můžeme jim závidět jejich majetky, zlobit se že stáli při sobě proti nám, přesto dali Židé Evropě hodně dobrého a to ani nepočítám Křesťanství.Přitom nepoužívali proti Evropanům fyzické násilí, naopak pogromy na Židy se občas děly.

Dnes jsou Židé ve většině muslimských státech (částečně i v EU) tvrdě perzekvováni. Proto se logicky vrací do svého malého státečku Izrael uvnitř muslimského moře obrovských států, ve většině Blízkého Východu i severní Afriky.

Jsou lidé, který rádi kopou do těch na zemi a přidají se k hloupé mase. Já se radši zastanu vzdělaných Židů, tedy hrstce která bojuje proti celému světu. Mám k Židům i Izraeli výhrady, ale je třeba se jich zastat.

P. Jášek 3.5.2018 9:06

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

Palec hore!

J. Lepka 3.5.2018 10:14

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

Řeknete li A, musíte i B.

Lichvu, tedy provozování peněžních služeb zakazovali křesťanští duchovní spoluvěrcům pod chybným výkladem Bible, resp. pasáže o "vyhnání penězoměnců z Chrámu". Stejně omezovali židovské věřící v provozování řemesel a obdělávání půdy, protože přece zabili Ježíše Krista. Tudíž peněžnictví již od středověku zůstalo na židovských bankéřích, od nichž si začasté půjčovaly i hlavy pomazané. A jelikož ani vládcům se nechtělo platit dluhy, intenzivně napomohli ke vzniku pogromů. Tak se to táhlo Evropou cca deset století a když už začínalo svítat přišel ten frajtr s knirkem.

D. Novak 3.5.2018 15:11

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

Omyl! Židé z východu nejsou potomci biblických Židů, jejich pravlast je kdesi u Kaspiku.

http://www.ucitelskenoviny.cz/?archiv&clanek=7728

https://zpravy.idnes.cz/evropsti-zide-maji-koreny-i-na-kavkaze-zjistil-geneticky-vyzkum-pxk-/zahranicni.aspx?c=A130117_104144_zahranicni_aha

M. Drašner 3.5.2018 16:38

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

zmateně argumentujete o jediném státě - Chazarů, který v 9.stol. oficiálně přestoupil na základě rozhodnutí chána na židovskou víru, která se mu líbila. A ano, rozkládal se od východního Černého moře po Kaspik.

H. Lukešová 3.5.2018 16:57

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

"Chazarská teorie" byla mnohými historiky vyvracena, nějaký ňouma na faktu nic nezmění.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/sci/tech/742430.stm

H. Lukešová 3.5.2018 9:42

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

Překrucujete vy a hájíte neobhajitelné...

Zde přesná slova Abbásova

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/245271

A zde podněcování, Fatah pojmenoval dětský tábor po vrahu 125 Izraelců Abu Džihadovi...

https://www.algemeiner.com/2018/04/25/fatah-names-childrens-camp-after-terrorist-responsible-for-murder-of-125-israelis/

H. Lukešová 3.5.2018 10:26

Re: Muslimům se nedá věřit...jak Íráncům tak tzv. Palestincům

NSR v sobě nalezlo zbytek cti a odsoudilo Abbásovu řeč...

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/245368

S. Netzer 3.5.2018 12:19

"Svět zuří kvůli Abbasovu antisemitismu"

všichni ho kritizují - "UN, EU, US, Germany, Sweden, Shapiro, Kerry, Peace Now unite in censure" (https://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/World-fumes-over-Abbass-antisemitism-553351), ale Lukešová ví, že "EU a liberálové po celém světě z palestinských Arabů chrochtají blahem" a "Abbas je miláček Mogheriny" (The European Union, which has long lauded Abbas as a man of peace, said his speech “contained unacceptable remarks concerning the origins of the Holocaust and Israel’s legitimacy. Such rhetoric will only play into the hands of those who do not want a two-state solution, which President Abbas has repeatedly advocated.)

:-))))

H. Lukešová 3.5.2018 12:38

Re: "Svět zuří kvůli Abbasovu antisemitismu"

No tak i ultralevicový plátek NYT prohlásil, že by Abbás měl odstoupit, mile mě překvapil...

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/245382

Nic to však nemění na faktu, že EU a liberálové po celém světě je na straně palestinských Arabů...Proč nechtějí země EU přesunout své velvyslanectví do Jeruzaléma stejně jako USA, Honduras či Guatemala?

I Německo řeklo, země s nacistickou minulostí zodpovědnou za téměř vyhlazení židovského národa v Evropě, že Jeruzalém není hlavní město Izraele. Tak kde to jsme, říkáme, že údajně ctíme Bibli, ze které vzešel judaismus i křesťanství, k židovsko-křesťanské hodnoty údajně respektujeme, i když už je ničíme, tak popírat tak nezpochybnitelný fakt jako že Jeruzalém patří Židům...Když celý Tanach a nakonec i Berit Chadasha je o tom, že Jeruzalém je majetek izraelského národa.

D. Novak 3.5.2018 15:14

Re: "Svět zuří kvůli Abbasovu antisemitismu"

Jenže dnešní svět se neřídí Biblí, Koránem, Talmudem... ale Chartou OSN.