21.11.2019 | Svátek má Albert


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Fiala 6.11.2019 18:05

To bylo jasné, že divoké a neutuchající demonstrace v Hongkongu jsou (podobně jako ukrajinský Majdan aj.) zvenčí kýmsi inspirovány a živeny. A to nejpravděpodobněji Američany, resp. jejich různými organizacemi pro "šíření demokracie" ve světě. Cenné je na tom, že článek, který toto tajemství netajemství odhaluje vyšel na NP. Ke zlosti pisatelů jako je Sinnreich, Štípek, Han, Prokop aj., kteří se zmůžou jen na omleté antikomunistické a antičínské floskule a nadávky. Smutný paradox ovšem je, že tyto kravály nepoškodí ani tak Čínu jako samotný Hongkong.

P. Han 6.11.2019 20:20

Vy jste takovej trošičku blbec, ne? Já jsem tu žádné antikomunistické a antičínské floskule a nadávky, ať omleté nebo neomleté, nepsal, zatímco Štípek Vítka přímo adoruje.

M. Prokop 6.11.2019 20:57

S tou zlostí se soudruhu mýlíte, alespoň u mne. Zlost jsem měl, když jste vládli, vesele šířili tyhle hámotiny a za jiné, přesnější informace trestali. Teď už jste jen k smíchu, vy, Vítek i další, kteří se níže podobně vytelili.

P. Han 6.11.2019 21:20

Také mám pocit, že jsem nikde žádnou zlost - aspoň co se Vítka týče - neprojevil. Naopak si každý jeho článek přečtu s radostí, neb je důkazem, že aprílová příloha nemusí vycházet pouze jednou do roka. A jak známo, na každý apríl se někdo nachytá. Soudruh Fiala stejně jako soudruh Štípek.