Diskuse
HARRISOVÁ: Trump je fašista
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
D25u43š60a11n 33P93o39l58a42n54s50k38ý
Otázka je, co je ona. Ví to někdo?
J86o67s90e49f 62P62o42k81o33u71t31n76ý
Poloviční Indka z jihu (Tamilka?), otec bílý profesor komunistického vyznání. Politiku zahájila zřejmě přes postel a jako bojovnice za práva Indoameričanů, aby zjistila, že je jich relativně málo a začala se vydávat za černošku. Což se jí ne zcela vyplácí.
P14e91t54r 21P87a79v97e61l
To si pletete s Obamou, to byl mulat a otec byl běloch. Otec Kaly byl migrant z Jamajky, černoch. Matka indického původu to sedí. A za černošku jí vydávají, jako vydávali i Obamu.
I32v88a60n 14P16o10l80á62k
No černošští mladíci jí to nějak "nežerou"....alespoň z vonka to tak vyzerá
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz