Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

J66a49n 76Č51e11r96n44ý

13. 6. 2024 11:00

Zajímavé je, že evropským Židům vůbec nevadí banderovci a Hrdina dnešní Ukrajiny Stepan Bandera . Už zapomněli na pogromy ve Lvově, popravy v Babím Jaru , genocidu na Volyni, Haliči a Polesí....Ani slovíčko neztratí.

Foto

A83. 18R17e87n45j55a83s48c91u

13. 6. 2024 15:06

Vadí a proto z Evropy houfně emigrují a to předně z Francie, Belgie , Švédska, Británie ...

JN

Je otázkou, jestli ta žádost nebyla pouze formální divadlo pro plebs. Při tom, jakou hodnotu dávají rusové lidskému životu a tady šlo spíše o izraelce, než rusy.

JN

Včera jsem si jsem si na cz 24.news přečetl článek - Sionistický Izrael a nacistické Německo, dva genocidní režimy.

Docela mě šokoval. Zvláště citace výroků izraelských politiků. Třeba premiera Menachema Begina z roku 1982: jsme rasou pánů, jsme bohové, ostatní jsou tu proto, aby nám sloužili, jsou zvířata, budou nám líbat boty ..

Nebudou...

IJ

prominte, ale vy tomu clanku verite? Vy skutecne verite, ze Menachem Begin toto vyslovil? nenapadlo vas, ze si kdokoliv muze vymyslet cokoliv a vlozit to nekomu, kdo se jiz nemuze branit, do ust? A to v dobe rozsahle lzive propagandy?

MH

Opět skvělý doklad o tom, že je to vůl!

VP

Je to zvláštní svět. S teroristy se jedná, jakoby to byli představitelé státu, mají své zázemí v okolních státech a skoro by se dalo čekat, že budou mluvit i v OSN. To není tak nereálné, konekonců palestinská teroristka mluvila na půdě evropského parlamentu a co se stalo? Nic. Zdechovský si zaprotestoval a jedeme zase dál. Izraeli, který se brání teroristickým útokům a je v pozici vydíraného, je na mezinárodním fóru nadáváno a je označován za agresora, co páchá genocidu. Absurdní a nesmyslné, jenže tak v současnosti vypadá realita.

KA

K21r59e72i93d78l 10A81.

13. 6. 2024 8:57

Já myslím, že se dá pochopit, proč se Rusko pokusilo své rukojmí nejprve získat po dobrém. Problém je, že Rusko se snaží s islamisty vycházet kvůli svému konfliktu s USA. To není žádné přátelství, ale politika, Churchill se proti Hitlerovi spojil se Stalinem. Nemůžete najednou bojovat proti všem. Bylo by ovšem pro nás lepší, kdyby se západ spojil s Ruskem proti islamismu. Jenomže teď už je pozdě, na Ukrajině nikdo nemůže ustoupit.

IJ

k vasim argumentum pripojuji, ze soucasti RF jsou i muslimske staty a ze i v Rusku samotnem zije mnoho muslimu. USA se snazily vrazit klin prave mezi Rusy a napr. Ceceny ve snaze o rozpad RF. Bohuzel i zapadni vlady se boji ucinit rozhodne kroky, maji stejny problem s muslimskou mensinou. a ano, zda se, ze uz je skutecne pozde.

FN

Jako vždy pan Stejskal propagandisticky splétá fakta a domněnky. Rusko podporovalo a podporuje OOP, která má socialistický a sekulární charakter. Hamás byl ve svých počátcích podporován Izraelem právě jako protiváha OOP a v pásmu Gazy se Hamás s OOP krvavě vypořádal. Politická a finanční podpora Hamásu proudí jak ze států EU, tak z ropných monarchií Perského zálivu. Rusku nelze vyčítat zájem na osvobození svých občanů (i když to nejsou etničtí Rusové a mají dvojí občanství), kterého se snaží dosáhnout diplomatickými prostředky.

IJ

OOP mema sekularni charakter a neni prilis socialni. Jiz jeji predchozi predstavitel, Arafat, zanechal dedictvi sve vdove ve vysi 40ti milionu. Jak k nim prisel?

DL

Když je Moskva totéž co Hamás a má navíc atomové zbraně a světovlády nárok, tak to nám buď panbu milostiv, pane autore!

LS

Pan autor spletl páté přes deváté. Celý ten úvod byl napsán jen proto, aby mohl napsat, že Rusko je stejný agresor jako Hamás. V současné době je velmi oblíbené všechno přirovnávat nebo dokonce tvrdit, že je to stejné. Je to velmi jednoduché. "Hamás provedl teroristické odporné činy v Izraeli, Rusko zákeřně napadlo Ukrajinu". Vždy někdo napadne někoho naprosto nevinného, jen tak. Vždy se však nějak zapomene vysvětlit, co tomu předcházelo. Jenže, právě to, co tomu předcházelo, je velmi důležité.

PH

Na kterou tu že správnou stranu se má Moskva postavit?

Že by třeba dle příklad EU posílala miliardy na podporu Palestiny? Popřípadě, že by taky v Moskvě demonstrovaly davy a vyřvávaly From the river to the sea??

No a kdyby tam třeba čas od času nechali neznámými pachateli zmlátit nějakého Žida, tak by to byla ta správná strana jako na Západě.. ;-D

RL

Myslím si, že pokud to bude potřeba, dokážou si Rusové v Gaze také udělat pořádek... ;-)

RL

... a možná se pak plastelíňáčkům bude ještě po Židech stýskat... ;-)

Ale ne, to by se přece nikdy stát nemohlo, že? ;-D

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz