Čtvrtek 24. dubna 2025, svátek má Jiří
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

GLOSA: Zradikalizoval se

V New Yorku zabíjel Uzbek, jenž žije v USA sedm let na zelenou kartu a půjčil si náklaďáček. Tady nepomohou stížnosti na volný prodej zbraní. Tady nepomůže Trumpův dekret ve stylu „Muslim Ban“ – zákaz vstupu pro občany Iráku, Íránu, Jemenu, Libye, Somálska, Súdánu a Sýrie.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Jurax

5. 11. 2017 21:53
No jo,

nebude-li v zemi muslimů, nebude se mít kdo radikalizovat.

U nás je ještě naděje, že svou republiku budeme schopni udržet víceméně muslimůprostou.

0 0
možnosti
JS

4. 11. 2017 19:08
Klíčovým slovem

není "zradikalizoval", ale "muslim". Nebrat muslimy, ať jsou odkudkoliv a ať se jim "doma" děje cokoliv, to je jedinou obranou proti jejich náhlému "zradikalizování".

0 0
možnosti
JF

4. 11. 2017 17:44
Vymítit islám

Vymítit islám ze země a nikdo se nezradikalizuje.

0 0
možnosti
TK

4. 11. 2017 10:28
Trump je jako

naši politikové. Říká , co by se mělo. Kdo to ale má udělat!!!

Situace s infiltrací a radikalizací, či jak to nazvat je natolik vážná, že je třeba přistoupit k drakonickým řešením i v EU. Rodinu Uzbeka z NY okamžitě vysadit na břehu Antarktidy či Gronska. Prostě zničit. Vsadím se , že se budou úspěšně soudit o náhradu.

0 0
možnosti
IP

4. 11. 2017 7:30
Víra v posmrtný život

- to je oč tu běží.

U naivních sluníček je tu pak ještě představa, že všechna nábženství jsou si rovna. No comment.

0 0
možnosti
PD

P. Dvořák

4. 11. 2017 4:19
Nikdo se nezradikalizoval.

Jsou jenom dva druhy muslimů. Buď jedná podle Koránu nebo zatím nejedná podle Koránu.

Pak je ještě třetí skupina, tou je jezevčík.

0 0
možnosti
PL

4. 11. 2017 9:51
Re: Nikdo se nezradikalizoval.

A ti jezevčíci jsou přinejmenším stejně nebezpeční jako výše uvedené dva druhy.

0 0
možnosti
JV

4. 11. 2017 2:02
Jistá obezřetnost vůči muslimům?

To je hodně slabá rada. Když si vezmete Korán, tak vlastně každý muslim, který nevraždí na potkání nevěřící, je špatný muslim. Takže lze klidně předpokládat, že kterýkoliv muslim může kdykoliv zatoužit být dobrým muslimem a začít vraždit. A nemusí to ani původně být muslim, může to být kdokoliv, kdo se shlédne v Islámu. Proto je především zapotřebí pojmenovat nepřítele. A tím je Islám. Pak je zapotřebí učinit vše proto, vytlačit Islám ze země. Prvním krokem je postavit jej mimo zákon, zakázat shromažďování v mešitách a mmodlitebnách, kde "věřící" dostávají ideologická školení od muslimských kazatelů. Dále je nutno skrze školský systém působit na mladou generaci muslimů i nemuslimů, aby se dozvěděla, co je to vlastně Islám. Barbarská středověká ideologie, nepřátelská dnešnímu světu, která vymývá lidem mozky a dělá z nich zamindrákované omezené hlupáky.

0 0
možnosti
VN

4. 11. 2017 8:07
Re: Jistá obezřetnost vůči muslimům?

Přesně tak! Ideologie islámu je jednoznačná: vraždit a vraždit a to i své souvěrce, pokud se mi to zachce. Důvod se vždy najde.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz