10.4.2021 | Svátek má Darja


GLOSA: Vměšování

8.8.2018

Proč se musíme pořád plést do záležitostí Blízkého východu a Afriky?

Řeknu to stručně. Sověti se namotali do Afghánistánu, léta tam krváceli a nakonec stejně prohráli. USA vyzbrojovaly islamisty – aby Rusové prohráli. Výsledek? Dnes tam bojuje NATO, a nějak stejně nevyhrává. Američané ve spolupráci s Francouzi, Angličany a Němci svrhli Kadáfího. Výsledek? Libye je stále v chaosu. NATO ovládané Clintonem a „krvavou Mary“ způsobilo krádež Kosova, ovládnutí Kosova teroristy, islamisty a hlavně zločinci. Chaos na druhou. Výsledek? Mnoho zemí Kosovo stále neuznává. Tahle „zemička“ se stala nástupištěm islamistů pro invazi do civilizované Evropy.

Američané nedokázali po svržení Husajna stabilizovat Irák. Výsledek? Chaos tam vládne dodnes. USA vyzbrojily v době vlády Obamy a Clintonové islámské teroristy, kteří se vydávali za „demokratickou opozici“ a ti pak vyvolali občanskou válku v Sýrii a nástup ISIS. Výsledek? Zničená země a masivní invaze uprchlíků do Evropy. Největším spojence Obamy a sponzorem Clintonové byla Saúdská Arábie, nejméně demokratická země na Blízkém východě.

Otázka – proč se neustále snaží křesťanské země ingerovat do vnitřních záležitostí těchto regionů? Proč je nenechají, ať se vyvraždí mezi sebou (jak říkal Gorbačov – „eto vaše dělo“). Dělejte, jak umíte. My od vás klidně koupíme ropu a vy nám ji rádi prodáte. Jste zaostalí, stejně potřebujete naši technologii, však vy ještě rádi přilezete ke křížku.

Tím, že se neustále vměšujeme do záležitostí islámského, necivilizovaného světa, si přímo loudíme o terorismus v Evropě. Stupidní politikou jim dáváme záminku a ospravedlnění k jejich akcím. Jediná země Blízkého východu, která si zaslouží naši plnou pomoc a ochranu, je Izrael. Výspa civilizace na barbarském území.

Kdy už se konečně ti šílení liberálové, posedlí myšlenkou šíření „dobra“ do celého světa, probudí?https://www.emimino.cz/clanky/bepanthen-pecovat-chranit-milovat-pro-spokojenost-tech-nejmensich/
https://www.emimino.cz/clanky/bepanthen-pecovat-chranit-milovat-pro-spokojenost-tech-nejmensich/

Mast Bepanthen Baby je každodenní pomocník pro miminko i pro vás. Díky panthenolu a mandlovému oleji poskytuje trojitou péči – přirozeně...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.