5.3.2021 | Svátek má Kazimír


Diskuse k článku

GLOSA: Ve zkumavce protestu

Představa, že se brzy dozvíme, kdo, kdy, proč a na čí zadání pořídil třeskutou nahrávku, která za dva dny smetla rakouskou vládu, bere za své.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 23.5.2019 19:08

Jste naivní.

Lidi nevědí, která bije stejně jako vy, který také o podstatě lidské situace, tedy spontánnímm řádu lidského světa, nevíte nic... Dzp.

M. Valenta 23.5.2019 14:03

Moc se toho nezmění

proruské filcky budou dále tvrdit, že Rus nic neovlivňuje a zelení mužíci neexistují.

K. Salajka 23.5.2019 12:29

Demokrat

se pozná podle toho, že mu vadí, nejen průběh zdokumentované schůzky, ale také způsob jakým byl materiál získán, a kdy byl zveřejněn.

Celé Rakousko je Ruskem promořené, na ulicích všude ruština, banky v ruských rukou a řad specifických obchodů. Kapitalistům od Putina je jedno, jestli investují nalevo či napravo.

S. Pavuk 23.5.2019 11:31

Rakúsko

Celé to nahratie a aj účelové zverejnenie napovedá, že je to práca profesionálov. Je pre demokraciu dobré, že Strache bol odhalený. Je tu však aj trochu pachuti. Bol odhalený preto, že konal odsúdeniahodne ? Alebo to bol len prostriedok na zmenu politickej konštelácie v Rakúsku ? Normálne by predsa bolo vinníka odhaliť hneď ! Nejasnosti vyvolávajú zákonite otázky. Napríklad aj takú, či to nie je príprava na ďalšiu oranžovú revolúciu.

J. Ticháček 23.5.2019 22:15

Re: Rakúsko

Pro demokracii je dobrá jediná věc. To, že politik, případně politická strana dokáže sdělit co, a proč bude prosazovat.

A druhá dobrá věc na demokracii je ta, že si volič může vybrat z kandidátů, kteří mu předem oznámí, co od nich může čekat.

A na skutečné demokracii je nádherné to, že by voličovi mělo být srdečně jedno, kdo zaplatil kampaň. Protože v opravdové demokracii, v ryze veganské zemi, může být komukoli ukradené, zda propagaci nějaké strany financuje kmenový náčelník lidožroutů z Nové Guiney.

Buď je to země demokratická, nebo není. A potom je potřeba řešit, kdo a kolik.

F. Navrátil 23.5.2019 10:07

Podivný osud videa

Nejsem si jist, zda se voliči rozhodují podle dva roky starých videí. Voliči to dokonce mohou vyhodnotit jako podraz na koaličního partnera.

P. Lenc 23.5.2019 10:10

Re: Podivný osud videa

Podle posledních průzkumů Svobodní tak moc nestratí.

J. Vrzal 23.5.2019 8:56

Nordstream

.

Vic netreba dodat.