23.10.2019 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

GLOSA: U toho být nechceme

Amerika je v „humanitárních kleštích“. Na jedné straně zásobuje svět snímky plačících dětí, jež byly odděleny od svých rodičů – zatčených ilegálních imigrantů. Na druhé straně oznámila odchod z Rady OSN pro lidská práva.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 25.6.2018 0:05

Re: Proč se nepíše o tom,

Protože tím nelze Trumpa dehonestovat.

J. Jurax 25.6.2018 0:04

OSN se přežila

Chtělo by to zgruntu překopat.

Ostatně až se USA naštvou a přestanou ten cirkus financovat, rozpadne se sám.

J. Kanioková 24.6.2018 16:19

Pryč z EU i z téhleté OSN,

protože ty nadnárodní instituce ujíždějí doleva i k utopiím. Víc škodí než pomáhají.

P. Zinga 24.6.2018 13:09

Proč se nepíše o tom,

že ty předpisy (zákony?)o oddělování dětí nevymyslel Trump, ale jeho předchůdci?

V. Pokorný 24.6.2018 10:39

OSN

je celkem už k ničemu. Zprofanovaná organizace od doby jejího založení. USA učinily dobrý krok.

Š. Hašek 24.6.2018 9:06

Re: Za tento

Přesně.

J. Chodur 24.6.2018 8:26

Veci maji neslannou historii

Placici deti, nikdo jeste nevidel placici dite? V obchode, kdekoliv, zvlast kdyz ho matka musi postavit na zem aby ji mohli prohledat jestli nema nejake drogy, coz je bezne na hranicich kdekoliv. Imigrace a OSN jsou oboji soucasti globalistickeho trendu, za kterym stala skupina, zalozena v Bavorsku 1. kvetna 1776 (mozna skutecny hlavni duvod oslav 1. maje). Tato skupina inspirovala Francouzskou revoluci, pozdeji Karla Marxe. Jejich hlavni zasady se objevily v Komunistickem Manifestu, jak je znamo globalizace (svetova revoluce) byl vzdycky konecny cil. V dnesni dobe je tento trend naprosto zrejmy. Skupina, ktera s tim napadem prisla byli Iluminati. Kdyz to nahodou vyslo najevo, tak Bavorska vlada skupinu zakazala, nacez se premistili do severniho Nemecka a pokracovali odtud. Liga Narodu mela byt po I.SV globalistickou organizaci (Woodrow Wilson a jeho duvernik, Edward M. House). Kdyz USA Senat odmitl clenstvi USA ratifikovat, byla tato organizace nahrazena dnesni OSN v roce 1945, kde znovu socialista E.M. House radil Rooseveltovi. Alger Hiss hral roli za USA, daleko pozdeji se zjistilo ze byl sovetsky agent. Takze nejvyssi cas tuto organizaci vyhodit z USA a vystoupit z ni. Lide pochopi o co jde a OSN ztrati svou funkci, doufam. Informace pochazi z JBS (John Birch Society), dole najdete presne informace, pouzil jsem tri ruzne videa a svou pamet (mozny maly problem). Dlouho jsem nechapal proc Demokrati a Republikani v USA delaji podobnou politiku ruznou rychlosti, tohle pomuze objasnit duvody. Proto ten nehorazny pokrik proti Trumpovi, nemaji ho plne pod kontrolou a proto ho tak drze FBI pronasleduje a chce zastrasit/znicit, jsou si jisti ze jim to projde, slouzi prece Kongresu a veri ze o ne bude postarano kdyz to praskne. Ne vsichni Republikani jsou ale globaliste (Demokrati na 100%), takze uvidime. Levicaci se snazi ovsem nemaji veci pod kontrolou jak by si prali. Nasili je jedna moznost, ale odzbrojeni obcanu se nedari.

https://www.youtube.com/watch?v=_eOS5acoEJk

P. Lenc 24.6.2018 7:29

Za tento

Trumpův krok pouze palec nahoru.Čin hodný následování.

J. Schwarz 23.6.2018 18:47

A že se všichni cpou

ausgerechnet do USA! To je snad celá latinská amerika diktaturou, ve které se nedá žít? Ale američani mají, co si sami navařily svým předstíráním "nestrannosti a objektivity", když dokázaly kdykoli podrazit přátele a kvůli údajným "lidským právům" podpořit zavilé nepřátele. A stejné to bylo s "přistěhovaleckými kvótami" kdy "spravedlivě" preferovali barevné před bílými...

J. Fridrich 23.6.2018 15:06

President Donald Trump - opět výborně, USA pod

President Donald Trump - opět výborně, USA pod vedením Donalda Trumpa přestávají hrát tu nyní na Západě bohužel rozšířenou hru na nestrannost " Rady Organizace spojených národů pro lidská práva " - ona totiž nestranná není, tak jako jiné orgány dnešního OSN.. Trump a jeho zdravý rozum v kombinaci s patriotismem a businessovým tahem na branku mu dávají schopnost dělat zásadní, velmi konkrétní a pozitivní kroky.“ On totiž chce zastavit NELEGÁLNÍ IMIGRACI DO SVÉ ZEMĚ - víme snad, že z Mexika k nim jde velké množství kriminálních lidí..

A doma velmi významné snížení daní, větší než za Velkého Reagana - a to " rozjede Ameriku " tak , jak na začátku 80tých let.. + další věci, dávající Ameriku do pořádku a posléze snad i celý svět - udělali to tak v posledních cca 100 létech třikrát - v první ( o tom lidé mnoho neví..), v druhé ( tam to zase někteří nechtějí vědět...) a v té třetí-studené, kdy nám vrátili do ruských kolonií SVOBODU.. Snad se to povede i po čtvrté, kdy šílené vedení EU vede Evropu k rozvratu..

P. Grigar 23.6.2018 14:41

Emoční snímky dětí v drastických situacích..

..jsou obžalobou především rodičů těchto dětí, kteří činí málo nebo vůbec nic, aby se v takových situacích neocitaly. Moje dcera se narodila dva roky před slavným sametovým listopadem a už po jejím narození jsem byl rozhodnutý změnit podnebí, až se začne ptát: "tati a proč..?" a já budu muset zvažovat, co odpovím!

Setrvávat v OSN je stále větší a větší nesmysl. Někteří prostě chtějí, aby se hrálo jenom na jejich notečku, tak ať si to taky financují.

P. Krešňák 23.6.2018 10:46

Naprostý souhlas...

... pane Petráčku. Měli bychom také odejít. Krešňák

K. Janyška 23.6.2018 10:26

Souhlasím s USA a považuji spolu s F.A.Hayekem

tzv. lidská práva za nesmyslný a nevymyhatelný lidský konstrukt dobroserů... Dzp.

P. Harabaska 23.6.2018 10:22

USA a evropské státy si financují

činnost organizací a orgánů, které plátce nejen jednostranně kritizují, ale proti nim i útočí. Z takových institucí by měla odejít i naše republika. Ať si to košiláči a černouškové platí sami.

B. Volarik 23.6.2018 7:31

Nejen logika.

USA stále ještě kryje cca 25% rozpočtu zkorumpované marxismem nasáklé zrůdy, zvané OSN!!!