26.2.2021 | Svátek má Dorota


GLOSA: U Haify se bojuje za Prahu

27.7.2006

Těžko mě někdo může považovat za příznivce komunismu, patřím k těm, kteří se staví za eliminaci KS a všestranně podporují komunistickou „denacifikaci“ naší společnosti.

Přesto se mi v těchto dnech při četbě zpráv vybavilo heslo, které se vztahuje jak k výročí občanské války ve Španělsku, tak ke zprávám z blízkého východu. Jestliže tehdy západní společnost „přehlédla“ nebezpečí fašismu a nevzala vážně to, že „U Madridu se bojuje za Prahu“, nesla důsledky v podobě krvavého světového konfliktu. I dnes si západní společnost „neuvědomuje“, co jí přinese vítězství islamistů po celém světě, Evropu nevyjímaje. Neslyší Ahmadínežádovo popírání holocaustu u západních hodnot včetně demokracie, ani jeho výzvy k novému holocaustu.

Proto si uvědomme, že u Haify se bojuje za Prahu!

Autor je starokatolický knězNapište deníček o lásce a vyhrajte láhev prosecca
Napište deníček o lásce a vyhrajte láhev prosecca

Romantika, trapas, legrace, vášeň, sex… to všechno možná máte spojené se vzpomínkou na nějakou svou lásku. Pojďte se o svůj příběh podělit s...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.